به همین دلیل شرکت آریاپارت برای آسایش بیشتر مشتریان گرامی اقدام به واردات و فروش اینترنتی لوازم یدکی لیفان در تهران و ارسال قطعات یدکی به شهرستانها و دیگر استانها کرده است. از جمله قطعات یدکی فروشگاه ما به این موارد میتوان اشاره کرد: قطعات جلوبندی لیفان مانند کمک فنر و طبق، قطعات یدکی موتور لیفان مانند صافی بنزین و فیلتر هوا و فیلتر روغن، قطعات یدکی بدنهی ماشین لیفان مانند چراغ جلو و چراغ عقب و سپرها و دیگر آپشنهای خودروی لیفان و همینطور لوازم جانبی ماشین لیفان.

موتور سیکلتهای تولیدی برند کاوان از جمله سبکترین موتور سیکلتهاست که نسبت به بقیه موتورسیکلتها وزن کمتری دارد. از این رو تولید کنندگان لوازم یدکی لیفان X50 دست به تحول عظیمی در این امر گماشتن و با تغییرات بسیار زیاد در متریال و کیفیت این لوازم لیفان X50 و گذاشتن آبشن های فراوان در خودرو و فناوری های روز دنیا در تولید محصولات با کیفیت جزو برنامه های اصلی خودرو سازها بود است به خاطر همین رقابت برای تولید محصول با کیفیت بسیار زیاد شده و همیشه باید تولید کنندگان از نظر علمی بروز باشن تا از رقبای خود عقب نیوفتن, لوازم یدکی لیفان x60 تهران قطعات اسپرت این ماشین به وفور در بازار است.در مقایسه با بقیه برند ها این برند خط تولیدی بسیار دقیق دارد.

لیفان یکی از شرکت های خودروسازی چینی می باشد که اولین بار در سال 2005 شروع به تولید خودرو کرد. در شروع آن ها تنها 9 خدمه بیشتر نداشتند و به تولید دوچرخه و سپس موتور سیکلت روی آوردند، طوری که در سال 2004 از بزرگ ترین تولید کنندگان موتور سیکلت یاد میشد. این شرکت اولین خودروی خود را به نام لیفان 520 در سال 2005 تولید و به بازار عرضه کرد.

لیفان شرکت خودرو سازی میباشد که فعالیت خود را از سال 2005 آغاز کرده است. شما میتوانید با افزایش آگاهی درباره خودرو طول عمر خودرو را افزایش دهید و سفری ایمن و بی خطر را تجربه کنید. همچنین تیم های یدک با همکاری با اتحادیه لوازم یدکی اتومبیل می تواند به طور یقیین به شما اطمینان بدهد که تمامی محصولات اورجینال و نو می باشند و هیچ گونه تخلفی در این زمینه رخ نخواهد داد. بازرگانی ایرچین همواره تلاش در بی واسطه کردن فروش قطعات در بازار تهران و کلیه نقاط کشور کرده و همیشه کیفیت رو ملاک اصلی خود قرار داده است.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد فروش عمده لوازم یدکی لیفان لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر