[ad_1]

به یاد داشته باشید که کاهش مشاغل در IT نه تنها نقطه پایانی را کاهش می دهد ، بلکه به معنای از بین بردن استعداد ، شغل و دانش نهادی است.

تصویر: WrightStudio - stock.adobe.com

تصویر: WrightStudio – stock.adobe.com

صندوق بین المللی پول پیش بینی می کند که رکود اقتصادی COVID-19 بدترین بحران اقتصادی جهانی از زمان رکود بزرگ دهه 1930 باشد. همانطور که بسیاری از کشورها در تلاش برای جلوگیری از موج دوم ویروس در زمستان ، محاصره های جدیدی را آغاز می کنند ، شرکت های سراسر جهان نیز خود را در جایگاه مغلوب قرار می دهند. متأسفانه ، این به معنای تمرکز شدید بر کاهش هزینه ها و از دست دادن شغل قابل توجه است. علاوه بر این نگرانی ها ، یک نظرسنجی اخیر توسط شرکت فناوری اطلاعات Insight نشان داد که 30٪ از رهبران فناوری اطلاعات قصد دارند در سال 2021 شغل خود را کاهش دهند ، از ابتدای شیوع همه گیر 27٪ قبلاً این کار را انجام داده اند.

در انجمن ITAM ، اطمینان داریم که استفاده موثر از ITAM می تواند به صرفه جویی در بسیاری از این مشاغل و همچنین بسیاری از مشاغل خارج از IT کمک کند. این اساس کارزار #Savessavessabs ما است.

# مشاغل ذخیره شده

مدیریت دارایی فناوری اطلاعات (ITAM) ، رشته ای که به دنبال بهینه سازی هزینه های محیط IT است ، یک مورد تجاری بسیار جذاب برای کمک به شرکت ها از طریق رکود اقتصادی دارد. مبارزات انجمن ITAM برای ITAM سرانجام در هر سازمانی مانند بازاریابی ، منابع انسانی ، حسابداری و غیره به یک عمل تجاری تبدیل می شود. با توجه به موج فعلی از دست دادن شغل ، ما از شرکت ها می خواهیم که از مزایای کاهش هزینه های ITAM استفاده کنند ، در حال حاضر بخشی از برنامه رکود اقتصادی برای کمک به محافظت از مشاغل امروز است ، زیرا به اطمینان از رشد آنها را در آینده

طبق اجماع اعضای ما (نمایندگی طیف وسیعی از جامعه ITAM ، از جمله متخصصان ITAM ، مشاوران ، فروشندگان ابزار و توزیع کنندگان) ، سازمان هایی که ITAM را اجرا می کنند می توانند هر ساله حداقل 5٪ از هزینه های IT و نرم افزار خود را پس انداز کنند. شایان ذکر است که این یک ارزیابی عمدی محافظه کارانه است ، زیرا بیشتر پروژه های ITAM بخصوص در سال اول خود بسیار بیشتر از این صرفه جویی می کنند. با این حال ، برای ساختن پرونده ما ، اتفاق نظر بین اعضای ما این است که 5٪ پیشنهادی کاملا واقع بینانه است که هر شرکتی می تواند در طول زمان به آن دست یابد و آن را حفظ کند.

چند شغل؟

ITAM توانایی کاهش هزینه ها ، بهبود امنیت ، کاهش خطرات و افزایش انعطاف پذیری شرکت را نشان می دهد. همه این ویژگی ها به ویژه در یک رکود جهانی مفید است ، جایی که هر پس انداز مالی که از طریق ITAM انجام می شود می تواند برای جلوگیری از اخراج کارگران در سایر نقاط ، به ویژه در بین نیروی کار که عامل واقعی رشد پس از رکود اقتصادی است ، استفاده شود.

اگرچه ارتباط کامل تأثیر ITAM در حفظ شغل غیرممکن است ، اما می توان با چند مقدار ساده این امکان را نشان داد. با شروع آخرین برآورد هزینه جهانی IT برای گارتنر ، کل هزینه سال آینده برای سیستم های مرکز داده ، نرم افزار و دستگاه های سازمانی (سه حوزه هزینه IT که ITAM می تواند پاسخ دهد) 1 خواهد بود ، 35 تریلیون دلار اگر ITAM بتواند این هزینه ها را فقط 5٪ کاهش دهد (که قبلاً گفتیم تخمین بسیار محافظه کارانه ای برای صنعت است) ، این فقط معادل بیش از 67.7 میلیارد دلار صرفه جویی بالقوه فقط از ITAM است. اگر فقط بخشی از این پس اندازها برای حفظ استعداد استفاده شود ، می تواند صدها هزار شغل در سراسر جهان را محافظت کند.

قبل از اینکه ادارات فناوری اطلاعات پروژه های مهم را از بین ببرند یا کارمندان خود را اخراج نکنند ، از آنها دعوت می کنیم ابتدا هزینه های فناوری اطلاعات خود را بررسی کنند تا ببینند در کجا می توانند پس انداز کنند. به یاد داشته باشید که کاهش مشاغل IT فقط باعث کاهش نقطه پایان نمی شود ، بلکه به معنای از بین بردن استعداد ، شغل و دانش نهادی است – در مقایسه با ضایعات IT ، که منابع بدون استفاده یا ناخواسته را از بین می برد و هیچ تاثیری در ارائه خدمات ندارد.

علاوه بر این ، از آنجا که بسیاری از خریدهای فناوری اطلاعات در ماه مارس / آوریل برای کمک به کار در خانه تسریع شد ، احتمال “نفخ” در سازمان هایی وجود دارد که می توانند پس انداز بالاتر از حد متوسط ​​را نسبت به میزان معمول شما داشته باشند. در یک پروژه ITAM انتظار می رود. اکنون زمان خوبی است که به عقب برگردید و آنچه را خریداری کرده اید مرور کنید تا مطمئن شوید هنوز ارزش دارد.

ضایعات را قبل از کار برش دهید

نمی گویم ITAM به تنهایی می تواند در کار همه صرفه جویی کند ، اما مبلغی که ITAM می تواند پس انداز کند واقعی و اثبات شده است. اگر این پس اندازها مستقیماً برای صرفه جویی در شغل قرار بگیرند ، پس از آن می توان هزاران شغل را پس انداز کرد. حتی اگر اجرای ITAM صرفاً موجب صرفه جویی در یک شغل در هر شرکت شود ، سود کلانی برای این کارمند ، خانواده اش ، شرکت و اقتصاد گسترده تر است.

اکنون این وظیفه شرکت ها و کارفرمایان است که به ارزش برنامه های ITAM و استعداد ITAM خود پی ببرند. به جای هدایت این برنامه ها و کارمندان به سهم خود در از دست دادن شغل ، آنها باید ارزش ذاتی خود را بشناسند و برنامه های ITAM خود را گسترش دهند و قادر به تحریک بیشتر ارزش در کل تجارت کنند ، که به نوبه خود محافظت می کند سرنوشت شرکت و کارمندان آن. به یاد داشته باشید ، # ITAMsavess مشاغل!

مارتین بنیانگذار انجمن ITAM ، یک سازمان غیرانتفاعی تجاری برای صنعت ITAM است که برای ارتقا to سطح حرفه و ایجاد گواهینامه سازمانی در بازار ایجاد شده است. به طور داوطلبانه ، مارتین با ISO WG21 ، که استاندارد بین المللی ITAM ISO / IEC 19770 را توسعه می دهد ، همکاری می کند. مارتین همچنین مالک و بنیانگذار The ITAM Review ، یک منبع آنلاین برای متخصصان جهانی ITAM است. ITAM Review بیشتر بخاطر خبرنامه هفتگی ، سکوی آموزشی LISA ، جوایز برتری و کنفرانس های جهانی ITAM شناخته شده است.

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر