[ad_1]

متخصصان فناوری اطلاعات فرصت های بیشتری برای صعود از نردبان شرکت ها پیدا می کنند. در اینجا 10 عنوان IT در سطح C وجود دارد که در حال حاضر می شناسیم به همراه میانگین حقوق برای این نقش ها.

قبلی

1 از 11

مورد بعدی

اگر در زمینه فناوری اطلاعات کار می کنید ، اوج کار شما چگونه است؟

در دهه های اخیر ، حضور رهبران فناوری اطلاعات در بالاترین سطح مدیریت اجرایی نسبتاً غیرمعمول بوده است. حتی کسانی که عنوان مدیر ارشد اطلاعات (CIO) را در اختیار داشته اند اغلب در مقابل شخص دیگری غیر از مدیر ارشد اجرایی (مدیر عامل) پاسخگو هستند.

اما تحول دیجیتالی آن را تغییر داده است. در حالی که مشاغل به دنبال راه های جدید برای انجام تجارت هستند ، CIO ها نقش بیشتری در هدایت استراتژی کلی کسب و کار دارند. چندین مطالعه مختلف نشان داده است که بیش از نیمی از CIO ها اکنون به مدیران عامل گزارش می دهند و بسیاری از مدیران عامل از CIO خود به عنوان یکی از مشاوران معتبر خود نام می برند.

تصویر: yanlev - stock.adobe.com

تصویر: yanlev – stock.adobe.com

CIO هایی که در صنعت فناوری کار می کنند ، گاهی اوقات متوجه می شوند که نردبان شغلی در فناوری اطلاعات به اوج می رسد. در فن آوری ، غیرمعمول است که CIO ها مدیر عامل شوند. متأسفانه ، در سایر صنایع ، این نسبتاً نادر است ، مگر اینکه CIO نقش دیگری در سطح C مانند مدیر عامل یا مدیر ارشد مالی را ایفا کرده باشد.

با این حال ، اگرچه ممکن است به بالای صعود نرسند ، رهبران فناوری اطلاعات در حال یافتن فرصت های بیشتری برای عضویت در تیم اجرایی هستند. روند دوگانه تحول دیجیتال و ظهور تجزیه و تحلیل داده های بزرگ ، بسیاری از شرکت ها را به سمت ایجاد موقعیت های جدید سطح C که مستقیماً مرتبط با فناوری هستند ، سوق داده است.

در حقیقت ، برخی از تحلیلگران صنعت این س wonderال را مطرح کرده اند که آیا سازمانها بیش از حد بسیاری از نقشهای جدید فناوری سطح C را ایجاد کرده اند یا خیر. برخی پیش بینی می کنند که در سالهای آینده ، شرکتها ممکن است ساختار سازمانی خود را تغییر دهند تا این موقعیتهای جدید سطح C را کاهش دهند.

اما در حال حاضر ، به نظر می رسد رهبران IT بیش از هر زمان دیگری فرصتهای پركردن سطح C را دارند. اسلایدهای زیر نگاهی دقیق تر به 10 نقش سطح C دارند که غالباً توسط افراد با تجربه فن آوری انجام می شود. ما همچنین حقوق متوسطی را برای نقشهای خاص در ایالات متحده در نظر گرفتیم که از منابع مختلف استخراج شده است.

سینتیا هاروی نویسنده و سردبیر مستقلی در منطقه دیترویت است. بیش از پانزده سال است که صنعت فناوری را تحت پوشش قرار داده است. بیوگرافی کامل را مشاهده کنید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.
قبلی

1 از 11

مورد بعدی

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر