[ad_1]

در این سال ، مشاوران فناوری اطلاعات مشوق های مالیاتی قدرتمندی دارند که می تواند کمک مالی به تلاش های نوآوری آنها و حفظ کادر فنی باشد.

اعتبار: Pixabay

اعتبار: Pixabay

بسته محرک 1.9 تریلیون دلاری که اخیراً توسط کنگره و دولت بایدن تصویب شده است تقریباً برای همه افراد قابل استفاده است و مشاوران IT نیز از این قاعده مستثنی نیستند. همراه با دور قبلی مشوق هایی که در آخرین روزهای دولت ترامپ به تصویب رسیده است ، مجموعه منابع مالی بسیار جذابی را ایجاد می کند که مشاوران نباید از آن غافل شوند. برنامه های اعتباری ، که به مشاغل اجازه می دهد تا پرداخت مالیات خود را کاهش دهند ، بیشترین افزایش را داشته اند. این صورتحساب ها هزار صفحه است ، اما من سه ماده مناسب را انتخاب کرده ام که مشاوران IT باید امسال به آنها توجه کنند.

باارزش ترین وام های شرکت های فناوری ، مشوق های مبتنی بر حقوق و دستمزد کارمندان است. بیشتر مشاوران IT کارگران فنی مانند مهندسان ، طراحان و توسعه دهندگان را استخدام می کنند و معمولاً حقوق بالای این کارمندان می تواند قدرتمندترین اعتبارات مالیاتی را مدیریت کند. علاوه بر این ، سه انگیزه شرح داده شده در زیر نیز می توانند برای به حداکثر رساندن منافع مالی برای شرکت ها ترکیب شوند:

1. اعتبار مالیات تحقیق و توسعه

اعتبار مالیاتی تحقیق و توسعه بزرگترین مشوق مالیاتی در اختیار شرکت های مشاور فناوری اطلاعات است ، اما طبق تجربه من ، بیشتر این شرکت ها ارزش بالقوه ای را که این اعتبار می تواند تأمین کند ، بسیار دست کم می گیرند.

به طور خلاصه ، اعتبار تحقیق و توسعه به کسب و کارهایی که یا موجود را بهبود می بخشند و یا محصولات یا فرآیندهای جدید ایجاد می کنند ، پاداش می دهد. اگر شرکت ها راه حل های ابتکاری برای مشتریان خود ایجاد کنند ، می توانند واجد شرایط اعتبار شوند. از آنجا که پارامترهای ادعای این انگیزه کاملاً گسترده است ، اکثر شرکتهای فناوری اطلاعات از فعالیتهای احراز صلاحیت حمایت کرده و یا در آن شرکت کرده اند ، مخصوصاً در دوره همه گیر.

به عنوان مثال ، مشاوران فناوری اطلاعات که در یک پلت فرم با کد کم مانند Appian یا Salesforce برای ایجاد راه حل های سفارشی برای مشتریان توسعه می یابند ، دارای اعتبار R&D هستند. به همین ترتیب ، یک شرکت تحول دیجیتال که مشتری را به سمت نرم افزار ابری مهاجرت می کند نیز می تواند واجد شرایط باشد.

با این حال ، من اغلب از میزان نیاز مشاوران IT به این اعتبار تعجب می کنم. این یک مشوق مبتنی بر حقوق و دستمزد است ، بنابراین ممکن است مشاوران مالی مسئول درخواست وام برای این شرکت ها به طور کامل دامنه کار فنی مطابق با شرایط را درک نکنند.

برای به حداکثر رساندن ارزش وام ، باید تجزیه و تحلیل کارمند توسط کارمند انجام شود که توسط یک متخصص فنی با تجربه مشابه کارمند انجام شده است. در نهایت ، یک مهندس نرم افزار در شناسایی فعالیت های واجد شرایط بسیار بهتر از یک حسابدار عمل خواهد کرد ، و این می تواند به معنای تفاوت بین چند هزار دلار وام یا چند صد هزار دلار وام برای افراد در صنعت IT باشد.

2. وام نگهداری کارکنان

برنامه حمایتی دستمزد (PPP) هنگامی که برای اولین بار در ابتدای شیوع بیماری همه گیر تصویب شد ، ستاره قانون CARES بود. با این حال ، اعتبار بازداشت کارمندان (ERC) نیز به همراه PPP راه اندازی شد و به مشاغل آسیب دیده از همه گیر اجازه داد هزاران دلار وام کارکنان بخواهند. در آن زمان ، ERC تا حد زیادی نادیده گرفته شد ، زیرا مودیان مالیات نمی توانند ادعای ERC و PPP کنند. خوشبختانه ، دولت فدرال این مشکل را در ماه دسامبر برطرف کرد و اکنون مودیان مالیاتی می توانند علاوه بر PPP ، ERC را نیز ادعا کنند ، حتی اگر وام PPP بخشوده شود.

IRS دو راه اصلی را برای احراز صلاحیت ERC تعیین می کند: کاهش درآمد ناخالص یا تعطیلی کلی یا جزئی کسب و کار ناشی از قرارداد دولتی. نکته قابل توجه ، اعتبار بسیار گسترده طراحی شده است – حتی اگر تجارت تحت تأثیر یک سفارش قرار نگرفته باشد ، اگر زنجیره تأمین و تأمین کنندگان آنها تحت تأثیر قرار گرفته باشد یا مجبور به کاهش خدمات کلی شوند ، آنها می توانند رتبه بندی شوند.

بسیاری از مشاوران فناوری اطلاعات در طی همه گیری همه عملکرد خوبی داشتند اما حتی این شرکت ها می توانند از ERC بهره مند شوند. در بسیاری از موارد ، بخشهای فروش حتی برای شرکتهایی که عملکرد خوبی داشتند ، تحت تأثیر قرار گرفتند ، خصوصاً اگر کارکنان فروش به سفر نیاز داشتند. حتی اگر فقط یک بخش موقت برای بخش فروش وجود داشته باشد ، این شرکت همچنان می تواند واجد شرایط باشد.

3. اعتبار مالیاتی برای فرصت شغلی

مالیات فرصت شغلی (WOTC) اعتبار دیگری است که در اختیار مشاوران فناوری اطلاعات قرار می گیرد و به کسب و کارهایی که افراد گروه های هدف را استخدام می کنند پاداش می دهد. ارزش آن معمولاً کمتر از دو وام قبلی است ، اما WOTC را می توان با وام های R&D و ERC ترکیب کرد و پس انداز قابل توجهی ایجاد کرد. بسته به میزان حقوق و طبقه کارمند ، وام می تواند تا 9،600 دلار برای هر کارمند واجد شرایط باشد. گروه های هدف واجد شرایط شامل کهنه سربازان ، مجرمان سابق ، ساکنان مناطق توانمندسازی یا نواحی نوسازی روستایی و دیگران هستند.

با تمدید دوره مالیاتی امسال ، فرصت بیشتری برای مشاوران فناوری اطلاعات وجود دارد تا اطمینان حاصل کنند که واجد شرایط این وام ها هستند و انگیزه های کسب شده خود را مطالبه می کنند. به نظر من حداکثر رساندن اعتبار R&D مقرون به صرفه ترین استراتژی برای این صنعت در طولانی مدت است.

ریک وایت نماینده سابق کنگره آمریکا و بنیانگذار کنگره اینترنتی در کنگره است. وی در حال حاضر عضو هیئت مشاوره استراتژیک در alliantgroup ، یک شرکت مشاوره مالیاتی مستقر در هوستون ، تگزاس و مدیر عامل شرکت Woodbay Group ، یک شرکت مشاور راه اندازی مستقر در سیاتل است.

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر