از آنجا که علاوه بر سایر کشورها، ایران نیز یکی از طرفداران انیمیشن و لباس لاک پشت های نینجا است، بسیاری از تولید کنندگان لباس کودک به این فکر افتادند که این محصول را به صورت ویژه در کشور تولید نمایند. مرد عنکبوتی یکی از شخصیت های محبوب در میان کودکان و بزرگسالان است که با لباس قرمز عنکبوتی خود معروف شده است. احتمالا دکتر استرنج، لباس جدیدی به مرد عنکبوتی میدهد و تریلر مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، این ابرقهرمان را نشان میدهد که از یک افکت عرفانی، دور دستکش خود استفاده میکند. زیرا بسیاری از بزرگسالان نیز از تماشای این کارتون زیبا لذت می برند. اما برخی از بزرگسالان از این لباس برای اجرای نمایش های کودکانه استفاده می کنند. البته طراحان این لباس، نمونه هایی از آن را برای بزرگسالان نیز طراحی نموده اند تا در برخی از نمایش ها از آن استفاده کنند. مرد عنکبوتی یکی از دوست داشتنی ترین و محبوب ترین شخصیت های کارتونی برای بسیاری از کودکان و حتی بزرگسالان می باشد که امروزه می توانید نقش این شخصیت کارتونی را در تم های تولد نیز مشاهده کنید.

پیتر آدم متواضع و گردنکلفتی است، و نوع قهرمانی او براساس کمک به مردم پیشبینی میشود حتی اگر برای او وحشتناک بوده باشند. همچنین در خلال این نبرد بود که عمه می فهمید پیتر مرد عنکبوتی است. اما چرا، براساس باور طرفداران دو آتشه مرد عنکبوتی، مرد عنکبوتی آبی است؟ این درسی است که تونی در مرد آهنی 3 یاد گرفت و مجبور شد بدون زره مرد آهنی با ماندارین بجنگد. پیتر نیز در پاسخ به این لطف، اظهار کرده بود که داخل این زره بوی ماشین نو را میدهد! در فیلم اول سم ریمی، پیتر پارکر بعد از اینکه قدرت هایش را کشف می نماید مدتی کلنجار می رود تا به لباس باب میلش برسد. اندرو گارفیلد بازی متفاوتی را در نقش پیتر پارکر ارائه داده است. نورپردازی در دکوراسیون و طراحی داخلی مغازه نقش اساسی و تاثیرگذاری داشته و با توجه به بزرگی یا کوچکی فضای مغازه می توان به شیوه های مختلف برای این کار اقدام نمود.

فروشنده در این نوع از شیوه خرید، محصول را از طریق پیک و یا پست، به درب منزل خریدار ارسال خرید لباس مرد عنکبوتی یزد می نماید. اما خرید پستی لباس لاک پشت های نینجا یکی دیگر از شیوه های خرید این محصول است. همان طور که قبلا ذکر شد، از لباس لاک پشت نینجا می توان برای جشن تولد استفاده کرد. در این سبک از خرید، دست واسطه ها از معامله کوتاه بوده و اغلب جنس از تولید کننده به طور مستقیم به دست مصرف کننده می رسد. از آنجا که انیمیشن لاک پشت های نینجا یک انیمیشن جذاب و پر طرفدار در سراسر جهان است، رده سنی ویژه ای را به خود اختصاص نمی دهد. در بازی مرد عنکبوتی برای PS4، مایلز شخصیتی پشتیبان بود که به تازگی ابر قدرتهای خود را به دست آورده بود و شما فقط میتوانستید چند بار محدود در نقش او بازی کنید و هرگز اختیار کامل تواناییهای مرد عنکبوتی را نداشتید؛ اما در بازی مرد عنکبوتی: Miles Morales تمام توجه بازی به این شخصیت بوده و شما شانس این را خواهید داشت تا از تمام تواناییهای وی در طول بازی استفاده کنید. طی سالیان گذشته و عملا در هرکدام از فیلمهای سری مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول، شاهد لباسی متفاوت برای این کاراکتر محبوب بودهایم.

پرلمن اقرار کرده که گرچه دیگر حاضر نیست دوباره برای نقشی آنقدر طولانی روی صندلی اتاق گریم بنشیند، اما نقش پسر جهنمی، ارزش همه ی سختی هایی که برای بازی کردنش کشید را داشت. اما تعداد قسمت های لباس نیز در قیمت گذاری آن نقش دارد. اما عوامل زیادی در تعیین قیمت لباس لاک پشت های نینجا نقش دارند. اما وجود دارند نوجوانانی که به این لباس و شخصیت ها علاقه دارند و به دنبال خرید این محصول هستند. این جوراب با کیفیت مناسب برای بچه ها قابل استفاده است. در واقع روش های متعدد زیادی برای خرید انواع لباس لاک پشت نینجا وجود دارد که هر فرد بنا به شرایط شخصی خود یکی از این روش ها را انتخاب نماید. در این روش خریدار با فروشنده این نوع از لباس تماس گرفته و با اعلام سایز و نوع لباس، محصول مورد نظر خود را سفارش می دهد. یکی دیگر از تصمیمهای عجیب این سریال، حضور نداشتن دشمنهای معروف مرد عنکبوتی بود که خیلی از هواداران کمیکها را دلسرد کرد.

ایندکسر