غلبه بر چالش های تحول دیجیتال با ابر

[ad_1]

اینگونه است که رایانش ابری می تواند آینده کار را امکان پذیر کند ، استراتژی های داده را تسریع کند ، استراتژی های هوش مصنوعی و سایبری را یکپارچه کند و برای منافع اجتماعی نوآوری ایجاد کند.

تحول دیجیتال همچنان مهمترین اولویت این سال است و از راه دور ، معاملات دیجیتال ، تعامل با مشتری و همکاری تجاری به راه حلهای انعطاف پذیر و سفارشی نیاز دارد. Cloud ارکستر اصلی و ستون فقرات پشت همه چیزهای دیجیتالی است.

از آنجا که ارائه دهندگان ابر می بینند پروژه های رشد مداوم و مهاجرت ابر بسیار زیاد است ، ما باید دیگر از این س askingال ها خودداری کنیم –چرا؟

تصویر: krass99 - stock.adobe.com

تصویر: krass99 – stock.adobe.com

بله ، ابر می تواند با تغییر تقاضا ، زیرساخت داده ها ، برنامه ها و خدمات داده را با سرعت بالایی مقیاس بندی کند. ما به برنامه های دیجیتالی ، ابر کنفرانس ، ابزارهای همکاری ، دورکاری و آموزش ، پخش ویدئو ، سلامتی از راه دور و موارد دیگر (که قطع است) فکر نمی کنیم.

همانطور که سازمانها استراتژیهای تجاری خود را نو می کنند و نقشه راههای فناوری خود را تا سال 2021 پیاده سازی می کنند ، یک استراتژی ابر منسجم می تواند چهار چالش اساسی سازمانها را حل کند – کار دیجیتال ، به روزرسانی داده ها ، راه حلهای تجاری یکپارچه (به عنوان مثال AI) و تأثیرات اجتماعی.

1. ابر و آینده کار

در سال 2020 ، سازمان ها از هرجایی (WFA) کارهایی را اتخاذ کردند که استفاده از ابزارهای همکاری ابری ، کنفرانس ویدیویی ، برنامه های ابری و زیرساخت های ابری را برای پشتیبانی از کار تسریع می کند. در حالی که در ژانویه 2020 فقط 3٪ از کارکنان تمام وقت از راه دور کار می کردند ، طبق آوریل آوریل 2020 این تعداد به 64٪ افزایش یافته است SHRM – طبق گزارش سازمان بین المللی کار ، 81 درصد نیروی کار جهانی تحت تأثیر ماه مه سال 2020 قرار دارد. در پاسخ ، یکی از ارائه دهندگان پلت فرم همکاری ابری گفت که در این مدت کاربران فعال روزانه خود تقریباً چهار برابر کرده است. همانطور که سازمانها و نیروی کار از محل کار دیجیتال استقبال می کنند ، آینده کار توسط ابر هدایت خواهد شد.

علاوه بر این ، سازمان ها دریافته اند که مراکز داده محلی نیاز به دسترسی به “محل کار” دارند ، این چالشی در سال 2021 باقی خواهد ماند که می تواند توسط مراکز داده ابری رفع شود. کسانی که کارگران اصلی دارند از راه حل های دیجیتالی ابری ابتکاری برای محافظت از کارگران و بهبود استراتژی فناوری انسانی استفاده کرده اند.

2. سیستم عامل ها و اکوسیستم های داده ابر

این ابر می تواند تبادل اطلاعات و همکاری بین سیستم عامل های داده و اکوسیستم های دیجیتال را بهبود بخشد. تحقیقات Deloitte نشان می دهد که 84٪ از پزشکان انتظار دارند داده های ایمن و م effectiveثر برای بیماران در طی پنج تا 10 سال آینده در مراقبت های یکپارچه باشد. شواهد در دنیای واقعی برای بهبود مراقبت های بهداشتی دیجیتال با داده های تاریخی بیمار ، تشخیص در زمان واقعی و مراقبت های شخصی بسیار مهم هستند. سازمان ها می توانند از ابر برای همکاری بیشتر ، استاندارد سازی داده ها و قابلیت همکاری در اکوسیستم خود استفاده کنند. تحقیقات نشان می دهد که اکوسیستم های تجارت دیجیتال با استفاده از cloud سطح رضایت مشتری بالاتری دارند ، به طوری که 96٪ از سازمان های مورد بررسی اظهار داشتند که مارک تجاری آنها بهتر درک می شود و رشد درآمد بهبود یافته است – رهبران گزارش می دهند که رشد متوسط ​​درآمد سالانه 6 ، 7٪ (در مقابل 4.9 ٪ گزارش شده توسط دیگران).

3. ابر برای برنامه های تجاری یکپارچه

رویکردهای جدید ML cloud در دسترس توسعه دهندگان و متخصصان داده قرار گرفته است. اینها شامل سیستم عامل های هوش ابری است ، جایی که سازمان ها مدل های هوش مصنوعی موجود خود را در ابر معرفی می کنند. سرویس های Cloud ML ، که در آن سازمان ها می توانند از مدل ها ، چارچوب ها و الگوریتم های عمومی استفاده شوند که از قبل آموزش دیده اند. و خدمات AutoML برای افزایش تیم های هوش مصنوعی خود. در بخش خرده فروشی ، سازمان ها Cloud ML را برای ایجاد مشاغل دیجیتال و پیش بینی تغییر نیازهای مشتری اتخاذ کرده اند. سازمان های خدمات مالی از ابر برای به روزرسانی برنامه های اعطای وام مشاغل کوچک در دوران بحران استفاده کرده اند. و در بخش های فناوری ، رسانه و ارتباطات از راه دور ، ابر سرویس جریان ویدیوی مورد علاقه شما را تأمین می کند.

با اعتماد سازمان ها به ابر ، امنیت ابر به طور فزاینده ای برای یکپارچگی داده ها و حجم کار و امنیت شبکه اهمیت پیدا می کند. نشت اطلاعات ، پیکربندی نامناسب در فضای ابری و خطر زنجیره تأمین مهمترین موضوعات مورد بررسی برای سازمانها است. یک مدل امنیتی یکپارچه ، رویکرد اعتماد به نفس صفر و کنترل های امنیتی قوی ابر می تواند به از بین بردن این خطرات ، افزایش انعطاف پذیری کسب و کار و بهبود اعتماد کمک کند.

4. نوآوری ابر و تأثیر اجتماعی

سرانجام ، سازمان ها با تلفیق cloud ، edge ، AI ، AR / VR و فناوری های دوگانه دیجیتال که از پتانسیل شبکه فضایی بهره می برند ، در حال نوآوری در معماری های جدید رایانه هوشمند لبه هستند. نوآوری و پتانسیل تأثیر اجتماعی بسیار زیاد است. ساختمانهای هوشمند این پتانسیل را دارند که می توانند مصرف انرژی در شبکه ابر هوشمند را بهتر حساب کنند. مزارع می توانند از راه حل های دقیق کشاورزی بهره مند شوند. پتانسیل استفاده از ابر نوآوری برای تجارت و تأثیرات اجتماعی فرصتی است که به سرعت در حال بلوغ برای شرکت اجتماعی است.

از ابر به ابر اکنون امکان پذیر است

همانطور که سازمان ها تا سال 2021 استراتژی های ابری خود را توسعه می دهند ، بدون شک سال 2020 دستور کار را شکل می دهد. همه گیری به سازمان ها نشان داد که ابر چیست ممکن. این انتظارات از مدیریت ، کارمندان و مشتریان در مورد چگونگی پشتیبانی تحول دیجیتال از نیازهای آنها را با ابر به شدت جابجا کرده است اکنون – پشتیبانی از آینده کار ، سیستم عامل های داده و اکوسیستم ها ، هوش مصنوعی یکپارچه و استراتژی های سایبری و یک برنامه رفاه اجتماعی.

دیانا کرنز-مانولاتوس یک رهبر استراتژیک تجاری با بیش از 13 سال تجربه در توسعه و ارائه بینش های متفاوت و برنامه های ارتباطی برنده جایزه است. وی به عنوان یک مدیر ارشد در مرکز تحقیقات یکپارچه Deloitte ، برای توسعه استراتژی ها ، تجزیه و تحلیل و ایجاد تحقیقات پیشرو در صنعت و بینش در مورد تجارت و تحول فناوری با تمرکز بر ابر و آینده نیروی کار تلاش می کند. دیانا نویسنده 9 کتاب در زمینه تحول دیجیتال و متخصص موضوعات است و سخنران مکرری در زمینه هوش مصنوعی ، بلاکچین ، ابر ، اکوسیستم های دیجیتالی و تنوع است.

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … مشاهده بیوگرافی کامل

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers