پرداختن به عوامل گوناگون و مهم دیگری که باعث بوجود آمدن چنین پدیده شایعی در بین مردم ایران شدهاند رو به تفصیل میگذارد و از حوصله این مقاله خارج است؛ اما در ادامه به متن عقد آریایی که امروزه بین عروس و دامادها و در مراسم عقد و جشن عروسی ها خوانده میشود میپردازیم.

این که دقیقا این مراسم و جشن عقد آریایی از چه زمانی در بین مردم رواج پیدا کرده خیلی واضح و روشن نیست اما میتوان با اندکی تحقیق راجع به برگزاری مراسم عروسی و جشن عقد های امروزه در بین تازه عروس و داماد ها از اقشار مختلف و گوناگون جامعه، ریشهها و همچنین علتهای پس زمینهای و عمیق آن را دریافت و فهمید.

سایت بزمینه به عروس و دامادهای خاص پسند که میخواهند مراسم عقد باشکوه و به یادماندنی داشته باشند، دفتر ازدواج و سالن عقد وانیا را معرفی میکند. بسیاری از سالن های عقد با آتلیه های صاحب نام قرارداد دارند و شما می توانید هنگام عقد قرارداد برای مراسم عقدتان، منوی آتلیه عکاسی را نیز سالن عقد اسپرلوس انتخاب کنید. اگر در منو مراسم عقدتان، گل آرایی را نیز انتخاب کنید، معمولا برای آن هزینه ای حدود 2 میلیون و 500 هزار تومان باید پرداخت کنید. اما معمولا برای این بخش نیز بین 1 میلیون تا 3 و نیم میلیون تومان کنار بگذارید.

، بعدشم مهموناتون رو توو این ترافیک ? از این رو این بخش از قیمت منو سالن های عقد را حتما در بودجه ای که کنار گذاشته اید، در نظر بگیرید. دفتر ازدواج 175 تهران که به سالن عقد آکواریومی پیوند (آب و آیینه) شهرت یافته است از شیک ترین دفترخانه های ثبت ازدواج در شرق تهران است . بنابراین بهتر است برای اطلاع دقیق از قیمت منو سالن عقد، هنگام صحبت با مسئول سالن مورد نظرتان این مورد را نیز بپرسید. استفاده از سیستم صوتی مناسب برای شما این امکان را فراهم میکند که لحظات شاد و پرانرژی بیشتری را برای خود و دیگران بسازید و در طولانی مدت از به یادآوری خاطرات خود لذت ببرید.

ایندکسر