مشاهده آبی – اختلالات بینایی مداوم در مصرف کنندگان ویاگرا با دوز بالا

مطالعه، اختلالات بینایی مداوم را در مردانی که بالاترین دوز توصیه شده سیلدنافیل را مصرف می‌کنند، گزارش می‌کند، که نشان می‌دهد مصرف‌کنندگانی که برای اولین بار باید از دوز کمتری استفاده کنند.

سیلدنافیل معمولا برای درمان اختلال نعوظ استفاده می شود و به طور کلی بی خطر با عوارض جانبی محدود در نظر گرفته می شود. با این حال، یک مطالعه اخیر در far30club خطر عوارض جانبی مداوم بصری، مانند حساسیت به نور و اختلال دید رنگی را در مردانی که بالاترین دوز توصیه شده ویاگرا را مصرف کرده‌اند، برجسته کرده است. در حالی که این اثرات نادر به نظر می رسد، تحقیقات نشان می دهد که مصرف کنندگان ویاگرا برای اولین بار باید قبل از افزایش آن، در صورت لزوم با دوز کمتری شروع کنند.

اختلال نعوظ می تواند عواقب روانی قابل توجهی برای مردانی که تحت تأثیر آن هستند داشته باشد و می تواند تحقق روابط جنسی را دشوارتر کند. سیلدنافیل که بیشتر با نام تجاری آن ویاگرا شناخته می شود، در سال 1998 به عنوان درمانی برای اختلال نعوظ در دسترس قرار گرفت. این دارو به زودی به سریع‌ترین داروی تاریخ تبدیل شد که تقاضای فوق‌العاده‌ای را برای درمان‌هایی که عملکرد جنسی را افزایش می‌دهند، نشان می‌دهد.

این دارو که در ابتدا به عنوان درمانی برای فشار خون بالا ساخته شده بود، رگ های خونی را گشاد می کند و ماهیچه های صاف آلت تناسلی را شل می کند و دستیابی و حفظ نعوظ را آسان تر می کند. اثرات دارو به طور معمول 5-3 ساعت طول می کشد و اگرچه عوارض جانبی مانند سردرد و تاری دید گهگاه رخ می دهد، اما معمولاً به سرعت از بین می روند.

با این حال، دکتر Cüneyt Karaarslan از بیمارستان Dünyagöz Adana در ترکیه، متوجه الگویی در 17 بیمار مردی شد که به بیمارستان مراجعه کردند. در مطالعه جدید، Karaarslan گزارش می‌دهد که بیماران از اختلالات بینایی متعددی، از جمله گشاد شدن غیرعادی مردمک‌ها، تاری دید، حساسیت به نور، و اختلالات دید رنگی رنج می‌برند که شامل دید آبی رنگی شدید همراه با کوررنگی قرمز/سبز می‌شود.

همه 17 بیمار برای اولین بار سیلدنافیل مصرف کرده بودند و همه بالاترین دوز توصیه شده 100 میلی گرم را مصرف کردند. برای هیچ یک از مردان دارو تجویز نشده بود. عوارض جانبی بصری پس از اثرگذاری دارو شروع شد و زمانی که مردان 24 تا 48 ساعت بعد به کلینیک رسیدند همچنان وجود داشت.

پزشکان در کلینیک آزمایش‌های چشمی مختلفی انجام دادند و بیماران را در طول زمان تحت نظر داشتند تا ببینند علائم آنها چگونه است. خوشبختانه، در تمام 17 بیمار، علائم تا 21 روز بعد از بین رفتند، اما بدون شک این یک تجربه دشوار برای مردان درگیر بود.

کارارارسلان گفت: «بسیاری از مردان از داروهای افزایش دهنده عملکرد بدون نسخه برای کمک به اضطراب جنسی و اختلال نعوظ استفاده می کنند. برای اکثریت قریب به اتفاق مردان، هر گونه عوارض جانبی موقت و خفیف خواهد بود. با این حال، می‌خواستم تاکید کنم که مشکلات چشمی و بینایی دائمی ممکن است برای تعداد کمی از کاربران با آن مواجه شوند.»

بنابراین، چرا این مردان مستعد چنین عوارض جانبی طولانی مدتی بودند؟ ممکن است بخش کوچکی از جمعیت سیلدنافیل را تجزیه نکنند و آن را به طور موثر از بدن دفع نکنند که منجر به غلظت بسیار بالایی در خون در مقایسه با اکثر مصرف کنندگان شود.

این مردان همچنین بالاترین دوز توصیه شده سیلدنافیل را در اولین مصرف دارو مصرف کردند. شروع با دوز کمتر ممکن است به معنای عوارض جانبی کمتر باشد. علاوه بر این، مصرف دارو تحت نظارت پزشکی احتمالاً به این معنی است که مردان در اولین بار از چنین دوز بالایی استفاده نمی کردند.

بنابراین، اگر با اختلال نعوظ دست و پنجه نرم می کنید، آیا باید نگران امتحان ویاگرا باشید؟ خلاصه نه چنین عوارض جانبی مداوم بسیار نادر به نظر می رسد. با این حال، همیشه بهترین کار این است که ابتدا با پزشک خود مشورت کنید، ممکن است بهتر باشد از بالاترین دوز شروع نکنید، و اگر حساسیت خاصی دارید، ابتدا دارو را تحت نظارت پزشک مصرف کنید.

کارارارسلان گفت: اگرچه این داروها زمانی که تحت نظر پزشک و در دوزهای توصیه شده استفاده می شوند، حمایت جنسی و روانی بسیار مهمی را فراهم می کنند، اما دوزهای کنترل نشده و نامناسب نباید مصرف یا تکرار شوند.

منبع: alimentos que melhoram a ereçao

 

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers