نسل Z تحول چشمگیری در نیروی کار ایجاد می کند

[ad_1]

با نفوذ نسل های جوان به محل کار ، شاهد خواهیم بود که شرکت ها فناوری هایی را برای پرکردن شکاف مهارت ها ، آموزش کارگران از راه دور و مدیریت برنامه های واقعی به کار می گیرند.

اگرچه نسل X هنوز در 64٪ از سازمان ها قدرت را حفظ می کند ، Millennials تصمیم گیرنده می شوند و Gen Zers در نیروی کار نفوذ می کند. این مراحل تغییر نسل را آشکار می کند و مرحله بعدی شیوه های تجاری را پیش می برد. شکی نیست که نسل های جوان آینده کار را متحول خواهند کرد و در نتیجه شاهد خواهیم بود که شرکت ها فناوری هایی را برای رفع شکاف مهارت ها ، آموزش کارگران از راه دور و ایجاد اختلال در صنایع از طریق ابتکار عمل های تغییر بازی دیجیتال به کار می گیرند.

تصویر: boygostockphoto - stock.adobe.com

تصویر: boygostockphoto – stock.adobe.com

در حالی که جنرال Zers و Millennials در نیروی کار آزاد هستند ، Baby Boomers در حال ترک جمعیت است ، با کسب تخصص و تجربه ارزشمند که اغلب در کل سازمان ثبت نشده است. تحقیقات پیو گزارش داده است که 3.3 میلیون نفر در سه ماهه سوم سال 2020 بازنشسته شده اند – احتمالاً به دلیل کاهش کارکنان و بسته های محرک بازنشستگی ایجاد شده توسط همه گیر است. تغییر رتبه به طور حتم نحوه تعامل افراد با فناوری ، به ویژه در مورد انتقال دانش را تحریک می کند تا شکاف مهارت ها را پر کند.

در حالی که این انتقال هنوز در حال تغییر است ، ما قبلاً توانسته ایم تأثیر آن را تصور کنیم. زبانهای برنامه نویسی خطر از بین رفتن و ماشینها خطر توقف دارند. داده های شرکت استخدام رابرت هالف نشان می دهد که سه چهارم CFO معتقدند که شکاف مهارت ایجاد شده توسط بازنشستگی Baby Boomers بر کسب و کار آنها در طی 2-5 سال تأثیر منفی خواهد گذاشت.

تاکنون ، بیماری همه گیر COVID نه تنها گردش کار ایجاد کرده است ، بلکه به اشتراک گذاشتن دانش شخصاً دشوار است. فناوری با اطمینان از مقاومت شغلی در برابر “ایجاد اختلال” در بازنشستگی ، به کاهش این چالش کمک می کند. وقتی انتقال دانش عملی کمتر قابل اجرا باشد ، در مورد کار از راه دور یا سازمان های جهانی ، زبان های برنامه نویسی یا دانش خاص فرآیند را می توان از طریق هوش مصنوعی (AI) آموزش داد. هوش مصنوعی را می توان از متخصصان آموخت ، به شرکتها اجازه می دهد تا در آینده این دانش را مجدداً برای کارمندان به کار گیرند و تأثیر تغییر نسل را به حداقل برسانند.

آموزش از راه دور از طریق AI ارائه می شود و توسط IoT فعال می شود

از آنجا که COVID مجبور است جنبه های بیشتری از محل کار را از راه دور انجام دهد ، فناوری آینده یادگیری را پیش می برد. بسیاری از کارمندان برای اولین بار در هنگام شیوع بیماری همه گیر وارد کار شدند و یک تجربه کامل کار از راه دور و تجربه کار را تجربه کردند. آخرین داده های GenHQ نشان می دهد که ژنرال Zers معتقد است که کار از راه دور ، به طور کلی ، بیش از نسل های دیگر یک چالش است و معتقد است که آنها برای کار موثر از راه دور به ابزارهای بهتر کارفرمایان نیاز دارند.

فناوری یک راه حل برای ارائه یادگیری بیشتر مرتبط است. هدست های واقعیت مجازی یا واقعیت افزوده به مهندسان باتجربه امکان می دهد مهندسان جدیدتری را آموزش دهند و کارهای عملی را انجام دهند. نمونه دیگری از آموزش های مجهز به فناوری ، شرکت نرم افزاری AR RE’FLEKT است که تجسم AR را با داده های ماشین حسگرهای اینترنت اشیا comb ترکیب می کند تا عیب یابی و آموزش فنی برای تعمیر و نگهداری ، تعمیر و تعمیرات اساسی را تسهیل کند. داده های اینترنت اشیا در زمان واقعی می تواند نرخ ثابت سازی اولیه ماشین ها را بهبود بخشد ، و باعث سریعتر و کارآمدتر شدن آموزش تکنسین شود.

انجام آموزش مقدماتی برای شرکتهای بزرگ در مقیاس بزرگ دشوار است. یادگیری از راه دور که از طریق AR و VR ارائه می شود ، توسط IoT فعال می شود ، آن را ایمن تر و م moreثرتر می کند ، به ویژه برای کارمندان شاغل در محیط های خطرناک. برای صنایعی که تجهیزات خطرناک یا خطر بیشتری در تصادف دارند ، اجازه دادن به کارمند برای تمرین ساعات عملی می تواند از خود ، همکاران و تجارت خود در برابر خطرات مرتبط با ماشین آلات واقعی محافظت کند.

اعتماد هزاره به فناوری درهای فرصت ها را می گشاید

10 سال گذشته سرمایه گذاری در تحول دیجیتال آینده ای را رقم زده است که در آن هر شرکت ذاتاً دیجیتال است. در مواردی که ممکن است پیشینیان این نرم افزار را “لذت بخش” تصور کرده باشند ، کاربران محلی دیجیتال می خواهند برای بهینه سازی و استخراج ارزش برای نرم افزارهای “ضروری” خود ، فراتر از اصول اولیه عمل کنند. نسل های جوان انتظار دارند که فناوری روزانه از طریق برنامه های واقعی به کارمندان کمک کند.

تا سالهای اخیر ، هوش مصنوعی ، خصوصاً در مورد تأثیر آن در محل کار و ترس از جابجایی شغل ، با تردید روبرو می شد. نسل جدید کارمندان نه تنها انتظار کمک از هوش مصنوعی را دارند ، بلکه به عنوان یک شریک قابل اعتماد نیز به آن نگاه می کنند. هوش مصنوعی و اتوماسیون در صنایع مختلف نقش بزرگتر و استراتژیک تری را ایفا می کنند. گارتنر پیش بینی می کند که اتوماسیون در تولید و کشاورزی به این معنی خواهد بود که مشتری اولین شخصی خواهد بود که تا سال 2025 بیش از 20٪ محصولات و تولید جهان را لمس می کند.

علاوه بر این ، با تبدیل تصمیم گیرندگان هزاره ، طبیعتاً فناوری به بخشی جدایی ناپذیر از ابتکارات اصلی تبدیل می شود. در مبارزه با تغییرات آب و هوایی ، شرکت Breeze Technologies آلمان از حسگرهای هوشمند و هوش مصنوعی برای تهیه داده های دقیق و واضح با کیفیت هوا برای تصمیم گیری در مورد آلودگی هوا استفاده می کند. در سالهای آینده ، همانطور که هزاره ها قدرت خود را دارند ، شاهد تحول محسوسی خواهیم بود که در آن فن آوری های نسبتاً ساده – مانند حسگرهای اینترنت اشیا و هوش مصنوعی – می توانند حرکت واقعی را در جهت مبارزه با تغییرات آب و هوایی بهتر اطلاع رسانی و فعال کنند.

شرکت ها سالهاست که در تلاش برای تبدیل دیجیتال متمرکز شده اند ، اما سرمایه گذاری در فناوری در سال 2020 به سرعت افزایش می یابد ، از هر 5 متخصص IT سه نفر گزارش می دهند که سازمان آنها “مقدار زیادی” تغییر کرده است. در حالی که مشتریان بیشترین سود را از سرمایه گذاری دیجیتال می بینند ، کارمندان دومین سودآور هستند. با ورود هر نسل جدید و ایجاد اختلال در نیروی کار ، احتمالاً با تغییر کار فناوری به روش های جدید و هدایت مرحله بعدی رویه های تجاری ، شاهد این افزایش خواهیم بود.

Jon Weiss یک SVP فن آوری نوظهور در است نرم افزار AG. او مدیر ارشد فناوری با علاقه به ارائه راه حل های حل مسئله و توسعه تیم های بسیار کارآمد است. این متخصص در فن آوری های نوظهور مانند IoT / IIoT ، تجزیه و تحلیل ، AI / ML و اتوماسیون فرآیند ، به ویژه برای شرکت های تولیدی و صنعتی و همچنین سازمان هایی با زنجیره تأمین مدرن است.

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers