علوم Aegis برای مقیاس گذاری IT برای تأمین نیاز آزمایش COVID مقیاس بندی می کند

[ad_1]

آزمایشگاه سم شناسی راهی انعطاف پذیر برای افزایش منابع خود می یابد ، که ضمن کاهش سرعت آزمایش ، هزینه ها را نیز کاهش می دهد.

Aegis Science در مواجهه با نیاز به افزایش سریع ظرفیت آزمون خود در پی بروز همه گیری ، طرحی را برای ساخت زیرساخت های فناوری اطلاعات و سیستم عامل های خود از داخل و همچنین با بهره گیری از منابع شخص ثالث تهیه کرده است. آزمایشگاه سم شناسی در حال حاضر خدماتی را برای نظارت بر تداخلات دارویی و سایر علوم آزمایشگاهی پزشکی ارائه می دهد. بلافاصله و دامنه آزمایشات COVID-19 اندکی پس از آن آغاز شد که Aegis بهبود خود را از یک رویداد آب و هوایی ویرانگر و شدید در سال 2020 آغاز کرد که جامعه خود را در نشویل ، تنسی تحت تأثیر قرار داد.

تصویر: zinkevych - stock.Adobe.com

تصویر: zinkevych – stock.Adobe.com

تیم رایان در مورد استراتژی Aegis برای بهبودی از وقوع گردباد واقعی و سپس تطبیق زیرساخت های IT خود برای افزایش از 3500 آزمایش COVID به 60،000 آزمایش روزانه برای تحقق بخشیدن به کمک مالی موسسه ملی بهداشت ، با InformationWeek صحبت می کند.

استراتژی IT برای Aegis Science قبل از COVID-19 چه بود؟

قبل از همه گیری ، ما دو آزمایشگاه داریم. آزمایشگاه اصلی ما که آزمایشگاه سم شناسی ما است و در مقابل پارکینگ ساختمان اداری ما قرار دارد که در آن زمان یک آزمایشگاه زیست دارو بسیار کوچک در آن قرار داشت. آزمایشگاه سم شناسی ما معمولاً هر روز بین 3800 تا 4500 نمونه دریافت می کند. این کار اصلی ما بود. آزمایشگاه زیست دارویی ما تجارت بسیار کمی انجام می دهد و در واقع عاملی برای فعالیت ما نبود.

ما در ناشویل گردبادی داشتیم که در مارس گذشته اتفاق افتاد ، که صدمات زیادی به تجارت ما وارد کرد. همانطور که از وضعیت گردباد بیرون آمدیم ، همه گیر همه گاز را گرفت و محاصره های ملی آغاز شد. در ماه مارس ، ما تصمیم گرفتیم ببینیم آیا می توانیم در آزمون COVID شرکت کنیم.

در مورد جنبه سمی تجارت ، ما به طور قابل توجهی تحت تأثیر محاصره ها قرار گرفتیم. مطب پزشکان باز نمی شود. کلینیک های بهداشت رفتاری در حال بسته شدن هستند. این تأثیر قابل توجهی داشت.

چه قطعاتی را برای برنامه آینده خود جمع کردید؟

اولین کاری که باید انجام می دادیم این بود که آیا می توانیم COVID را برای 3500 نسخه آزمایش کنیم. ما باید بتوانیم گزارش خود را به بخش بهداشت هر کشور ارائه دهیم. شما 3500 یا 100000 آزمایش را انجام دهید ، باز هم باید با این شرایط همراه باشید. ما باید تعیین می کردیم که از نظر گزارش چگونه با کشورها ارتباط برقرار می کنیم. شما دارای پرونده های فکس ، CSV و پرونده های HL7 به صورت الکترونیکی بودید (سطح سلامتی 7). این واقعاً به چگونگی کنار آمدن کشورها بستگی دارد. متأسفانه ، هیچ استانداردی برای همه ایالت ها وجود ندارد. این باعث ایجاد عوارض می شود.

مورد دیگری که باید با آن کنار می آمدیم این بود که چگونه برای بیماران نتیجه بگیریم. از آنجا که این یک آزمایشگاه سم شناسی است ، نیازی به داشتن پورتال برای بیماران نیست. ما باید تعیین کنیم که آیا می توانیم پورتال بیمار خود را بسازیم یا اینکه این چیزی است که ما مجبور به برون سپاری آن هستیم. در پایان ، ما تصمیم گرفتیم که ساخت پورتال توسط خودمان سریعتر و از گستردگی کمتری برخوردار باشد.

تیم رایان ، علوم Egis

تیم رایان ، علوم Egis

چه ملاحظاتی در مورد منابع داخلی و کارکنان با مهارت انجام این کار در نظر گرفته شده است؟

همچنین شخص ثالثی منصوب شدیم. زمانی که با تهیه کننده ای قرارداد ساختیم تا آن را برای خود بسازیم ، مدارک اثبات مفهوم خود را دنبال کردیم و سپس به سرعت موفق به تکمیل پورتال داخلی بیمار شدیم ، جایی که دیگر نیازی به کمک شخص ثالث نداشتیم.

چه مراحلی را باید بردارید؟

ما یک سیستم مدیریت اطلاعات آزمایشگاهی شخص ثالث (LIMS) داریم. ما همچنین باید ظرفیت داخلی این سیستم را تعیین می کردیم. وقتی بحث ظرفیت محدوده 3500 مورد بحث قرار گرفت ، مطمئن شدیم که می توانیم آن را جذب کنیم. وقتی موفق شدیم ، نیاز زیادی در کشور وجود داشت. همانطور که تجارت خود را توسعه دادیم ، مجبور شدیم به IT نیز نگاه کنیم. همانطور که بزرگنمایی کردیم ، توانستیم از آنچه Pure Storage ارائه می دهد بهره ببریم. یکی از مزایای استفاده از Pure قابلیت های همیشه سبز آنها است.

LIMS ما یک سیستم مبتنی بر اوراکل است. ما قبلاً مخزنی داشتیم که براساس مجوزهای Oracle فقط به LIMS اختصاص داشت. بنابراین ، این هزینه های ما را برای Oracle کاهش می دهد ، زیرا ما نمی توانیم یک زیرساخت مشترک داشته باشیم زیرا شما مجبورید برای این زیرساخت مشترک Oracle را پرداخت کنید. ما با ارائه دهنده LIMS خود کار کردیم و در نهایت مجوز Oracle مبتنی بر برنامه را دریافت کردیم که در آن می توانستیم از Oracle استفاده کنیم ، در حالی که فقط برای آن برنامه بود ، در مقایسه با مجوز شرکت.

این به ما امکان می داد سیستم LIMS خود را به عقب خالص منتقل کنیم ، و اگر در آینده مقیاس بیشتری را ادامه دهیم دیگر نگران هزینه های صدور مجوز نیستیم. این انعطاف پذیری زیادی به ما داد. ما با استفاده از این مدل چند میلیون دلار پس انداز کردیم.

سرانجام ، 6.6 میلیون دلار بودجه از برنامه NIH’s RADx (شتاب سریع تشخیصی) دریافت کردیم. این در ابتدا باید به 60،000 آزمایش در روز می رسید.

ما قبلاً تیم های مایکروسافت را قبل از همه گیری ایجاد کرده بودیم و در حالی که مردم از خانه کار می کردند تمرین گردباد داشتیم. سرانجام ما با برنامه Teams به سراسر شرکت رفتیم ، بنابراین مجبور به ورود به ساختمان نبودیم. ما تا پایان ماه سپتامبر به طور کامل به 60،000 نفر اعزام شدیم

به عنوان بخشی از این کمک 6.6 میلیون دلاری ، بخش قابل توجهی مربوط به IT بود. این به ما کمک کرد تا خرید گزینه های خالص اضافی و همچنین سایر گزینه های داخلی را تأمین کنیم. مقداری بدهی فنی داشتیم که مانع از حرکت به جلو می شد. ما توانستیم این کار را کاهش دهیم تا به ما در افزایش ظرفیت کمک کنیم. NIH از نتایج بسیار راضی بود و از آن زمان ما دیدیم که توافق کرده ایم به 110،000 آزمایش در روز بپردازیم. ما 6 میلیون دلار دیگر از NIH بودجه دریافت کردیم تا نه تنها سیستم های IT ، بلکه آزمایشگاه خود را نیز توسعه دهیم.

برای مطالب مرتبط بیشتر ، این داستان ها را دنبال کنید:

کنسرسیوم محاسبات COVID-19 چه بعدی دارد

نقش AI در نژاد واکسن کرونا ویروس

ابر رایانه هایی که در تحقیق COVID-19 کار می کنند

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری خود را آغاز کرد ، و به انجمن راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان یک فریلنسر برای چنین مواردی فعالیت کرد. سایت ها به عنوان. .. بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers