کتاب لبخندهای دیجیتالی نوشتهی حامد قدرتی احمدآباد، گلچینی از زیباترین لطیفهها و پیامکهای ایرانی است که باعث شکفتن لبخند بر روی لبان شما میشود. طرح لبخند های زیبا، این روزها درصدر جدول پرکارترین نوع درمان های دندانپزشکی قرار گرفته به گونه ای که روزانه شاهد انبوه طرفداران آن در صف سالن های انتظار مطب های دندانپزشکان زیبایی هستند.

دندانپزشک پس از پایان کار بر روی هر دندان آن را مجدد مورد بررسی و آنالیز قرار می دهد تا از ظاهر نهایی آن اطمینان به دست آورد. سیستم های نرم افزاری DSD و مانند آن قبل از شروع درمان، با شبیه سازی طرح لبخند پس از اصلاح، به شخص کمک می کنند تا نتیجه درمان را مشاهده کرده و با تکیه بر این پیش بینی، با روند درمانی بیشتر آشنا شود. در اصلاح و طراحی لبخند اصلی ترین نکته مرتب بودن و یکدستی دندان ها خواهد بود.

تصاویر و ویدئو ها به آزمایشگاه کمک می کند تا یک مدلی طبیعی تر ایجاد کند که می تواند منجر به زیبا تر شدن چهره و سایر جنبه های مهم شود. که این موارد باید با درمان های دیگر مانند ارتودنسی ، ایمپلنت و یا روکش کامل انجام شود و لمینت کردن این دندان ها صد در صد اشتباه می باشد. وقتی از طرح لبخند خود رضایت داشتید و با آن موافقت کردید، درمان آغاز می شود. اگر هم خوشتان نیاید قبل از اینکه هزینه زیادی متقبل شوید از درمان خود صرف نظر میکنید. به این معنا که بدون اینکه دندانپزشک واقعاً هیچ فرایندی انجام دهد قادر خواهد بود به شما نشان دهد لبخند ایده آل شما چگونه به نظر خواهد رسید!

فواید طراحی دیجیتال لبخند چیست؟ آیا طراحی لبخند دیجیتال ضرری دارد ؟ چگونه پروسه طراحی لبخند دیجیتال طراحی لبخند دیجیتال چیست را آغاز کنیم؟ این پارامترها در زمان های گذشته هم مدنظر بوده، اما در حال حاضر به طور قابل ملاحظه ای با دستاوردهای عصر دیجیتال تکمیل شده است. اما شاید بیشتر نگرانی بیمار از این جهت باشد که برای لمینت باید بخش نازکی از مینای دندان تراش داده شود و این برای همه افراد خوشایند نیست هر چند که مطمئن باشند به ظاهری زیبا دسترسی پیدا می کنند. بیمار در طول کل فرایند، از ابتدا تا انتها، دخیل است.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد طراحی لبخند دیجیتالی بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

ایندکسر