محل کار ترکیبی یک واقعیت است ، اما دفتر مرده نیست

[ad_1]

انعطاف پذیری برای پشتیبانی از تیم هایی که به صورت حضوری دوچرخه سواری می کنند و از راه دور بر لزوم سرمایه گذاری در خدمات مبتنی بر ابر برای پشتیبانی از گردش کار در مقیاس بزرگ در آینده تأکید می کنند.

در دنیای بعد از COVID ، توانایی ایجاد فضاهای کاری انعطاف پذیر با فناوری مقیاس پذیر و مبتنی بر ابر در مقیاس بزرگ نه تنها مفید نخواهد بود – بلکه برای موفقیت شرکت در پشتیبانی از محل کار ترکیبی هنگام بازگشایی دفاتر یا آماده شدن برای آینده بسیار مهم خواهد بود تغییرات زیرساختی

قبل از همه گیری ، اکنون فناوری ابر مبتنی بر شرکت برای استفاده در فرود برنامه های ابری به طور گسترده ای پذیرفته شده بود تا انعطاف پذیری ، مقیاس پذیری ، بازیابی بلایا و سایر عملکردهای کلیدی عملیاتی در داخل سازمان را حفظ کند.

تصویر: whitehoune - stock.adobe.com

تصویر: whitehoune – stock.adobe.com

هنگامی که همه گیری اتفاق افتاد ، این پذیرش سرعت گرفت زیرا یک نیاز بی سابقه برای شرکت ها برای دسترسی به سیستم از همه جا وجود داشت ، زمانی که کارگران به طور گسترده ای به کار از راه دور بازنشسته می شوند – در واقع ، یک مطالعه گروه تحقیقاتی Synergy نشان داد که هزینه های ابر 37 درصد 29 میلیارد دلار افزایش یافته است فقط در سه ماهه اول سال 2020.

CIO ها و تیم های IT به سرعت دریافتند که سیستم های محلی برای تأمین نیازهای نیروی کار جهانی آنها که نیاز به همکاری از راه دور داشتند ، به سادگی مقیاس نمی گرفتند. تیم های فناوری اطلاعات شرکت ها اکنون در تلاشند تا راه حل هایی را که قبلاً به کار گرفته اند ، توسعه دهند و این فضاها را در سطح وسیعی مدیریت و نظارت کنند.

چرا باید به یک مدل ابری کار روی بیاورید؟

همزمان با بازگشایی فضای اداری شرکت ها و سرمایه گذاری بیشتر در فناوری هایی که تیم های ترکیبی را به هم متصل نگه می دارد ، تیم های فناوری اطلاعات باید به نوبه خود در زیرساخت ها و خدمات ابری سرمایه گذاری کنند تا این فن آوری ها را ادغام ، مدیریت و اداره کنند و همچنین جریان اطلاعات موجود را برای تصمیم گیری های تجاری تجزیه و تحلیل کنند. .

مزایای گردش کار مبتنی بر ابر چندین مزیت اساسی برای تیم های فناوری اطلاعات پشتیبانی می کند که از یک نیروی کار از راه دور یا ترکیبی پشتیبانی می کنند.

اولین مورد این است که با کمک ابر هزینه کل مالکیت شرکت ساده می شود. مجبور شدن شخصاً به عضوی از تیم IT برای حضور در اتاق هیئت مدیره یا میز کار برای هرگونه تنظیم مجدد سخت افزار یا کارهای ساده منجر شوید و هزینه ها را محدود کرده و مقیاس را محدود می کند. کنترل و مدیریت ابر می تواند مقداری از این بار را تحمیل کند ، در حالی که به تیم های فناوری اطلاعات امکان انجام به روزرسانی ها ، مدیریت دستگاه ها و استقرار به روزرسانی های امنیتی از راه دور را می دهد. این نه تنها هزینه ها را کاهش می دهد ، بلکه به یک تداوم تجاری برای یک سازمان تبدیل می شود و از بین بردن مدیریت سیستم های محلی جلوگیری می کند.

یکی دیگر از مزایای ابر ، بهره وری عملیاتی و توانایی مدیریت و بهره برداری متمرکز از فناوری ، از جمله دستگاه های فیزیکی است – چه در دفتر و چه از راه دور. قبل از همه گیری ، یک دفتر متوسط ​​ممکن است فقط یک تیم کوچک داشته باشد که نیازهای IT را برای رایانه های شخصی مدیریت می کند ، به همراه تعداد معدودی مکان ملاقات که فاقد بیشترین فناوری AV یا فناوری ارتباطات هستند. همین تیم فناوری اطلاعات در حال حاضر وظیفه مدیریت نه تنها سیستم های IT بلکه فناوری ارتباطات را نیز دارد که احتمالاً در تمام جلسات و دفاتر اداری اجرا خواهد شد. رهبران فناوری اطلاعات باید خدمات ابری را در نظر بگیرند تا تیم های فناوری اطلاعات خود را قادر به مدیریت و مدیریت فضای گسترش یافته فناوری قبل از بازگشت تعداد بیشتری از كارگران به دفتر كنند.

نیاز به پشتیبانی از دستگاه های بیشتر در شبکه تنها زمانی افزایش می یابد که شرکت های بیشتری در طولانی مدت تصمیم به استفاده از یک مدل ترکیبی یا از راه دور می گیرند ، بنابراین انعطاف پذیری برای بالا و پایین رفتن بسته به نوع تغییر محل کار ، مزیت مهم دیگر ابر است سیستم های مبتنی بر

استفاده از نظارت مبتنی بر ابر ، داده ای و اطلاعاتی را فراهم می کند که می توان به راحتی تجزیه و تحلیل کرد تا تصمیمات مربوط به تخصیص فضایی ، تصمیمات مربوط به سرمایه گذاری فناوری ، ارزیابی تجربه کاربر نهایی و اطمینان از انطباق با الزامات ایمنی و سایر مقررات را اتخاذ کند. این داده ها می توانند در صورت لزوم به تیم های فناوری اطلاعات کمک کنند منابع فناوری ارتباطات را تخصیص دهند یا تغییر مسیر دهند ، پیکربندی فضاها را با تیم های املاک و مستغلات انجام دهند و تیم های IT به مدیریت صحیح موجودی کالا کمک کنند.

ایجاد فضاهای کاری ایمن و از راه دور اجتماعی که بتواند تیم ها را از هرجایی به طور یکجا جمع کند ، آستانه جدیدی است که شرکت ها باید برآورده کنند. همانطور که در سال 2021 به جلو حرکت می کنیم ، جمع آوری اطلاعات در زمان واقعی در مورد چگونگی و مکان استفاده از فناوری در محل کار ضروری است – داده هایی مانند کنفرانس ویدئویی افتاده ، اشغال اتاق و استفاده از دستگاه برای درک روش جدید کار و همکاری بسیار مهم است. سازمان های. این تجزیه و تحلیل ها به تیم های مدیریت فناوری اطلاعات کمک می کند تا منابع را بهتر تخصیص دهند و به روزرسانی هایی را برنامه ریزی کنند که به نوبه خود بر فعالیت های کل شرکت تأثیر می گذارد.

بعدش چی؟

با ارائه واکسن مناسب علیه COVID-19 ، امید جدیدی وجود دارد که به زودی به صورت حضوری همکاری گسترده تری خواهیم داشت. با این حال ، واقعیت این است که بسیاری از شرکت ها ارزشی را دیده اند که کار از راه دور می تواند برای رضایت و بهره وری کارکنان به ارمغان بیاورد و بنابراین در طولانی مدت استفاده از یک مدل کار ترکیبی را انتخاب می کنند.

انعطاف پذیری برای پشتیبانی از تیم هایی که به صورت حضوری چرخه می زنند و از راه دور بر لزوم سرمایه گذاری در خدمات مبتنی بر ابر برای پشتیبانی از گردش کار در مقیاس بزرگ در آینده تأکید می کنند. رهبران فناوری اطلاعات باید با انتقال هر چه بیشتر فن آوری ارتباطی خود به زیرساخت ها و خدمات ابری ، برای اطمینان از انتقال آرام به آینده تجارت آماده شوند.

رنجان سینگ معاون اجرایی محصولات و فناوری ها برای است کرسترون ، جایی که او بر سبد محصولات جهانی Crestron نظارت می کند ، مسئول تعریف چشم انداز ، استراتژی و توسعه محصول است. نقش های قبلی وی شامل تجربه در صنعت ابر و صنعت ارتباطات از راه دور برای سیستم های IPC ، دیالوگ ، اینتل و سیگنال پردازش همکاران (اکنون بخشی از دستگاه های آنالوگ) است. رنجان دارای مدرک MBA از دانشگاه نیویورک ، دانشکده بازرگانی استرن و لیسانس مهندسی برق از دانشگاه ویکتوریا در ملبورن استرالیا است.

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … مشاهده بیوگرافی کامل

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers