اکسس کنترل رمزی چیست؟

ابتدا باید میزان ترافیک محلی را که این دستگاه می خواهد استفاده کند مشخص کنید. این دستگاه نوعی سیستم مدیریت ترافیک است که در مکان هایی بر روی درب ورودی نصب می شود و افراد باید از رمز عبور ، کارت ، ریموت کنترل بلوتوث ، تلفن همراه ، اثر انگشت یا صورت استفاده کنند اکسس کنترل کلیتک تا بتوانند مکان مورد نظر را وارد کنند.

این مدل یکی از ساده ترین و ارزان ترین مدل های ساخته شده است که می تواند در کنار درب ورودی شرکت ها و دفاتر استفاده شود. به این ترتیب شیشه در داخل این براکت ها محکم می شود. برای کنترل ترافیک و کنترل حرکت افراد مختلف در یک اتاق یا مکان خاص باید از دستگاه های کنترل دسترسی استفاده شود.

علاوه بر مکانهای عمومی ، یکی از مهمترین قسمتها استفاده از کنترل دسترسی در محیطها و اماکن خصوصی است ، زیرا جلوگیری از ورود افراد مختلف به اتاقها و مکانهای خاص یکی از مهمترین لحظات حفظ امنیت است.

خرید اکسس کنترل از فروشگاه های معتبر اینترنتی

به دلیل گرانی درب های کنترل ترافیک ، استفاده از گیت کنترل ترافیک گزینه مقرون به صرفه ای نیست و راه حل مناسب استفاده از قفل های برقی درب با دستگاه کنترل دسترسی است.

اما با پیشرفت تکنولوژی و استفاده گسترده از دستگاه های کنترل دسترسی ، استفاده از کلیدهای مکانیکی و قفل های چماقی قدیمی ضرورتی ندارد و می توان از قفل های کمدی هوشمند استفاده کرد.

این دستگاه دارای امکاناتی است که پس از یافتن افرادی که حق سفر دارند ، قفل ورودی باز می شود و می توانند به مکان مورد نظر وارد شوند.

این شرکت خدمات پس از فروش ویژه ای برای محصولات خود دارد و همین امر باعث شده تا برند سیماران در بین خریداران ایرانی به مارک شناخته شده ای تبدیل شود و آنها با اطمینان خریدهای خود را از این شرکت انجام دهند.

یکی از این موارد استفاده از دستگاه های مناسب برای افزایش ضریب امنیت در محل زندگی یا کار ما است. این عکس مربوط به دستگاه کنترل دسترسی PK14A است. این دستگاه کنترل دسترسی از کارت و صفحه کلید RFID پشتیبانی می کند. یکی از مدل های معروف برای کنترل دسترسی ، مدل sz05 است.

قیمت دستگاه کنترل دسترسی بسته به مدل دستگاه و ویژگی های آن متفاوت است. در نتیجه؛ در روند خرید ، هرگز به شرکت هایی که این دستگاه ها را با قیمت مناسب ارائه می دهند اعتماد نکنید.

سیستم های نظارتی می توانند حوادث سرقت داخلی را کاهش دهند و شواهدی از آزار و اذیت ارائه دهند. این نوع سیستم کنترل دسترسی برخی از اطلاعات سیستم را در قرائت یا کنترل کننده ها ذخیره می کند. سپس مرکز کنترل این داده ها را با اطلاعات موجود در پایگاه داده مقایسه می کند و سپس درخواست پذیرفته یا رد می شود.

قفل اکسس کنترل و بررسی انواع آن

هر شرکتی که داده های حساس را پردازش می کند ، دارای مالکیت معنوی یا دارایی های ارزشمندی است که برای اطمینان از ایمنی و امنیت اطلاعات و دارایی های تحت کنترل خود به اقدامات اضافی نیاز دارد.

این مدل همچنین از کارت 125 کیلوهرتز پشتیبانی می کند. شما می توانید به مارک های TIS در ایران اعتماد کرده و این محصولات را با کیفیت خوب و مناسب خریداری کنید.

امروزه فناوری به قدری پیشرفت کرده است که با نصب برخی دستگاه ها می توانیم به راحتی بسیاری از کارهایی را که در گذشته امکان پذیر نبود انجام دهیم. البته باید بدانید که همه دستگاه های کنترل دسترسی نمی توانند از همه روش های قفل استفاده کنند. دستگاه های کنترل ترافیک خروجی شامل درگاه کنترل ترافیک ، کنترل دسترسی درب و قفل های برقی هستند. امروزه از این دستگاه در بیشتر سازمانهای دولتی و خصوصی استفاده می شود.

اکسس کنترل درب و نحوه نصب و راه اندازی آن

از طرف دیگر امکان بروزرسانی و ارتقا نرم افزار وجود ندارد و پس از مدتی قادر به پاسخگویی به نیازهای شرکت شما نخواهد بود! از طرف دیگر قیمت آنها بسیار کمتر از مدلهای شناخته شده خارجی است که خدمات یکسانی را ارائه می دهند و امکان بروزرسانی نرم افزار نیز وجود دارد.

یکی از مزایای خرید کالای ایرانی این است که دستگاه های کار و سرویس ایرانی معمولاً دارای خدمات پس از فروش ، خدمات پس از فروش و ضمانت نامه های معتبر هستند و در صورت آسیب دیدن دستگاه خود می توانید روی کمک و پشتیبانی شرکت ها حساب کنید. برخی سازمان ها ممکن است از دستگاه حضور اثر انگشت جهان گستر پارس برای انجام روند حضور خود استفاده کنند.

 

دستگاه های مستقل: این دستگاه ها معمولاً همه تنظیمات دستگاه خود را دارند و به کامپیوتر یا سیستم خارجی نیاز ندارند و تعریف کارت یا کاربر جدید را می توان از طریق خود دستگاه و بدون نیاز به برنامه انجام داد. کامپیوتر یا چیزی شبیه به آن

به عنوان مثال ، کنترل دسترسی اثر انگشت Saro از اثر انگشت برای احراز هویت استفاده می کند. اما همزمان کلیدهایی برای ورود رمز وجود دارد و همچنین شناسایی 500 کاربر از طریق کارت نیز امکان پذیر است.

مشخصه این کد رجیستری ثبت دستگاه ترافیک از طرف مشتری و حفظ امنیت هرچه بیشتر اطلاعات است و این ویژگی مهم وجه تمایز مانور کنترل دسترسی از سایر تجهیزات کنترل ترافیک و ذکر آن است.

از مزایایی ساخته شده است که برخلاف سایر دستگاه های موجود ، که دارای میزان خطای تکرار و شباهت اطلاعات هستند ، سیستم مانور به دلیل وجود یک رجیستر منحصر به فرد ، کپی یا تشابه ندارد.

دستگاه کنترل تردد rfid

دستگاه کنترل دسترسی اثر انگشت انتخاب همه کسانی است که امنیت محل زندگی و کارگاه آنها برای آنها بسیار مهم است و آنها به هیچ وجه نمی خواهند فرد ناشناسی وارد زندگی شخصی آنها شود.

 

دستگاه کنترل دسترسی اثر انگشت دستگاهی است که امنیت بالایی را برای کار و زندگی شما فراهم می کند. زیرا بعد از مدتی این دستگاه های به ظاهر خوب کارایی خود را از دست می دهند و قابل تعمیر نیستند. مطمئناً ، این دستگاه های شخص ثالث ممتاز بسیار کارآمد هستند ، اما مشکل این دستگاه ها این است.

که چون ما توسط اکثر سازندگان این دستگاه ها مجازات می شویم ، تعمیر و نگهداری و خدمات پس از فروش عملاً از بین می رود و اگر دستگاه شما خراب شود یا غیر منتظره باشد مشکلی برای تحقق این امر وجود دارد ، عملا همه آن را تعمیر نمی کنند

شرکت های معتبر خارجی که کالاهای آنها در بازار موجود است و معمولاً از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند ، اما به دلیل تحریم ها و افزایش قیمت دلار ، قطعاً اختلاف زیادی بین مدل های خارجی و ایرانی این دستگاه ها وجود دارد.

سرانجام با مشخصات دستگاه برای کنترل دسترسی به اثر انگشت آشنا شدیم! در این مقاله سعی شده تا شما را با دستگاه های کنترل دسترسی آشنا کنیم و یکی از محبوب ترین انواع آن یعنی دستگاه های کنترل دسترسی اثر انگشت را به شما معرفی کنیم. با کنترل دسترسی شما از آرامش و امنیت برخوردار خواهید بود و چه دلیلی بهتر از آن.

https://ccico.ir/%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D8%B3-%DA%A9%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%84-%D8%AA%D8%B1%D8%AF%D8%AF/

قیمت اکسس کنترل کارتی

ارتقا the امنیت سازمان ها و شرکت ها همیشه یکی از دغدغه های مدیران بوده و یکی از ابزارهای افزایش امنیت هنگام استفاده از دستگاه هایی برای کنترل ترافیک و دسترسی افراد به مکان و اتاق خاص است.

اگر به دنبال یک دستگاه کنترل کننده ترافیک ارزان قیمت هستید و فرصت خوبی برای ترسیم نقشه درب اتاق دارید ، این سیستم یکی از بهترین گزینه هاست. در بعضی از شاخه های فلزی یا قفل دار ، این نوع قفل ممکن است به راحتی یک شکاف در قاب باشد. رنگ های موجود این دستگاه ها بیشتر سیاه و نقره ای است.

انواع سیستم اکسس کنترل درب ورودی

دستگاه کنترل دسترسی بر اساس اثر انگشت ، رمز ورود ، کارت یا تشخیص چهره ، حرکت افراد را کنترل می کند و باعث افزایش امنیت و نظم در سازمان ها و مراکز مختلف می شود. دستگاه های کنترل دسترسی امنیت بسیاری از سازمان ها و مکان های حساس را تضمین می کنند و عبور و مرور افراد را محدود می کنند.

دستگاه های کنترل دسترسی دسترسی افراد را محدود می کنند و از دسترسی آنها در هر زمان و هر مکان جلوگیری می کنند. کنترل دسترسی محدود کردن دسترسی افراد به یک ملک ، ساختمان یا اتاق خاص است.

از دیگر ویژگی های این سیستم های فوق العاده صدور مجوزها با تنوع گسترده و محدودیت در اعتبارسنجی زمان ، تعداد سفرها یا ریال و البته برای هر نوع سیستم ، نوع ابزار دسترسی مانند کارت ، نماد یا بلیط است حجم زیادی می تواند به صورت جداگانه کاربران را شناسایی کرده و اجازه دسترسی دهد.

ایندکسر