مدیر IT دانشگاه در حال نوسازی زیرساخت های شبکه است

[ad_1]

دانشگاه تگزاس در آرلینگتون به دنبال یک سیستم عامل Wi-Fi با هوش فعال شده برای افزایش تجربه دانشجویی است. این پروژه در میانه بازسازی کامل فناوری اطلاعات است.

مورستوک از طریق Adobe Stock

مورستوک از طریق Adobe Stock

یک شبکه بی سیم قابل اعتماد برای مدیریت یک موسسه آموزشی چقدر مهم است؟ در یک سال عادی ، این کاملا مهم است. در سال 2020 ، این امر ضروری بود.

در پایان ، ممکن است این مدرسه بهترین معلمان و بهترین برنامه درسی را داشته باشد ، اما تا زمانی که دانش آموزان به همه اینها دسترسی نداشته باشند ، ممکن است وجود نداشته باشد. سال گذشته ، وقتی بسیاری از مدارس مجازی شدند ، وب اغلب تنها راه دسترسی به کلاس ها ، تکالیف و کمک معلمان بود.

دانشگاه تگزاس در آرلینگتون پروژه ای را برای به روزرسانی شبکه پیری خود از پنج سال پیش آغاز کرد و به دنبال انجام تازه سازی سخت افزاری برای لمس شبکه های کابلی و بی سیم و سیستم تلفنی 20 ساله بود. این پروژه بخشی از تعمیرات اساسی بسیاری از سیستم های موجود موسسه از جمله پست الکترونیکی محلی و سایر برنامه های محلی مانند امور مالی و منابع انسانی بود.

مدیر اصلی دانشگاه جف نیلند در حال راه اندازی و ادامه روند این تلاش عظیم چند پروژه است ، که معادل آنچه می تواند یک تعمیرات اساسی در سیستم های IT دانشگاه از جمله افزودن ServiceNow و سایر سیستم عامل ها باشد ، پیشرو است.

نیلند به InformationWeek گفت: “زیرساخت های بی سیم بسیار ضعیف بود.” “ما یک دانشگاه دولتی هستیم ، یک دانشگاه بورسیه ، بنابراین بسیاری از شبکه ها در دسترس بودند زیرا بودجه در دسترس بود.”

اما به روزرسانی این سیستمهای متعدد ، سازماندهی مجدد بخشهایی از IT و ارتقا the دانشگاه به زیرساختهای مبتنی بر ابر بیشتر ، به معنای ایجاد چشم انداز مکانی برای فناوری اطلاعات دانشگاه و هماهنگی بسیاری از قسمتها و بودجه های متحرک برای تحقق آن است.

نیلند از 5 موقعیت پیشین IT ، بعلاوه یك دهه به عنوان مدیر در یك شركت مشاوره پشتیبانی از شركتهای خصوصی ، تجربه مربوطه را به دست آورد ، زمانی كه حدود 5 سال پیش به دانشگاه پیوست.

نیلند گفت: “ما كاملاً به دانشگاه نگاه كردیم و از یك فناوری پیری به مجموعه كاملاً جدیدی از فن آوری منتقل شدیم ، كه دلیل اصلی انتخاب جونیپر به عنوان تأمین كننده هوش مصنوعی ، هوش مصنوعی است.” “من از منظر پلتفرم به آن نگاه نمی کنم. من به نیازهای مشتری نگاه می کنم و سپس وارد مجموعه فناوری می شوم.”

منظور نیولند از انتخاب Juniper Networks برای قابلیت های هوش مصنوعی ، بیشتر خرید شرکت Mist در سال 2019 است. جونیپر در آن زمان گفت که این معامله “با تحقق وعده ، AI را به IT می آورد” برای نرم افزار – شرکت تعریف شده به گفته این شرکت ، پلت فرم بی سیم مجهز به هوش مصنوعی به گونه ای طراحی شده است که Wi-Fi را قابل پیش بینی ، قابل اعتماد و قابل اندازه گیری تر می کند.

نیلند گفت هوش مصنوعی گام بعدی در تکنیک های مبتنی بر تجزیه و تحلیل است که به فناوری اطلاعات اجازه می دهد تا درباره رویدادها و گزارش ها ، تنظیم هشدارها و تصمیم گیری خودکار تحقیق کند.

وی گفت: “جونیپر بیش از سایر شرکای استراتژیک ما در این مسیر قرار دارد.” نیلند احتمال استفاده از هوش مصنوعی را به طرق مختلف در دانشگاه مشاهده می کند ، دانشگاهی که قبلاً از ربات های چت استفاده کرده و همچنین پیرامون موفقیت دانشجو نیز اطلاعاتی ایجاد کرده است.

در میانه اصلاحات مهم IT ، این دانشگاه روند RFP را برای یک ارائه دهنده بی سیم جدید در سال 2019 آغاز کرد ، با Juniper Mist در پاییز 2019 انتخاب شد و برنامه ریزی برای استقرار در ماه های کندتر تابستان 2020 است. برای تکمیل در ترم پاییز سال 2020. این پروژه شامل مهاجرت بیش از 70 ساختمان است. سازمان فناوری اطلاعات به تازگی پروژه آزمایشی را در مارس 2020 آغاز کرد ، زمانی که بیماری همه گیر آغاز شد.

جیسون هاردی ، معاون ریاست و امور زیربنایی دانشگاه ، گفت که همه گیری در گسترش تأثیر گذاشته است.

وی گفت: “ما باید تصمیماتی می گرفتیم.” “آیا ما باید پروژه را به حالت تعلیق درآوریم یا آن را تغییر دهیم یا استراتژی آن را تغییر دهیم؟ اما محوطه دانشگاه خالی از سکنه به معنای ایمن تر شدن آن برای نصب کنندگان ما بود. ما برنامه خود را سرعت بخشیدیم و کل دانشگاه را 8 هفته زودتر از موعد مقرر ساختیم.”

با ازدحام بیش از حد دانشگاه ، دانش آموزان و کارمندان از یک تجربه Wi-Fi جدید با دو برابر نقاط دسترسی دانشگاه قبلاً برخوردار بودند ، از جمله در گاراژهای دانشجویی ، به دانشجویان اجازه پارک و دسترسی به شبکه و مدرسه را می دادند ، در حالی که بسیاری از آنها این کشور هنوز در واکنش به همه گیری از جامعه فاصله می گیرد.

هاردی گفت که استقرار سیستم های Juniper و Mist همچنین به معنی سیستم های ساده ، سیگنال های فعال و کمک به برخی از سخت ترین مشکلات شبکه است.

وی گفت: “سیستم ما فقط زمانی تشدید می شود كه مشكلی مشروع باشد.” “برای من ، این به حداقل رساندن کاری است که کارکنان من انجام می دهند.” هاردی گفت سخت ترین مشکل در تنظیم نادرست سوئیچ است ، اما این چیزی است که برنامه برنامه Mist نیز می تواند به آن کمک کند. دستیار دیجیتال Mist ، مارویس ، همچنین باید در آینده با تغییر در تنظیمات سوئیچ بتواند این مشکلات را برطرف کند.

همانند اکثر پروژه های فناوری ، تغییرات فرهنگی نیز بخش عظیمی از فرآیند است. در مورد نوسازی کامل فناوری اطلاعات دانشگاه ، بخش هاردی دوباره سازماندهی شد. پیش از این ، این بخش با یک مدیر شبکه ، یک مدیر سیستم ، یک تیم هویت ، یک تیم امنیتی ، همه در گروه های جداگانه خود تعطیل بود. اکنون این سازمان ها در تیمی به سرپرستی هاردی متحد شده اند. این تغییر به گروه امکان عبور از قطار را برای ارتقا skills مهارت های خود و انتقال از یک بخش به بخش دیگر داد.

در نتیجه ، برخی از مشاغل مدیر سیستم حذف شدند ، اما هاردی گفت که مسیرهای شغلی با توجه به مدرن ترین مسیرهای شغلی در ابر توزیع می شود.

برای آن پرداخت کنید

نیلند و تیمش چگونه هزینه این همه تغییرات را پرداخت کردند؟

نیلند اعتراف کرد: “به هیچ وجه عملکرد ارزان نبود.” “ما واقعاً رابطه خوبی با تیم اجرایی خود داریم و آنها متوجه می شوند که دانشجویان باید تجربه خوبی داشته باشند ، ما باید سرمایه گذاری کنیم.”

بخشی از سرمایه گذاری سخت افزاری از پس انداز یک مجموعه تلفیقی فناوری اطلاعات و تعداد کمتری از فروشندگان ، از جمله انتقال برخی از برنامه ها به فضای ابری حاصل می شود. این دانشگاه همچنین بودجه ای از ایالت درخواست کرد و بودجه اضافی را نیز از ذخایر خود کمک کرد.

طبق گفته نیلند ، این سرمایه گذاری در قالب ثبات بیشتر شبکه ، مدیریت بهتر مرکز تماس ، مجموعه ای جدید از برنامه ها و بسیار نادر از کار افتاده است.

اگر در نظر بگیرید که امروزه بیش از 25٪ از پهنای باند شبکه دانشگاه توسط به اشتراک گذاری ویدیو مصرف می شود ، این امکانات حتی بیشتر قابل توجه است.

هاردی گفت: “این قابل توجه است.” آزمون واقعی در پاییز 2021 برگزار می شود ، زمانی که انتظار می رود 75٪ از 42،000 دانشجو به دانشگاه بازگردند (و 25٪ از شهریه فاصله خواهد گرفت).

نیلند گفت: “ما اطمینان حاصل می کنیم که دانشجویان ما تجربه بسیار خوبی دارند.”

مطالب مرتبط:

Asante CIO درباره تحول با ابر و سلامت از سلامت بحث می کند
MassMutual CISO درباره اولویت های امنیت سایبری بحث می کند
پیش بینی آینده کار از سمپوزیوم CIT در MIT Sloan
چرا و چگونه نقش مدیر ارشد اطلاعات در حال تغییر است

جسیکا دیویس سردبیر ارشد در InformationWeek است. این شامل مدیریت فناوری اطلاعات شرکت ها ، مشاغل ، هوش مصنوعی ، داده ها و تجزیه و تحلیل ها و نرم افزارهای سازمانی است. او کار خود را صرف پوشاندن دوراهی تجارت و فناوری کرده است. او را در توییتر دنبال کنید: … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers