[ad_1]

بودجه تغییر خواهد کرد و رهبران فناوری اطلاعات باید با تیم های منابع انسانی و تجهیزات کار کنند زیرا کار از مراکز اداری به سمت ساختار جدیدی که در همه جا کار می کند ، کار می کند.

اعتبار: Peera از طریق Adobe Stock

اعتبار: Peera از طریق Adobe Stock

بسیاری از مردم ماسک خود را برمی دارند ، رستوران ها پر می شوند و بروس اسپرینگستین به برادوی برمی گردد ، بنابراین در نگاه اول به نظر می رسد جهان در حال عادی شدن است. اما نگاهی دقیق تر بیندازید و متوجه خواهید شد که هنوز فروشگاه های سوار ، رستوران هایی که شغل خود را از دست داده اند و کارمندان اداری هستند که هنوز در حال دور شدن از خانه هستند. همه گیری احتمالاً برخی موارد را برای همیشه تغییر داده است و یکی از این موارد نقش و بودجه CIO است.

در حقیقت ، در پس زمینه تعطیلات ، در حال حاضر نیز در نتیجه یک فاجعه آهسته ، احساس می شود. بسیاری از دفاتر عمدتا بیش از یک سال خالی است و برخی یا تمام کارگرانی که هر روز وقت خود را در آنجا می گذرانند ممکن است هرگز هر روز بر نگردند.

این بدان معنی است که بودجه های سازمانی برای CIO ها ، امکانات و منابع انسانی احتمالاً در این قانون جدید تجدید نظر و تخصیص داده می شود. این مدیران تسهیلات ، مدیران منابع انسانی و CIO قادر به ارزیابی بهترین راه پیشرفت در این دوره جدید پس از COVID هستند ، اما اینکه آینده دقیقاً چه خواهد بود هنوز مشخص نیست.

شرکت تحقیقاتی فناوری Omdia اخیراً به بررسی چگونگی تغییر شرایط بازار در سال گذشته از زمان انتشار مطالعه خود در مورد آینده کار در سال 2020 پرداخته است و دیدگاه ها و پیش بینی های جدیدی را در مورد اینکه CIO ، سازمان فناوری اطلاعات و تجارت به طور کلی پیش می رود ارائه داد. COVID-19 و تحول دیجیتالی انتخاب فناوری ها و فرصت های جدید برای کار خارج از IT را تحریک می کند.

تیم بانتینگ ، تحلیلگر ارشد خدمات فضای کار در تیم خدمات شرکت Omdia ، گفت: “آنچه ما دریافتیم این است که بخش IT دیگر تصمیمات یکجانبه خرید نمی گیرد.” “آنها بخشی از تیمی هستند که معمولاً از منابع انسانی و تجهیزات تشکیل می شود ، زیرا COVID-19 شروع به تغییر نحوه کار مردم کرد.”

تیم بانتینگ

تیم بانتینگ

سازمان ها در حال بازنگری هستند که دفتر جدید چگونه به نظر می رسد. آنها در حال بررسی مجدد هستند که مطب های فیزیکی چگونه باید باشند و چگونه باید کار کنند. آنها همچنین بررسی می کنند که دفاتر دیجیتال یا مجازی باید چه باشند.

این تغییرات بر بودجه فناوری اطلاعات تأثیر می گذارد. به عنوان مثال ، اگر کارگران کمتری وارد مطب فیزیکی شوند ، نیاز به تجهیزات شبکه در آن دفتر چگونه تغییر می کند؟ آیا به همان نوع و تعداد مسیریاب نیاز دارید؟ آیا دفاتر هنوز مکان هایی هستند که افراد می توانند کارهای فردی را انجام دهند یا بیشتر مکان همکاری هستند و اگر این مورد دوم باشد ، آیا مدیران تاسیسات باید فضاهای بزرگتری را برای همکاری با تخته های سفید بزرگ ایجاد کنند.

بانتینگ گفت: “به نظر می رسد دفاتر و شرکت ها باید فکر کنند که چه چیزهایی را می توانند به کارمند ارائه دهند که دیگر در خانه ندارند.”

به گفته بانتینگ ، برخی از شرکت ها حتی در بستن ساختمان های گران قیمت خود در مقرهای شهری گام برداشته اند و ممکن است به دنبال مراکز حومه ای برای فضای اداری جدید باشند.

وی گفت: “واقعاً احساس یک تغییر اساسی است.” “اما مطمئناً سازمان هایی وجود خواهند داشت که ممکن است فقط میلیاردها دلار برای یک دفتر کار غرور در کوپرتینو هزینه کرده باشند و احساس می کنند مجبور هستند کارمندان را به مقر جدید توجیه کنند.”

سال گذشته در بخش فناوری اطلاعات ، CIO ها به کارمندان خود لپ تاپ و نرم افزار کنفرانس ویدیویی ارسال کردند. اما وقت آن است که در مورد کافی بودن این ابزارهای ساده تجدیدنظر کنیم. آیا کارگران به نمایشگرهای بزرگتری نیاز دارند؟ آیا آنها به بیش از یک مانیتور نیاز دارند؟ وب کم ها و میکروفون های بهتر چطور ، به خصوص اگر آنها مارک تجاری را در جلسات مجازی با شرکای خارجی و مشتریان نشان دهند.

سایر فناوری هایی که توجه بیشتری را به خود جلب می کنند شامل مواردی هستند که با امنیت در این عصر کار توزیع شده مانند امنیت نهایی و VPN ارتباط دارند. شرکت ها همچنین در حالی که به دنبال بهبود همکاری در یک فضای مجازی هستند ، در حال ارزیابی مجدد همکاری و فناوری های ارتباطی یکپارچه خود هستند. کارمندان وقت بیشتری را با استفاده از نرم افزارهایی مانند Microsoft Teams ، Cisco Webex و Zoom می گذرانند. چگونه می توان این ابزارها را بهبود بخشید؟

بانتینگ گفت: “CIO ها از کارکنان زیرساخت به کارکنان نوآوری تغییر کرده اند.” “CIO ها در حال کشف این هستند که فناوری می تواند برای تجارت چه کاری انجام دهد ، چگونه نیازهای آنها را برآورده می کند و چگونه با ارتقا more کار توزیع شده آنها را انعطاف پذیرتر می کند. فناوری می تواند به عنوان یک دارایی استفاده شود ، نه یک بدهی. این یک تغییر اساسی در بخش فناوری اطلاعات است و نقش هایی که CIO ها بازی می کنند. “

اگرچه مدتی است که تغییر نقش CIO مورد بحث بوده است ، اما همه گیرها باعث تسریع در جدول زمانی شده اند.

بانتینگ گفت: “اغلب اتفاق می افتد که روندهای اقتصاد کلان که از عهده ما خارج نیستند ، منجر به تغییرات گسترده ای شوند.” “اما این تغییرات قبلاً در جریان بود.”

چه چیز دیگری تغییر می کند؟ زیاد.

اکنون شرکت ها می توانند از هر مکانی که اتصال اینترنتی داشته باشد ، کارمندان جدید استخدام کنند. علاوه بر این ، ترافیک در همه جا انتظارات کارگران از انعطاف پذیری کار را تغییر داده است. بانتینگ خاطرنشان کرد: از آنجا که بسیاری از افراد بیش از یک سال در خانه کار کرده اند ، سبک زندگی آنها تغییر کرده است.

وی گفت: “یک سال برای ایجاد عادات طولانی است.” بعید است که کارمندان بخواهند با یک فرصت طولانی فرزندان خود را از مدرسه برای یک سفر طولانی برای کار ، تجارت کنند.

جنبش جدید “کار از همه جا” بر نحوه مدیریت مدیران و نحوه تعامل کارفرمایان با کارمندان تأثیر خواهد گذاشت. Bunting به فناوری های جدید به عنوان بسترهای تجربه کارمند اشاره دارد که برای اندازه گیری استفاده از برنامه های کاربر نهایی و داده های تجربه طراحی شده اند تا نحوه تعامل نیروی کار با ابزارهای مورد استفاده را شناسایی کنند. اومدیا بر این باور است که اندازه گیری روحیه کارمندان نیز یک توانایی حیاتی برای این سیستم عامل ها در آینده است.

این سیستم عامل ها برای کمک به سازمانها برای مدیریت یکی از بزرگترین تغییرات در شرکت و نیروی کار در یک نسل طراحی شده اند ، زیرا کارکنان نفوذ بیشتری پیدا می کنند ، به سمت کار توزیع شده می روند و برای انجام کار بیشتر به فناوری اعتماد می کنند. هنوز چالش های زیادی پیش رو دارید ، بنابراین کمربند خود را محکم کنید.

بانتینگ گفت: “فرهنگ سخت ترین چیز برای تغییر در هر سازمانی است.”

آنچه در ادامه بخوانید:

جسیکا دیویس سردبیر ارشد در InformationWeek است. این شامل مدیریت فناوری اطلاعات شرکت ها ، مشاغل ، هوش مصنوعی ، داده ها و تجزیه و تحلیل ها و نرم افزارهای سازمانی است. او کار خود را صرف پوشاندن چهارراه تجارت و فناوری کرده است. او را در توییتر دنبال کنید: … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر