[ad_1]

در حالی که رهبران تجارت و فناوری اطلاعات برای افزایش برنامه های تحول دیجیتال خود تحت فشار هستند ، آنها باید قبل از غرق شدن کامل در نقشه راه ، متوقف ، بازاندیشی و ارزیابی کنند.

تصویر: metamorworks - stock.adobe.com

تصویر: metamorworks – stock.adobe.com

سوالی که امروزه همه شرکتها با آن روبرو هستند این نیست که آیا تحول دیجیتال را درک می کنند ، بلکه این است که چگونه می توان از پیشرفت دیجیتال سازی به بهترین نحو بهره مند شد ، به ویژه با توجه به تغییر ایجاد شده توسط COVID-19.

این بدان معناست که مشاغل باید در نقشه راه و برنامه ریزی طولانی مدت خود تجدید نظر کنند. استفاده از درسهای آموخته شده از تلاشهای دیجیتالی قبلی ، اولویت بندی فناوری صحیح قبل از سرمایه گذاری ، تدوین برنامه های جامع داده و در نظر گرفتن نقشهای سازمانی جدید برای حمایت از این تغییرات لازم است.

فناوری های مناسب برای دیجیتالی شدن را در اولویت قرار دهید
IDC گفت که این تجارت طی 4 سال آینده سالیانه 2.3 تریلیون دلار صرف تحول دیجیتال خواهد کرد و سرمایه گذاری جهانی در فناوری تحول دیجیتال در مدت مشابه حداقل به 7.4 تریلیون دلار خواهد رسید. اما قبل از اینکه درباره فناوری بحث کنیم ، توجه به این نکته مهم است که بسیاری از پروژه های دیجیتالی سازی به دلیل کمبود صلاحیت یا عدم درک پیچیدگی از کار می افتند.

با در دسترس بودن بسیاری از گزینه های فناوری ، ارزیابی اینکه به نفع سازمان شما باشد دشوار است. قبل از سرمایه گذاری در هر راه حلی ، کسب و کار باید تحقیقات کمی و کیفی عمیقی انجام دهد. بررسی کیفی ، از جمله گروه های متمرکز یا مصاحبه با کارمندان ، می تواند مناطقی را که کارگران به کمک نیاز دارند شناسایی کند. تحقیقات کمی ، با استفاده از ابزار تجزیه و تحلیل ، داده ها را برای ردیابی اثربخشی ، تجربه یا مشارکت جمع آوری می کند ، سپس می تواند از مشاهدات کیفی پشتیبانی کند.

متوسط ​​پروژه تحول دیجیتال 45٪ احتمال سود کمتر از حد انتظار را دارد. برنامه ریزی ضعیف مقصر بسیاری از تلاش های ناموفق تحول است. برای همگام شدن با نوآوری ، یک نقشه راه دقیق لازم است. یکی از راه های انجام این کار تهیه برنامه های دیجیتالی بلند مدت و کوتاه مدت برای پاسخگویی به نیازهای فوری و آینده است.

با ایجاد یک برنامه جامع با اهداف ماهانه (فروش ROI ، بازدید از وب سایت و غیره) شروع کنید. برنامه کوتاه مدت باید تقریباً سه تا شش ماه طول بکشد ، در حالی که برنامه بلند مدت باید حدود شش تا 12 ماه طول بکشد. برای به دست آوردن تصویری دقیق از عملکرد ، سازمان ها باید آزمایشات عملکرد منظم را بر روی سیستم های خود انجام دهند. آنها همچنین می توانند با کارمندان مصاحبه کنند تا نحوه واکنش آنها به فناوری را ارزیابی کنند.

برای پاسخگویی به تقاضای وقفه ، شرکت ها باید بر نوآوری داده محور تمرکز کنند. این بدان معنی است که مشاغل باید جنبه های پیچیدگی و پذیرش را در نظر بگیرند. یکی از عناصر این ارزیابی منحنی آموزش کارکنان است. هنگام اجرای راه حل های فن آوری جدید ، اعم از IoT یا برنامه های یادگیری ماشین ، باید کارکنان را برای استفاده از آن آموزش دهید.

برای دریافت ایده از منحنی یادگیری که این فناوری ارائه می دهد و همچنین مقیاس پذیری آن ، قبل از سرمایه گذاری یک برنامه آزمایشی کوچک را در نظر بگیرید. این امر نمایان بودن نحوه ارائه فناوری و نحوه پاسخگویی کارکنان به آن را فراهم می کند. از آنجا ، کسب و کار می تواند به طور کامل ارزیابی کند که آیا این کار برای شرکت مناسب است یا خیر.

ایجاد یک استراتژی داده محور برای مسافت های طولانی (و کوتاه)
برای کسب و کارها تهیه یک طرح داده جامع ، با در نظر گرفتن اینکه آیا نگرانی درباره حریم خصوصی وجود دارد یا نحوه مدیریت افزایش بالقوه داده ها ، بسیار مهم است. غالباً شرکت ها نمی دانند که چگونه بیشترین ارزش را از داده هایی که در اختیار دارند بدست آورند. برای انجام این کار ، آنها باید حسابرسی کاملی از داده ها انجام دهند. این شامل شناسایی فن آوری فعلی مورد استفاده شما و مصاحبه با تیم های شما در مورد نحوه استفاده آنها از آن است. این می تواند به کسب و کار شما این امکان را بدهد تا بفهمد چه داده ای دارید ، چگونه از آن استفاده کنید و چه مواردی هنوز لازم است.

مردم خود را آماده کنید
اولویت بندی نیازهای نیروی کار شما اغلب یک فکر پیگیری است. مشاغل باید به دنبال استخدام استعدادهای جدید یا ایجاد نقش های جدید در سازمان برای نظارت بر تلاش های تحول باشند.

COVID-19 همگرایی شبکه های فناوری اطلاعات و عملیاتی را تسریع کرد. شصت و پنج درصد از متخصصان IT / OT می گویند شبکه های آنها از ابتدای شیوع همه گیر ارتباط بیشتری پیدا کرده است و 73 درصد انتظار دارند که در نتیجه حتی بیشتر به هم وصل شوند. مطالعه IDC همچنین نشان داد که 70٪ از سازمانهای G2000 تا سال 2024 در یک لایه مشترک از سیستم عامل سرمایه گذاری خواهند کرد. در این شرایط ، داشتن “کارگر متصل” برای نظارت بر این تغییرات می تواند عمر تحول شما را افزایش دهد. . سازمان ها می توانند با اجرای سمینارهایی در مورد فن آوری های جدید ، پروژه ها را به جلو هدایت کرده و کارکنان خود را آموزش دهند و به کارمندان فرصت یادگیری یا ورود بالقوه یک نقش تخصصی در سازمان را بدهند.

هشت از هر 10 سازمان به سرعت برخی از تحولات خود را در سال جاری پیگیری کردند و تقریباً 80٪ به دلیل همه گیری ، دوباره مدل کسب و کار خود را کشف کردند. برای اطمینان از موفقیت پایدار ، سازمان ها باید تحقیقات عمیق انجام دهند ، فن آوری های خود را آزمایش کنند و به طور منظم نتایج را بررسی کنند. سرمایه گذاری در نقش های جدید و آموزش نیروی کار به سازمان ها کمک می کند تا از فناوری های دیجیتال نهایت استفاده را ببرند. در حالی که COVID-19 به مشاغل فشار آورده است تا برنامه های تحول دیجیتال خود را افزایش دهند ، اما قبل از غرق شدن کامل در نقشه راه ، نیاز به توقف ، بازنگری و ارزیابی صحیح وجود دارد.

دیو گودارد رئیس دیجیتال سازی برای است شبکه های برق هیتاچی ABB وی قبلاً با نقشهای مختلف رهبری با سیستمهای سیسکو کار می کرد. اخیراً ، او مسئول اقدامات جهانی اینترنت اشیا C سیسکو (IoT) بود و قبلاً Cisco Assurance را برای مشتریان ، یک سازمان پاسخگویی در برابر بحران ، و سازمان های تحقیقاتی و بهره برداری امنیتی هدایت می کرد. وی دارای مدرک لیسانس در رشته های مخابرات و مهندسی برق است.

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر