از شخصیت های پر ابهت و دوستداشتنی پابجی موبایل، کارلو از مورد های ما خواهد بود. امروز به سراغ معرفی شخصیت دیوونه وار و کاریزماتیک کارلو در بازی پابجی گوشی میپردازیم.

 

 

 

 

معرفی شخصیت کارلو در بازی پابجی موبایل

بازی پابجی موبایل بازی عالم باز سبک بقا هست که سالانه طرفداران متعددی را را به خویش جذب میکند. همینطور می بایست گفت که بازی پابجی در سبک خویش یک عدد از پرطرفدار ترین و جالب ترین بازی ها میباشد که به دلیل داشتن تنوع بالا در مپ ها و قابلیت های مضاعف پر اسم و رسم است. اضطراری به ذکر هست که شخصیت ها و کاراکتر های همین بازی نیز از همین قاعده مستثنا نمیباشند و هر کدام اهمیت امکان های متفاوت و لباس های منحصر به خود هستند.

خرید uc پابجی

حال دیاموند لند قصد دارد در همین نوشته شخصیت کارلو در بازی پابجی موبایل را به شما معرفی کند:

 

همان مدل که قبل گفتیم یک عدد از عارضه ها مشهور بودن بازی پابجی موبایل تنوع آن در همگی زمینه ها الخصوص در زمینه شخصیت ها می باشد که شخصیت کارلو نیز نیز از این قاعده مستثنا نیست. همچنین شخصیت سارا در بازی پابجی تلفن همراه یکی از از دوست داستنی ترین شخصیت های همین بازی به شمار می رود و اهمیت قابلیت‌های منحصر به خودش است.

همچنین می بایست به این نکته نیز دقت داشته باشند که شرط گرفتن و گشوده کردن شخصیت کارلو در بازی PUBG Mobile پشت سر گذاشتن پروسه مخصوصی می باشد که دیاموند لند قصد دارااست تا این مراحل را به جهت شما توضیح دهد.

 

باید گفت که منتظر بودن شخصیت کارلو اکثر در زمینه جذابیت ظاهری اوست که او را بیش از پیش مشابه یک مبارز جالب کرده هست که شما با داشتن همین شخصیت حس خیلی لطف در بازی پیدا میکنید. درحال حاضر سوالی که اینجا مطرح هست این می باشد که ما چگونه می توانیم شخصیت کارلو را آزاد و آن را حاذق و بر روز کنیم؟

 

ما به جهت این‌که به جای آن از شخصیت کارلو به کارگیری بکنیم می بایست ماموریت های که محول شده را انجام دهیم تا بتوانیم شخصیت را آزاد نماییم و از آن استعمال کنیم

همچنین می بایست گفت که برای به روز نمودن همین شخصیت هم می بایست دارای انجام دادن ماموریت ها کوپن هایی که بازی به بازیکنان می دهد را ذخیره و و از آن ها به جهت باز کردن همین شخصیت و توانا کردن آن به کارگیری کنیم.

 

لازم به ذکر می باشد که رویکرد دیگری که به جهت درست نمودن شخصیت ها وجود داراست این هست که رویدادهای درون بازی را اساسی دیگران از نحوه برنامه های مثل واتساپ یا این که فیسبوک و امثال اینها به اشتراک بگذاریم، می بایست همین نکته را نیز بیش تر کرد که ماموریت ها و بحران هایی که برای شخصیت ها وجود دارد هر کدام دارای یکدیگر متفاوت هستند; بازی شما را ناچار می‌کند تا برای اخذ هر کدام از همین شخصیت ها توان های خودتان را به بحران بکشید.

ایندکسر