[ad_1]

انتقال سریع به ابر در اوج بیماری همه گیر شد – سازمان ها می توانند در آینده با ترس های مختلفی روبرو شوند.

ممکن است سازمانهایی که برای مقابله با بیماری همه گیر سرعت پذیرش برنامه های ابری خود ، SaaS و سایر منابع تحت مدیریت ابر را دارند ، ممکن است نیاز به سنجش سایر موارد امنیتی داشته باشند. اگرچه بسیاری از مشاغل همچنان بیشترین بهره را از عملیات از راه دور می برند ، اما ممکن است مشاغل ترکیبی برای برخی در افق باشد. کارشناسان شرکت امنیت سایبری Snyk و پلتفرم مدیریت SaaS BetterCloud سناریوهای امنیتی جدیدی را در مورد منابع ابری در جهانی پس از همه گیری مشاهده می کنند.

اعتبار: KanawatTH از طریق Adobe Stock

اعتبار: KanawatTH از طریق Adobe Stock

گای پودجارنی ، مدیر عامل و بنیانگذار Snyk ، گفت: تغییر سریع به سمت عملیات از راه دور و شرایط کار در خانه به طور طبیعی باعث نگرانی های جدیدی در مورد نقطه پایان و امنیت شبکه شده است. شرکت وی اخیراً گزارشی در مورد وضعیت امنیتی برنامه های ابری ابری منتشر کرده و بررسی می کند که درک ابرها بر محافظت از تهدید چگونه تأثیر می گذارد. از آنجا که عملیات بیشتر از راه دور به ابر منتقل می شد ، امنیت مجبور شد بین افراد مجاز که نیاز به دسترسی به خارج از دفتر دارند ، از تهدیدهای واقعی شرکت کنندگان بد تفاوت بگذارد.

تمرکززدایی پیش از COVID-19 در بسیاری از شرکت ها در حال انجام بود ، اگرچه این روند ممکن است با واکنش همه گیر کاتالیز شود. پودارنی گفت: “سازمان ها انعطاف پذیرتر می شوند و این ایده که شما می توانید از همه آنچه اتفاق می افتد مطلع شوید مدتهاست اشتباه بوده است.” “بیماری همه گیر ما را مجبور کرد که به آینه نگاه کنیم و ببینیم که هیچ تصویری از همه اتفاقات نداریم.”

وی می گوید ، این امر منجر به گسترش کنترل های امنیتی می شود تا امکان استفاده خودمختارتر توسط تیم های مستقلی که بصورت غیر همزمان اداره می شوند ، فراهم شود. پودارنی گفت: “این به معنای سرمایه گذاری بیشتر در زمینه آموزش و آموزش امنیت است.”

وی می گوید ، نیاز به نسخه مبتنی بر امنیت از تحول دیجیتال با ابزارهای خودکار بیشتری که در مقیاس کار می کنند ، ظاهر می شود و نگاهی به فعالیت های توزیع شده دارد. پودارنی می گوید که انتظار می رود پس از افتتاح کامل تجارت ، بیشتر نیازهای امنیتی ناشی از بیماری همه گیر باقی بماند. وی با بیان اینکه برخی اعضای تیم در جای خود نیستند ، گفت: “بازگشت به دفتر جزئی خواهد بود.” پودارنی گفت: این می تواند برای نیازهای شخصی ، نیازهای زندگی شغلی یا سازمانهایی باشد كه می خواهند از فضای اداری كمتری استفاده كنند.

با این حال ، این ممکن است منجر به برخی مشکلات در مدیریت فعالیت های غیرمتمرکز و بررسی های امنیتی مرتبط شود. وی گفت: “مردم احساس نمی كنند كه ابزاری دارند كه بفهمند چه خبر است.” پودارنی گفت ، تغییرات خالصی که سازمان ها همچنان در واکنش به همه گیری ایجاد می کنند و آنچه ممکن است به دنبال آن رخ دهد ، مثبت است. “این در حال حرکت به سمت مدلهای امنیتی است که مقیاس بهتر و سازگار SaaS ، یک واقعیت کار از راه دور است.”

سرعت برنامه های ابری مانند SaaS و پلت فرم به عنوان یک سرویس در ابتدای همه گیری ، منجر به شناسایی نیاز به ارائه روش هایی برای پشتیبانی از عملیات تحت دستورالعمل های قرنطینه شده است. جیم برنان ، مدیر ارشد محصولات در BetterCloud ، گفت: “کارمندان فقط سعی می کردند کار را به سرانجام برسانند.” وی می گوید چرخش چنین فناوری هایی به کارکنان این امکان را می دهد که به این اهداف دست یابند. این قابل مقایسه با گذشته است ، وقتی چنین اقداماتی در “IT سایه” می تواند تهدیدی برای تجارت تلقی شود. برنان می گوید: “ما از بسیاری از CIO ها شنیده ایم كه این واقعاً باعث تغییر تفكر آنها شده است.”

دستیابی به این نیازها در مقیاس وسیع ، چالش جدیدی را ایجاد کرده است. “چگونه می توانم با موفقیت به یک برنامه جدید برای 100 کارمند دسترسی پیدا کنم؟ هزار کارمند؟ چگونه می توانم این کار را برای 50 برنامه جدید انجام دهم؟ صد برنامه جدید؟ “برنان می گوید بسیاری از CIO ها و روسای امنیت به دنبال مشاهده بیشتر در برنامه های ابری هستند که در سازمان های آنها ایجاد شده و نحوه استفاده از آنها است. BetterCloud اخیراً مختصراً در مورد وضعیت SaaS صحبت کرده است ، که برای محافظت از پرونده به قرار گرفتن در معرض SaaS می پردازد.

برنان می گوید اتوماسیون برای بهبود دید این برنامه ها کار می کند. این بخشی از چشم انداز نوظهور است ، که حتی برخی سازمان ها تصمیم می گیرند که مفهوم IT سایه – استفاده از فناوری بدون تأیید مستقیم – نام غلطی است. وی گفت: “CIO به من گفت آنها به اطلاعات سایه اعتقادی ندارند.” در حقیقت ، CIO تمام IT را مجاز یا غیر مجاز به عنوان وسیله ای برای انجام کار در نظر می گیرد.

تقاضا برای قابلیت استفاده بالا و انعطاف پذیری فناوری در فضای جدید همچنین چالش های جدیدی را برای افسران اصلی امنیتی ایجاد می کند ، زیرا آنها برای تسهیل این امر فراخوانده شده اند. وی گفت: “آنها هنوز مسئول حفاظت از تجارت خواهند بود.” “من گمان می کنم این کار بر روی نوع دیگری از کنترل امنیتی متمرکز باشد.” این می تواند شامل حرکت به سمت آگاهی و حذف نحوه و فن آوری کارگران به جای مسدود کردن یا متوقف کردن رویکردهای امنیتی باشد. “ما می توانیم ببینیم که روندهای بیشتری به این سمت در حال حرکت هستند ، زیرا این تنها راهی است که می توانید به این تقاضای افزایش یافته برای کاربرد پاسخ دهید.”

مطالب مرتبط:

پاسخ های همه گیر باعث می شود فرصت بیشتری برای داده ها فراهم شود

یک استراتژی هوش مصنوعی پس از همه گیری برای انعطاف پذیری ، بازیابی ایجاد کنید

Red Hat CIO کلی با ابر ترکیبی صحبت می کند برای جهانی پس از همه گیری

CIO ها برای آینده پس از همه گیری با تصمیمات کاری از راه دور روبرو می شوند

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری خود را آغاز کرد و به انجمن راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان فریلنسر برای این موارد فعالیت کرد. سایت ها به عنوان. .. بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر