شهرستان تگزاس در حال مراجعه به یک پایگاه داده با کد ثبت نام واکسن است

[ad_1]

شهرستان تارانتو بیش از 800000 نفر را با استفاده از فناوری ابر مبتنی بر وب ، فناوری پایگاه داده با کد پایین ، برای واکسن ثبت نام کرده است.

یکی از ناامیدکننده ترین قسمت های مرحله واکسن در همه گیر COVID-19 ، ثبت نام ساده برای واکسن است. در حال حاضر تقاضا بیش از عرضه است و تا زمانی که این دو مورد به یکسان نباشند ، انبوهی از افراد پیدا می شوند که برای ثبت نام در واکسن و سپس واکسیناسیون می جنگند.

علاوه بر این ، توزیع در سراسر کشور ناهموار است ، زیرا هر منطقه محلی مسئول ثبت و توزیع واکسن خود است. در بعضی جاها به نظر می رسد تعداد کافی وجود دارد و بسیاری از ساکنان از مرحله 1A عبور کرده اند. در جای دیگر ، اگر واکسیناسیون با سرعت فعلی ادامه یابد ، ممکن است در ماه آگوست از مرحله 1A عبور کند.

تصویر: weyo - stock.adobe.com

تصویر: weyo – stock.adobe.com

ممکن است شهرستان ها نتوانند تأمین واکسن هایی را که از کشورهای خود دریافت می کنند ، کنترل کنند. اما یکی از ایالت های تگزاس ثابت کرده است که می تواند وظیفه بزرگ انتشار واکسن ها را بر عهده بگیرد.

در ابتدا ، اداره بهداشت عمومی شهرستان تارانتو فکر می کرد که این فقط نقش کمی در توزیع کلی واکسن ها در شهرستان دارد. به گفته آنجلا هاگی ، معاون بهداشت عمومی در بهداشت عمومی شهرستان تارانتو ، شاید آنها مسئول اولین پاسخ دهندگان باشند.

هاگی به InformationWeek گفت: “سپس ، با نزدیک شدن به آزاد شدن واکسن ، مشخص شد که ما بخشی از برنامه نخواهیم شد زیرا ما کل برنامه هستیم.” بدیهی است که ایده اولیه استفاده از سیستم الکترونیکی سوابق پزشکی برای مدیریت واکسن مثر واقع نخواهد شد. هاگی گفت ، EMR ها برای هدفشان عالی هستند ، اما برای پرداختن به بار عمومی هزاران نفری که در آن ثبت نام می کنند ، طراحی نشده اند.

این تیم به چیزی احتیاج داشت که به سرعت توسط غیرتکنولوژیست ها برطرف شود. پایگاه داده و ابزار بازیابی داده های رابط وب باید یک راه حل کم کد یا بدون کد باشد که متخصصان بهداشت عمومی با فن آوری نیمه فناوری بتوانند به سرعت از آن استفاده کنند. این ابزار همچنین باید به اندازه کافی مقیاس پذیر باشد تا بتواند روزانه هزاران کاربر ثبت نام کننده برای واکسن ها را کنترل کند.

شهرستان تارانتو برای کمک به گسترش PPPs – Quickbase به ابزاری روی آورد که یک سال پیش در آغاز شیوع بیماری همه گیر استفاده کرد. اگر این نام آشنا به نظر می رسد ، احتمالاً به این دلیل است که Quickbase یک سیستم پایگاه داده رابطه ای است که بیشتر زندگی خود تا سالهای اخیر متعلق به Intuit بود ، زمانی که در سال 2016 فروش Intuit فروش نرم افزار به ولز کارسون اندرسون و استوو فروخته شد. در ژانویه 2019 ، Vista Equity Partners اکثریت سهام Quickbase را با بیش از 1 میلیارد دلار خریداری کرد.

اگرچه در ابتدا در سال 1999 به عنوان OneBase در زمانی توسعه یافت که بیشتر پایگاه های داده سیستم های محلی هستند ، اما این نرم افزار پایگاه داده به عنوان یک سرویس تحت وب برای بسیاری از مشتریان ایجاد شده است. اد جنینگز ، مدیر عامل شرکت ، به InformationWeek گفت که همیشه در فضای ابری بنا شده است. جنینگز گفت که Quickbase یک پایگاه داده کامل رابطه ای است که به برنامه های کاربردی برای گردش کار ، ادغام با ابزارهای دیگر مانند کشیدن و رها کردن با تمام فروشندگان اصلی ابر اجازه می دهد.

این بنیادها و توسعه ابزار پایگاه داده در طول سالها ، آن را به گزینه مناسبی برای شهرستان تارانتو در دسامبر سال 2020 تبدیل کرده است ، زیرا وزارت بهداشت عمومی به دنبال فناوری است که می تواند به سرعت یک ثبت نام مبتنی بر وب را برای کسانی که به دنبال پیکربندی و پیکربندی هستند برای واکسیناسیون

علاوه بر تکثیر PPE ، Taranto County همچنین با موفقیت از Quickbase به عنوان یک موتور در زمینه ردیابی تحقیقات مربوط به تماس استفاده کرده است. از طریق سیستم حداکثر 246000 پرونده در شهرستان مورد رسیدگی قرار می گیرند. از آنجا که Quickbase در فضای ابری مدیریت می شود ، می توان موارد را به کارگران از راه دور که دسترسی به شبکه های داخلی دفتر ندارند اختصاص داد.

شهرستان تارانتو با ثبت واکسن تجربه مشابهی داشت و برای چند روز یک فرم وب ایجاد کرد تا اطلاعات بیمار را جمع آوری کند.

این ابزار تأثیر عمده ای در ثبت واکسن در این شهرستان داشته است.

در چند روز اول فعالیت در دسامبر سال 2020 ، 41000 کاربر توانستند برای واکسن های خود ثبت نام کنند. هاگی گفت ، این ابزار در حال حاضر به ده ها هزار نفر اجازه می دهد هر روز ثبت نام کنند. شهرستان تارانتو در حال حاضر بیش از 800000 نفر در سیستم خود برای واكسن ثبت نام كرده است. آنها 474،000 جلسه ارائه دهندگان واکسن را در شبکه خود برنامه ریزی کرده اند. هاگی گفت که شهرستان این لیست را تهیه کرده و سپس آن را با سیستم های بهداشتی و سایر ارائه دهندگان کلینیک به اشتراک گذاشته است. پس از تکمیل واکسیناسیون ، شهرستان رکوردی از ارائه دهنده دریافت می کند.

هاگی گفت: “تعداد زیادی از مردم هر روز ثبت نام می کنند.” “من از این واقعیت که من توانستیم این کار را طی چند روز شروع کنیم بسیار افتخار می کنم.”

مطالب مرتبط:

چگونه داده های GIS می توانند به تعیین توزیع واکسن کمک کنند

CIO های دولتی چت بات ها را در همه گیری اولویت می دهند

سال فراگیر فناوری اطلاعات: درسهایی که برای سال پیش گرفته شده است

اتوماسیون جعبه ابزار فناوری اطلاعات Revs Pandemic

سال امنیتی: مسابقه AI و Rush to the Cloud

جسیکا دیویس سردبیر ارشد در InformationWeek است. این شامل مدیریت فناوری اطلاعات شرکت ها ، مشاغل ، هوش مصنوعی ، داده ها و تجزیه و تحلیل ها و نرم افزارهای سازمانی است. او کار خود را صرف پوشاندن دوراهی تجارت و فناوری کرده است. او را در توییتر دنبال کنید: … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers