لیست قیمت ردیاب خودرو و شخصی (سال 1400 و 2021)

IR160 با داشتن ابعادی کوچک به راحتی در کیف یا جیب اشخاص (و یا زیر خودرو) پنهان می شود. این اندازه کوچک باعث جلب توجه دیگران نمی شود و می توانید به راحتی آن را به طرق مختلف استفاده کنید. امنیت واژه ای است که همیشه مهم بوده و هست لذا باپیشرفت روزافزون تکنولوژی ما با پشتوانه ی محصولات باکیفیت و بروز، نیروی کارآمد و متخصص تلاش داریم که محصولی را به مشتریان عزیز معرفی نماییم که تاحدود بسیاری نیاز آن ها روپوشش دهد. با داشتن ردیاب شخصی می توانید همیشه از موقعیتشان با خبر باشید و در صورت گم شدن آن را ساخت ردیاب شخصی به خانه برگردانید.

جی پی اس پرسنلی دارای میکروفن داخلی می باشد که می توانید با دستگاه تماس بگیرید صدای اطراف را به صورت واضح و با کیفیت بشنوید. شما می توانید این محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید تا کارشناسان فروش ما با شما تماس بگیرند و سفارش شما را نهایی کنند. این نرمافزار از اطلاعات نقشه ماهوارهای برای مطلع ساختن مکان فعلی خود استفاده میکند.

همچنین این مدل دارای باتری قابل شارژ بوده و فقط با یک بار شارژ در حدود بیش از یک سال کار میکند. سرقت موتور سیکلت و دوچرخه در کشور ما به بیش از 85000 عدد در سال اتفاق می افتد. نور LED این دستگاه هم در طیف های سبز و آبی و قرمز موجود می باشد. فقط کافی است یک سیم کارت را داخل ردیاب قرار داده و دستگاه را به سیمکشی خودرو متصل کنید.

ردیاب ها به گونه ای طراحی شده اند که انواع ویژگی های مربوط به ایمنی، امنیت و ردیابی را برای با ارزش ترین دارایی هایتان مهیا می کنند. از نکات مطلوب در سیستم نرمافزاری این دستگاه ردیاب میتوان به پشتیبانی از تمامی اپراتورهای مخابراتی ایران اشاره کرد که در نتیجه آن شما علاوه بر امکان دریافت اطلاعات نتایج مکان یابی ، قادر به شنیدن صدای محیط اطراف دستگاه تا شعاع 7 متری از طریق تماس با شماره تلفن سیم کارت نصب شده در آن، بدون اینکه کسی متوجه این کار شود، نیز خواهید بود. طراحی کوچک، سبک و مناسب دستگاه، به شما این امکان را میدهد تا بتوانید علاوه بر حالت جیبی، از این ردیاب که در دسته ردیاب های شخصی دسته بندی میشود، به صورت دستبندی یا گردنبندی نیز استفاده کنید که با توجه به نیاز و نوع استفاده شما از آن هرکدام از حالات ممکن خواهد بود.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers