[ad_1]

آیا در سال 2020 ارتقا پیدا کردید؟ مطالعه حقوق هفته اطلاعات در هفته اطلاعات 2020 به شما این امکان را می دهد تا بدانید که چگونه در سال مشابه شما در برابر همسالان خود جمع شده اید.

اعتبار: تسویه حساب از طریق Adobe Stock

اعتبار: تسویه حساب از طریق Adobe Stock

آیا در طی همه گیری افزایش حقوق دریافت کرده اید؟ یا فقط از این که هنوز شغلی دارید خوشحال بودید؟ سال 2020 یکی از مواردی است که احتمالاً هیچ یک از ما فراموش نخواهیم کرد ، و تاثیری که همه گیری در شغل و مشاغل ما داشته است ، بسته به صنعت و کارکردهای شغلی ، واقعاً متفاوت بوده است. برخی از افراد شلوغ تر از همیشه بودند ، در حالی که دیگران دیدند که ساعت کاری آنها کاهش یافته یا کار آنها حذف شده است.

اما در بیشتر موارد ، کارکنان و مدیریت فناوری اطلاعات ضروری تلقی می شدند. این فناوری برای کمک به سازمانهایشان در تمرکز بر تجارت و معاملات دیجیتال و حمایت از کارمندان اداری که از خانه کار می کنند مهم بود.

اما چگونه همه این عوامل بر حقوق IT در سال 2020 تأثیر گذاشتند؟ آیا مدیران و متخصصان فناوری اطلاعات از غرامت و کار خود در این سال فاجعه بار راضی بودند؟

InformationWeek نشریه خود را در مورد بررسی سالانه حقوق و دستمزد برای سال 2020 منتشر کرده است ، و تصویری از زمان حقوق فناوری اطلاعات در اواخر سال 2020 و اوایل سال 2021 ارائه می دهد. یک خواندن مهم برای هر کارگر فناوری اطلاعات که می خواهد غرامت خود را نسبت به همسالان خود در سال آشفته 2020 مقایسه کند همچنین برای افرادی که به دنبال فرصت های جدید در سال 2021 و پس از آن هستند ، ضروری است ، زیرا صنایع و بازارهای کار با رونق بالقوه بهبود می یابند ، حتی اگر اقتصاد و روش کار ما برای همیشه تغییر کند.

در اینجا چند نکته برجسته از نظرسنجی امسال آورده شده است:

  • در حالی که متوسط ​​بسته غرامت برای متخصصان فناوری اطلاعات به طور کلی در سال 2020 نسبت به سال 2019 افزایش یافته است ، کمتر از نیمی از متخصصان فناوری اطلاعات (48٪) در 12 ماه گذشته افزایش غرامت خود را دریافت کرده اند. این یک تغییر بزرگ نسبت به سال قبل بود ، زمانی که 71 درصد از افزایش غرامت برخوردار بودند.
  • احساس حرفه ای های IT در مورد این جبران خسارت در سال 2020. حقوق اساسی مهمترین عاملی بود که بیشتر حرفه های IT در زمینه شغل خود در سال 2019 اهمیت داشتند. اما در همه گیری سال 2020 ، متخصصان فناوری اطلاعات مهمترین چیز را برای آنها برای شغل خود اعلام کردند. این است که نظر و دانش آنها ارزش داشته است.
  • بررسی InformationWeek نشان می دهد که صنعت IT عمدتا مرد است ، 85٪ از مردان ، 12٪ از زنان ، 1٪ غیر پویا و 3٪ از نشان دادن جنسیت خودداری می کنند.
  • شکاف پرداختی در فناوری اطلاعات در مطالعه ما برای سال 2020 به 20000 دلار در سال افزایش یافته است ، در حالی که در سال 2019 15000 دلار بود.
  • مانند سال گذشته ، نظرات در مورد اینکه آیا در فناوری اطلاعات شکافی در پرداخت وجود دارد ، به جنسیت پاسخ دهنده بستگی دارد. 34٪ از مردان حرفه ای فناوری اطلاعات می گویند که شکاف حقوق و دستمزد جنسیتی وجود ندارد (همان درصد در سال 2019) فقط 24٪ از زنان متخصص IT می گویند که اختلاف حقوق و دستمزد جنسیتی وجود ندارد (در مقایسه با 12٪ در سال 2019)
  • برای اولین بار امسال ، ما همچنین از پاسخ دهندگان خواستیم نژاد خود را توصیف کنند. بیشتر پاسخ دهندگان در نظرسنجی امسال سفیدپوست هستند (71٪). 9٪ دیگر آسیایی ، 4٪ سیاه پوست / آمریکایی آفریقایی تبار ، 3٪ اسپانیایی / آمریکای لاتین ، 1٪ هاواییایی محلی یا سایر جزایر اقیانوس آرام و 1٪ بومی آمریکا / آلاسکا هستند.
  • بیشتر کارگران فناوری اطلاعات در سال 2020 از راه دور کار می کردند ، به طور موقت (41٪) یا به طور دائم (18٪). در مصاحبه های تلفنی پیگیری فردی با منتخبی از متخصصان فناوری اطلاعات ، آموختیم که برخی از فرصت های کار از راه دور برای انتقال به مکان هایی که مناسب ترجیحات شخصی خود هستند استفاده می کنند.

متخصصان فناوری اطلاعات همچنین در مورد مهمترین مهارتها و آموزشها برای پیشرفت شغلی – هم مهارتهای نرم و هم مهارتهای فنی – نظرات بسیاری داشتند. بزرگترین تهدیدهای شغلی آنها از طریق فناوری و روندها. و امنیت محل کار. گزارش حقوق و دستمزد فناوری اطلاعات همچنین جزئیات بیشتری راجع به جبران خسارت کارمندان فناوری اطلاعات در برابر مدیران فناوری اطلاعات تجزیه و تحلیل می کند ، بینشی از سنگرهای امنیتی محل کار را فراهم می کند و سازمان های فناوری را به عنوان یکی از بزرگترین تغییرات در حافظه ، بینش می دهد. اخیراً ناشی از نیازهای همه گیر است .

برای به دست آوردن تصویر کاملی از نحوه مواجهه با همسالان خود از نظر مزایا در سال 2020 ، گزارش کامل ، نظرسنجی حقوق و دستمزد IT: آماده سازی شغل خود برای فرصت های جدید پس از COVID را بارگیری کنید.

جسیکا دیویس سردبیر ارشد در InformationWeek است. این شامل مدیریت فناوری اطلاعات شرکت ها ، مشاغل ، هوش مصنوعی ، داده ها و تجزیه و تحلیل ها و نرم افزارهای سازمانی است. او کار خود را صرف پوشاندن دوراهی تجارت و فناوری کرده است. او را در توییتر دنبال کنید: … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر