س toالاتی درباره استراتژی DevOps On-Prem در برابر ابر می توانید بپرسید

[ad_1]

هر شرکتی نمی تواند یا می خواهد به فضای ابری برود ، اما این بدان معنا نیست که آنها کاملاً از مزایای DevOps جدا شده اند.

ممکن است سازمانهایی که دارای IT و محیط داده غالب هستند ، از طریق مکالمات DevOps رها شوند زیرا اینگونه مکالمات به شدت در فضای ابر پوشانده شده اند – اما آیا روشهایی برای استفاده این شرکتها از این رویکرد استراتژیک برای توسعه سریعتر برنامه وجود دارد؟ کارشناسان موسسه DevOps و نرم افزار Perforce بینشی در مورد چگونگی برخورد با DevOps در چنین اکوسیستم هایی ارائه می دهند ، از جمله اگر بعداً برنامه های انتقال ابر را دنبال کنند.

از بسیاری جهات ، رویکرد DevOps برای توسعه برنامه در مورد تحول دیجیتال است. جین گرول ، مدیر عامل موسسه DevOps گفت: “DevOps واقعاً در اثر مهاجرت به ابر به دنیا آمد.” وی می گوید در اوایل برخی از افراد معتقد بودند كه DevOps نمی تواند از قبل انجام شود زیرا این امر مبتنی بر در دسترس بودن زیرساخت های انعطاف پذیر ، ابزارهای ابری و ظروف بود. Grohl می گوید: “DevOps همیشه هدفش این بوده است که یک نرم افزار سریعتر از توسعه دهندگان در تولید باشد.”

تصویر: WrightStudio - stock.Adobe.com

تصویر: WrightStudio – stock.Adobe.com

اگرچه وجود ابر ، اتوماسیون مورد نیاز DevOps را تسهیل می کند ، اما او می گوید هنوز هم راههایی برای محیط ابری ترکیبی برای پشتیبانی از DevOps وجود دارد ، از جمله تحویل مداوم. گرول می گوید مدیریت برنامه های مرتبط با DevOps در شرایط از قبل نیز ممکن است.

او می گوید حتی برای شرکت هایی که به دنبال آماده ماندن هستند ، همه گیری باعث شده است که بسیاری ساختار و عملکرد خود را تغییر دهند. این ممکن است رویکرد آنها به DevOps تأثیر بگذارد. گرول می گوید: “برخی از سازمان ها که برای کار از راه دور مجبور به چرخش بسیار سریع بودند ، هنوز مراکز داده ای از قبل موجود داشتند.” “سال گذشته ما را سریعتر از آمادگی ما به سمت آینده سوق داد.”

یوهان کارلسون ، مشاور ارشد نرم افزار Perforce ، توسعه دهنده ابزارهای توسعه نرم افزار ، می گوید اگرچه ممکن است شرکتهای جدید ابری تعجب کنند که چرا کسی از قبل DevOps را دنبال می کند ، اما ممکن است منطقی باشد که چنین استراتژی توسعه ای را اتخاذ کنند.

به گفته وی ، سازمانهای موروثی به دلایل مختلف ممکن است به مهاجرت آهسته به ابر ادامه دهند ، حتی اگر فناوری اطلاعات آنها مرکز هزینه باشد. کارلسون گفت: “برای آنها حرکت به سمت ابر یک سفر فرهنگی است.” اگر سازمان بسیار به استراتژی داخلی عادت کرده باشد ، ممکن است یک شرکت قبل از پذیرفتن DevOps در فضای ابری کمی جستجو کند. او می گوید: “On-prem اغلب به بخش IT کند متصل می شود ، درخواست می کند و به سخت افزار شما دسترسی پیدا می کند.” “این همه یک فرآیند خسته کننده با بسیاری از مراحل تأیید داخلی است.”

کارلسون می گوید ، جدا از بوروکراسی فناوری اطلاعات ، ممکن است نیازهای بهره وری وجود داشته باشد که باعث شود سازمان ها به پیشرفت DevOps و سایر نیازها ادامه دهند. وی می گوید: “بعضی از رایانه ها برای انجام سریع کارها ممکن است بخواهند به بعضی دیگر از رایانه ها نزدیک باشند.” “قرار دادن وسایل روی مکانی دیگر ممکن است بلافاصله ایده مورد نظر شما را ایجاد نکند.”

کارلسون گفت ، این ممکن است پیش از همه گیری در مورد دفاترهایی که در نزدیکی مرکز داده نبودند ، باشد. وی می گوید ، حفظ منابع از پیش گنجانده شده همچنین کنترل کاملی بر محیط IT دارد. کارلسون گفت ، ممکن است فشارهای نظارتی مانند کار با سازمان های دولتی که اجازه کار در ابر را ندارند نیز وجود داشته باشد ، جایی که داده ها می توانند از مرزهای ملی عبور کنند. مقررات حریم خصوصی داده ها همچنین ممکن است اطلاعاتی را که می توانند به ابر منتقل شوند یا در شبکه مشاهده کنند ، محدود کنند. وی می گوید: “هنگام تولید تجهیزات پزشکی ، دلیلی وجود دارد که آنها باید همیشه 100٪ مطمئن باشند که داده ها در کجا قرار دارند و به همین دلیل آنها آماده می مانند.”

کارلسون می گوید ، سازمانهای غیر خانگی می توانند ملاحظات بیشتری در مورد چگونگی تکامل استراتژی DevOps در ابر ، با توجه به اینکه ارائه دهندگان اصلی ابر شرکتهای آمریکایی با خدمات بسیار گرا ایالات متحده و اروپای غربی هستند ، ارائه دهند. وی گفت که مصرف کنندگان در اروپای شرقی ، استرالیا ، آسیا و سایر افراد محلی ممکن است احساس قطع ارتباط کنند. کارلسون گفت: “اگر در حال تولید محصولی هستید که به طور معمول در سراسر جهان توزیع می شود یا خارج از دره سیلیکون هستید ، ممکن است نیاز شدیدی داشته باشید که کارها را نزدیکتر کنید زیرا خیلی دور است و با مقررات محلی مطابقت ندارد.”

اگر سازمانی تا حد زیادی یا کاملاً عملیاتی باقی بماند ، او می گوید هنوز ممکن است برخی از نوآوری های DevOps مربوط به ابر وجود داشته باشد که می تواند به کار گرفته شود و به صورت داخلی مستقر شود. کارلسون می گوید ، البته معاملات نیز وجود دارد ، از جمله عدم توانایی در کار ماشین آلات در مراکز داده در سراسر جهان. با این حال ، ممکن است بتوان خدمات برون مرزی را روی ماشین های فیزیکی و اجرای برنامه ها مجازی کرد. “مواردی مانند داکر ، اتوماسیون و روش های انعطاف پذیر وجود دارد که با تجسم کار و تأمین کمترین مقدار زباله شما فراهم می شود.” “همه اینها را می توان در یک اتاق قرار داد.”

برای اطلاعات بیشتر ، این داستان ها را دنبال کنید:

چرا DevOps باید امسال تغییر کند

چه چیزی DevOps را عقب نگه می دارد؟

راه های مبارزه با شکاف مهارت در DevOps و ابر

اولویت امنیتی رو به رشد برای DevOps و مهاجرت ابری

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر در Xconomy به عنوان سردبیر در نیویورک فعالیت های خود را آغاز کرد ، و به انجمن راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان فریلنسر برای چنین سایت هایی فعالیت کرد. مانند. .. بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers