ادامه مطلب. آخرین مطالب. در این برنامه، کل مطالب آزمون آییننامه راهنمایی و رانندگی در چهار بخش طبقهبندی شدهاند: آزمونها، آموزشها، پرتکرارها و نکتهها. ازمون ایین نامه اصلی رانندگی 11.2 ? حال باید ببینیم هنگامی که شما موفق به قبول در امتحان آیین نامه و شهر می شوید چه مراحلی طی می شودتا گواهینامه شما صادر شود . در گواهینامههای رانندگی جدید خودروها به سه گروه سبک ، نیمه سنگین و سنگین تقسیم شدهاند و براساس گواهینامه پایه ۳ برای خودروهای سبک صادر شده و متقاضی باید ۱۸ سال تمام سن داشته و خودرو با ظرفیت حداکثر ۳/۵ تن و یا حداکثر ۹ نفر را میتواند با این گواهینامه جابجا کنند . گواهی نامه های رانندگی به سه پایه یک ، دو وسه تقسیم میشود که در ادامه هرکدام از آنها را بررسی میکنیم . خودرویی است که برای آموزش رانندگی اختصاص داده شده و باید دارای دو پدال کلاچ ودو پدال ترمز،دو آیینه، تابلوی ویژه روی سقف و علا یم مشخص روی بدنه و متعلق و یا تحت پوشش یکی ازآموزشگاههای مجاز آموزش رانندگی باشد. با تحویل لاشه کارنه، قبض ودیعه، معرفی نامه شرکت حمل و نقل (برای شرکت های حمل و نقل) و حضور مالک برای خودرو های شخصی، مبلغ ودیعه عودت داده می شود.

از راه فرعی عبور می کند. محتویات بسته طلایی : ۱- عین سوالات آزمون آیین نامه اصلی سال ۱۴۰۰ با جواب ۲- عین سوالات فنی آزمون آیین نامه اصلی سال ۱۴۰۰ با جواب ۳- سخت ترین سوالات آیین نامه اصلی سال ۱۴۰۰ ۴- نرم افزار تست آزمون آیین نامه نکته : قابل اجرا در کامپیوتر، تبلت، گوشی های اندروید و آیفون IOS نگران نباش با پکیج طلایی فقط یک قدم تا قبولی در آزمون آیین نامه فاصله داری این پکیج با ۵۰% تخفیف به قیمت ۱۹۰۰۰ تومان فروخته می شود.فقط ۲۴ ساعت مهلت دارید از تخفیف استفاده کنید. آزمون آنلاین بعدی که برای شما در نظر گرفتیم 50 سوال از مهم ترین و سخت ترین سوالات آیین نامه است . رانندگی با وسیله نقلیهای که برگ معاینه فنی معتبر نداشته باشد، چگونه است؟ هرگز با سرعت نامطمئن و غیر ایمن رانندگی نکنید. در برخورد راه اصلی با راه فرعی حق تقدم با وسیلهای است که از راه اصلی عبور میکند. از راه فرعی عبور می کند. اما اگر هنرجو به طور متب در کلاس ها شرکت کند و بار اول در ازمون ها قبول شود بعد از 3 ماه میتواند گواهینامه خود را بگیرد. در صورت عدم حضور در جلسه اول از مابقی كلاسها محروم مي شويد .

همچنان کسانی که گواهینامه پایه ۳ دارند در یک سال اول اجازه تردد در جادههای برونشهری و تردد در شب را ندارند . به ترافیک جهت مقابل اجازه عبورمی دهید. شما با مطالعه این مجموعه نیاز به خرید و مطالعه هیچگونه کتاب و نمونه سوال دیگری نخواهید داشت. و آیتم های جذاب دیگری است. واشری است که بین سر سیلندر موتور و بدنه اصلی آن قرار میگیرد. محل قرار گرفتن واشر سیلندر در کجا ست؟ تکمیل مدارک برای ثبت نام و مراجعه به پزشک طرف قرار داد. توجه داشته باشید که در صورت نقص مدارک فورا نسبت به تکمیل آن اقدام کنید و آدرس پستی خود را بارها کنترل نمایید. پیگیری صدور گواهینامه رانندگی با کد ملی از طریق اینترنت امکان پذیر است.برای ورود به سایت سامانه رهگیری مرسولات سازمانی از اینجا وارد شوید و از روند ارسال گواهینامه خود آگاه شوید.توجه داشته باشید که در صورت نقص مدارک فورا نسبت به تکمیل آن اقدام کنید و آدرس پستی خود را بارها کنترل نمایید. پیگیری صدور گواهینامه رانندگی با کد ملی از طریق اینترنت امکان پذیر است.برای ورود به سایت سامانه رهگیری مرسولات سازمانی از اینجا وارد شوید و از روند ارسال گواهینامه خود آگاه شوید. اطلاعاتی مانند زمانی که مدارک تحویل داده شده و زمانی که ثبت شده، نام فرستنده و گیرنده و تاریخ ارسال به آدرس پستی و وزن مرسوله و هزینه پست، همگی این اطلاعات در سایت ثبت خواهد شد.

خودرویی جمعی است که برای رفت و آمد دانش آموزان مدارس اختصاص داده شده است و دارای رنگو علایم مشخص کننده میباشد. اگر سوالی به دلیل بی دقتی اشتباه پاسخ داده شده حتما نکته ای نادیده گرفته شده است. البته همین طور که قبلا هم اشاره کردیم هر نمونه سوالی نمی تواند مفید باشد و حتی برخی از سوالات قدیمی می تواند مضر نیز باشد. آزمون های آنلاین می توانند بسیار کمک کننده و مفید باشند. اولین مرحله پیش پای هر داوطلب طی کردن آزمون آیین نامه مقدماتی است. ۱۰ هم یکی از گزینههاست که در مواردی که نقص مدارک وجود نداشته باشد لزومی به مراجعه حضوری نیست.پیش از آنکه نسبت به پیگیری صدور گواهینامه اینترنتی یا پیامکی یا تلفنی اقدام نمایید، از مدارکی که لازم بوده ارسال کنید و آدرس محل سکونت اطمینان حاصل کنید و زمان پیگیری در صورتیکه کد ملی خود را حفظ نیستید حتما کارت ملی را همراه داشته باشید زیرا در تمای این سه روش پیگیری گواهینامه رانندگی جدیدالصدور تنها با کد ملی امکان پذیر خواهد بود.در صورتی که بیش از ۴۰ روز از مدت ارسال گواهینامه گذشته یا نقص مدارک مانع ارسال گواهینامه شده و یا در زمینه آدرس اشکالی پیش آمده که با پیگیری از روشهای گفته شده مشکل برطرف خواهد شد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از آزمون آیین نامه شماره 13 ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر