اگر میزان پوسیدگی در نزدیکی سطح دندان باشد یعنی هنوز ریشه درگیر نشده است و مشکل شما با ترمیم پر می شود. اگر تجربه دندان درد داری، میدونی که دندان درد یکی از بدترین دردهاست. با ترمیم های همرنگ دندان که با کامپوزیت ها انجام می شود میتوان هم پوسیدگی ها را برداشت و هم نمای نازیبای آمالگام را از دهان حذف کرد. خدمات ارائه شده توسط دکتر بیات، بیشتر در زمینه لامینیت های سرامیکی، ایمپلنت انواع روکش های سرامیک، درمان ریشه و پرکردن های کامپوزیت است. تحصیلات تخصصیش را در رشته پروتزهای دندانی و ایمپلنت در دانشگاه شهید بهشتی در سال ۸۹ به پایان رساند و موفق به کسب بورد تخصصی این رشته شد.

در سال ۸۲ با مدرک دکترای دندانپزشکی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی فارغ التحصیل شد. تو دوره تحصیل مثلا اینترن (دانشجوی سال های آخر پزشکی) هستی و میگن این بیمار HIV یا هر بیماری واگیردار دیگه ای داره و الان فلان مشکل رو پیدا کرده فلان کار رو براش انجام بده اینجا حق نداری سرپیچی کنی و باید دستوری که دانشجو تخصص (رزیدنت) یا استادت میده در مورد اون با رعایت نکات ایمنی باید رعایت کنی. برای مراجعه به کلینیک دندانپزشکی زیبایی سارا (متعلق به دکتر احرار) ، میتوانید از راه های زیر استفاده کنید.

امیدوارم با همکاری سایر کارکنان کلینیک بتوانیم خدمات ارتودنسی شایسته و لبخندی زیبا را برای شما به ارمغان بیاوریم. این افتخار را داشته ام که در بالاترین آزمون تخصصی ارتودنسی ایران که توسط وزارت بهداشت برگزار می گردد رتبه اول بورد تخصصی را کسب نمایم و مورد تقدیر توسط وزیر محترم بهداشت و رئیس سازمان نظام پزشکی ایران قرار گیرم. دکتر دندانپزشک خوب کسی است که بتواند این ۲ مورد را در بیماران مدیریت نماید و بهترین انتخاب ها را برای هر بیماری داشته باشد. برای مراجعه به کلینیک دکتر هاشمی ، میتوانید از راه های زیر استفاده کنید. در کل علاوه بر دندانپزشک عمومی، بین متخصص های پزشکی هم متخصص زنان و زایمان، جراح عمومی و ارتوپدی بیشترین شکایت ازشون میشه.

دکتر غزال آرش راد تحصیلات راهنمایی و دبیرستان خود را در مدرسه فرزانگان ( سمپاد ) به پایان رساند. میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دکتر آرش راد ، به صفحه درباره ما سایت دکتر آرش راد مراجعه dentistry 711 کنید. برای مراجعه به کلینیک دکتر آرش راد ، میتوانید از راه های زیر استفاده کنید. این تصور که همه دندان های پوسیده نیاز به عصب کشی دارند اشتباه است! امروزه تنوع وسیعی از کامپوزیت ها وجود دارد که هر کدام با خاصیت منحصر به فرد خود این توانایی را به دندانپزشک می دهد که بسته به نوع دندان و کارایی آن و نیاز به زیبایی یا استحکام، کامپوزیت مخصوص را انتخاب کند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد دندانپزشکی عرفان نیایش لطفا از سایت ما دیدن کنید.

ایندکسر