مهارت های فنی ، زبان برنامه نویسی برای افزایش حقوق شما

[ad_1]

بر اساس مطالعه انجام شده توسط Hired و Vettery ، در اینجا نگاهی داریم به مشاغلی که افزایش دستمزد دریافت کرده اند و برخی از مهارت هایی که منجر به افزایش دستمزد در سال گذشته شده است.

پس از یک سال ، هنگامی که بسیاری از سازمان ها ممکن است برای صرفه جویی در هزینه ها در بحران ، افزایش دستمزد را منجمد کنند ، گرد و غبار در حال پاک شدن است. اگرچه ممکن است برخی از دستمزدها منجمد شده باشند ، اما آنهایی که در حال افزایش هستند ایده این هستند که کدام مهارتها و مشاغل توسط سازمانها به خصوص در دوره تسریع تحول دیجیتال ارزیابی می شوند.

اگر شما در زمره کسانی هستید که حقوق آنها مسدود شده است و به دنبال راهی برای افزایش امسال و فراتر از آن هستید ، این مهارت های بسیار ارزشمند همان مهارت هایی است که می خواهید اولویت بندی کنید.

تصویر: kentoh - stock.adobe.com

تصویر: kentoh – stock.adobe.com

مطالعه جدید Hired (که توسط Vettery در نوامبر 2020 خریداری شد) و Vettery نگاهی به مشاغلی که در سال 2020 افزایش دستمزد دریافت کرده اند و برخی از مهارت هایی که منجر به افزایش دستمزد می شود ، ارائه می دهد.

Vettery و Hired نتایج نظرسنجی را از پایگاه داده مشتریان ، نامزدها و سایر داده های خود جمع آوری می کنند. Vettery / Hired یک بستر استعدادی با قابلیت هوش مصنوعی برای کمک به سازمان ها در تأیید نامزدهای مناسب فراهم می کند.

این مطالعه نشان داد که داوطلبان مهندسین عقب ، تمام پشته و جلو از نظر تقاضای مصاحبه مهندس نرم افزار بیشترین تقاضا را دارند.

مهندسان یادگیری ماشین نیز بسیار مورد تقاضا بودند و با 10 تا 10 دلار در پردرآمدترین نقش ها در هر مرکز عمده فناوری با حقوق بین 115000 تا 171،000 دلار در سال قرار گرفتند.

اگرچه بیماری همه گیر بسیاری از سازمان ها را مجبور به جلوگیری از افزایش دستمزد در سال 2020 کرده است ، گزارش Vettery / Hired برخی افزایش حقوق را برای سال نشان می دهد. به عنوان مثال ، متوسط ​​حقوق برای نقش های برتر مهندسی در منطقه خلیج سانفرانسیسکو 5 درصد افزایش یافته است. این بهترین نقش ها افزایش حقوق 3٪ در نیویورک ، 7٪ در تورنتو و 6٪ در لندن گزارش شده است.

دیو والترز ، CTO دامپزشکی / استخدام شده ، در مصاحبه با InformationWeek گفت: “به طور کلی ، ما از دیدن رشد دستمزد و افزایش تقاضا تشویق شدیم.” “ما همچنین شاهد افزایش تقاضا برای مهندسان از راه دور بوده ایم. همه گیری واقعاً شرکت های بیشتری را برای مطالعه این موضوع باز کرده است.”

داده های دامپزشکی نشان می دهد که 24٪ کارفرمایان بیشتری برای استخدام از راه دور باز هستند. براساس این گزارش ، متقاضیان بازارهای کوچکتر احتمالاً پیشنهادات شغلی از راه دور را نسبت به مراکز بزرگ فناوری دریافت می کنند.

برای متقاضیان بازارهای کوچکتر که می خواهند حقوق خود را افزایش دهند ، مشاغل از راه دور می تواند راه موفقیت باشد. گزارش دامپزشکی / استخدام شده نشان می دهد که متقاضیان در بازارهای کوچکتر ، 2 تا 5 درصد دستمزد بیشتر برای کار از راه دور نسبت به پیشنهادات شغلی در مناطق محلی خود دریافت می کنند. والترز گفت این نامزدها حقوق کمتری نسبت به کارمندان در یک مرکز بزرگ دریافت می کردند ، اما کار از راه دور برای شرکتی با مرکز بزرگ راهی برای به دست آوردن حق بیمه بیشتر از حقوق معمول در بازارهای محلی کوچکتر است.

با این حال ، متقاضیان مستقر در بازارهای بزرگ برای نقش های از راه دور تا 5٪ کمتر از نقش های محلی دریافت می کنند. این تفاوت نشان می دهد که بر اساس گزارش Vettery / Hired ، مراکز فناوری مانند سانفرانسیسکو و سایر مراکز برون سپاری و جستجوی کارمندان دورتر را آغاز کرده اند.

کار از راه دور حتی قبل از همه گیر شدن ایده محبوب بین مهندسان نرم افزار بود. در نظرسنجی سال گذشته ، 53٪ از پاسخ دهندگان گفتند که اگر مجبور به انتخاب شوند ، ترجیح می دهند همیشه از راه دور کار کنند تا اینکه هر روز به یک دفتر بروند. امسال تقریباً همین درصد ، 54٪ ، گفتند که هنگام کار از راه دور بازده بیشتری دارند.

از نظر مهارت و تجربه برای مهندسین نرم افزار ، کسانی که 6 تا 10 سال سابقه دارند بیشتر مورد تقاضا هستند ، 33٪ درخواست مصاحبه بیشتر از سایر مهندسان با سن بالاتر (11+ سال) یا کمتر (5 یا کمتر) چند سال دریافت می کنند. ) تجربه.

بیشترین مهارت های کد نویسی Redux.js ، Google Cloud ، React.js ، AWS ، ادغام مداوم و Ruby / Ruby on Rails هستند. محبوب ترین زبانها در بازار دامپزشکی / استخدام شده Go ، Scala و Typescript بودند.

با این حال ، زبانهای مورد علاقه مهندسین نرم افزار زبان های پایتون ، جاوا اسکریپت و جاوا بودند و پس از آنها Go ، Ruby و Scala وجود داشتند. اکثر مهندسان ، 72٪ ، اکوسیستم را به زبانی ، به عنوان کتابخانه ها و بسته های مفید و خوب نگهداری شده ، دلیل اصلی عشق به یک زبان می دانند. دلیل بعدی 68٪ منابع موجود برای آموزش و توسعه است. فقط 42٪ زبان را دوست دارند زیرا شرکت های بزرگ از آن استفاده می کنند و فقط 20٪ آن را دوست دارند زیرا این اولین زبان برنامه نویسی است که یاد گرفته اند.

این خوب است زیرا شاخه گرفتن از آنچه شما برای یادگیری مهارت های جدید می دانید می تواند کلید یافتن شغل بهتر و دستمزد بالاتر با سرعت گرفتن نوآوری باشد. والترز این توصیه را به افراد جویای کار ارائه می دهد.

وی گفت: “به مطالعه فن آوری های مورد تقاضا ادامه دهید.” “این به شما بیشترین فرصت و بیشترین افزایش در حقوق شما را می دهد.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاغل و رهبری IT ، موارد زیر را بخوانید:

8 از تجربه خانه کار کنید که سال گذشته انتظار نداشتیم

از راه دور آینده کار را تغییر می دهد

کشف انواع استعدادها برای ایجاد شغل در فناوری و امنیت سایبری

آیا کد و پاسخ هایی با کد کم در مورد استعداد شکاف Dev وجود ندارد؟

جسیکا دیویس سردبیر ارشد در InformationWeek است. این شامل مدیریت فناوری اطلاعات شرکت ها ، مشاغل ، هوش مصنوعی ، داده ها و تجزیه و تحلیل ها و نرم افزارهای سازمانی است. او کار خود را صرف پوشاندن چهارراه تجارت و فناوری کرده است. او را در توییتر دنبال کنید: … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers