مایکروسافت ویوا موج جدیدی از ابزارهای همکاری را بشارت می دهد

[ad_1]

با وجود تعداد زیادی از کارگران تمام وقت در خانه ، برنامه های مشترک مانند Zoom ، Slack و Microsoft Teams به یک جایگزین مجازی برای دفتر تبدیل شده اند ، اما بدون تعادل. حالا آنها در آستانه بهتر شدن هستند.

کنفرانس ویدئویی ، گپ گروهی و سایر ابزارهای نرم افزاری مشارکتی هرگز به عنوان کانال های اصلی همکاری بین نیروی کار طراحی نشده اند. وقتی همه در یک دفتر کار می کردند ، این ابزار همکاری شخصی را افزایش می داد. آنها پشتیبان بودند. هنوز می توانید به پایین سالن بروید و شخصاً با همکار خود صحبت کنید یا با هم در آشپزخانه ناهار بخورید.

اما این سال گذشته همه چیز را تغییر داده است.

همانطور که تقریباً یک سال پیش همه برای کار از خانه تحت فشار بودند ، این ابزار ناگهان تمام وقت تحت فشار قرار گرفت. کنفرانس ویدیویی و گپ های گروهی دیگر کانال های جانبی نبودند. آنها کانالهای اصلی بودند ، اگرچه هرگز برای جایگزینی کل تجربه دفتر ایجاد نشده بودند. به گفته مایک گوتا ، معاون تحقیقات گارتنر ، این کلید این ابزارها بود.

“سپس ناگهان همه گیری اتفاق افتاد و ابزارهایی مانند [Slack and Teams] Gota به InformationWeek تبدیل شده است و به كانونی برای مردم تبدیل شده است. “مردم تمام روز در Slack زندگی می كنند. آنها تمام روز در Zoom زندگی می كنند. آنها تمام روز در Cisco زندگی می كنند.”

تصویر: الكساندر سیمونوف - stock.adobe.com

تصویر: الكساندر سیمونوف – stock.adobe.com

به گفته گوتا ، اگرچه این ابزارها به همکاری و ارتباط با کارمندان کمک می کند ، با گذشت زمان مردم هنوز احساس انزوا می کنند.

وی گفت: “هیچ فولکلور ، شایعه ، برخورد تصادفی وجود ندارد.” ما چیزهایی را که از فضای فیزیکی به دست می آوریم از دست می دهیم که تولید مجدد در فضای مجازی دشوار است. “

اکنون ، تقریباً یک سال پس از رقابت برای کار در خانه ، برنامه های همکاری برای پاسخگویی به خواسته های نیروی کار جدیدی که دائماً از خانه کار می کنند و برای پر کردن این خلا شروع به تکامل می کنند. استارتاپ سوفیا نسخه مجازی محل کار فیزیکی را منتشر کرده است ، طراحی شده برای ایجاد تعامل خودجوش کارکنان ، از جمله اهداف دیگر.

در این ماه ، مایکروسافت مایکروسافت ویوا را منتشر کرد که آن را “اولین پلت فرم تجربه کارمندان ایجاد شده برای عصر دیجیتال” توصیف می کند. مایکروسافت که بر اساس نرم افزار عملکرد مایکروسافت 365 این شرکت ساخته شده است ، مایکروسافت گفت که ویوا به دانش ، منابع و بینش برنامه هایی که کارمندان قبلاً از آن استفاده کرده اند مانند چت ، اشتراک صفحه و پلتفرم کنفرانس ویدئویی ، تیم های مایکروسافت را اضافه می کند.

مدیرعامل مایکروسافت ساتیا نادلا در بیانیه ای با اعلام پیشنهاد جدید گفت: “ما در بزرگترین آزمایش دورکاری جهان که تاکنون دیده ایم شرکت کردیم و این تأثیر چشمگیری بر تجربه کارمندان داشت.”

تکامل بعدی این ابزارهای همکاری بر روی چیزی است که در طی انزوا و استرس رنج برده است و اغلب فشار بر نیاز همه گیر به کار در خانه در سال گذشته را افزایش می دهد. تمرکز جدید بر روی تجربه کارمندان است.

جارد اسپاتارو ، معاون شرکت مایکروسافت 365 ، در گفت: “با تغییر جهان کار ، افق بعدی نوآوری از تمرکز بر خلاقیت ، تعهد و رفاه ناشی خواهد شد ، به طوری که سازمان ها می توانند فرهنگ پایداری و نبوغ را ایجاد کنند.” بیانیه.

مایکروسافت گفت که جدیدترین نسخه های Teams و Microsoft 365 را برای گردآوری تجارب کارمندان در چهار زمینه تعهد ، رفاه ، یادگیری و دانش به روز کرده است. این مورد با ماژول های جدید ایجاد می شود و مایکروسافت مجموعه اولیه ای از آنها را برای ارائه قابلیت های داخلی ، ادغام با شرکای صنعت و مقیاس پذیری سیستم عامل معرفی کرده است که به مشتریان امکان می دهد تا پلت فرم را با سیستم ها و ابزارهای خود ادغام کنند.

این ماژول ها شامل Viva Connections ، Viva Insights ، Viva Learning و Viva Topics هستند.

Viva Insights اکنون برای بازدید عموم در دسترس است. در سطح فردی ، این طراحی برای کمک به کارمندان در محافظت از وقت برای استراحت منظم ، کار متمرکز و مطالعه طراحی شده است. در سطح مدیریت ، رهبران قادر به دیدن روندهای تیمی هستند (برای محافظت از حریم خصوصی خلاصه شده و مشخص شده اند). به گفته مایکروسافت ، این تحلیل توصیه هایی را برای تعادل بهتر بین بهره وری و رفاه ارائه می دهد.

به گفته مایکروسافت ، Viva Learning که اکنون بصورت خصوصی در دسترس است ، تمام منابع یادگیری موجود در سازمان را در یک مکان گرد هم آورده و باعث می شود در روند کار بیشتر قابل شناسایی و دسترسی باشند. این شامل محتوای LinkedIn Learning و Microsoft Learn ، و همچنین فروشندگان شخص ثالث مانند Coursera و edX ، به علاوه مطالب از کتابخانه محتوای خود هر شرکت است.

Viva Topics اکنون به عنوان افزونه برنامه های تجاری مایکروسافت 365 در دسترس است و کشف دانش شرکتی را آسان می کند. مایکروسافت گفت ، این برنامه از AI برای نمایش “نقشه های موضوعی” در مکالمات و اسناد در Microsoft 365 و Teams استفاده می کند. با کلیک بر روی نقشه ، صفحه ای با موضوعات مربوط به اسناد ، گفتگوها ، فیلم ها و افراد باز می شود.

طبق گفته Gotta ، مایکروسافت ویوا به اندازه افزایش مایکروسافت 365 و تیم های مایکروسافت ، یک فناوری جدید نیست که با برخی از ویژگی های جدید بسته بندی شده است که یافتن و استفاده از ویژگی های موجود را آسان تر می کند. این نشریه همچنین بر اهمیت اهمیت تعلق و اتصال به بازار تمرکز دارد.

گوتا هشدار داد: “اما شما نمی توانید تجربه کارمندان را در یک جعبه بخرید.” “بسیاری از موارد غیر تکنولوژیکی وجود دارد که با تجربه کارمندان ترکیب می شود. این باعث تقویت این مکالمات می شود.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد حرفه و بهره وری در سال 2021 ، بخوانید:

8 از تجربه خانه کار کنید که سال گذشته انتظار نداشتیم

2021: سال شغلی IT

10 مهارت شغلی داغ IT برای سال 2021

تجزیه و تحلیل پیشرفته موج بعدی هوش مصنوعی ، یادگیری ماشین ، BI را هدایت می کند

جسیکا دیویس کار خود را صرف پوشش تلاقی تجارت و فناوری در عناوینی از جمله Infoworld توسط IDG ، eWeek و Channel Insider توسط Ziff Davis Enterprise و MSPmentor توسط Penton Technology کرده است. او علاقه زیادی به استفاده عملی از هوش تجاری دارد ، … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers