نیروی کار خود را برای محل کار دیجیتال فعال کنید

[ad_1]

ساخت یک محل کار دیجیتال به افزایش انعطاف پذیری و انعطاف پذیری کمک می کند ، اما مراحل ویژه ای برای اجرای موثر آن وجود دارد ، به ویژه با یک برنامه سریع.

تصویر: Shutter2U - stock.adobe.com

تصویر: Shutter2U – stock.adobe.com

همه گیر COVID-19 ناگهان برنامه های طراحی شده بسیاری از مشاغل را ناکام گذاشت. در میان مشاجره بر سر تداوم تجارت و تغییر به کار از راه دور ، استراتژی دیجیتال بلند مدت با سرعت بخشیدن به سرعت تغییر در صنایع ، فوریت فوری پیدا کرد. در حالی که فناوری می تواند ابزاری برای موفقیت فراهم کند ، مشاغل برای داشتن این ابزارها به کارمندان باتجربه و واجد شرایط اعتماد می کنند. به همین دلیل فردا ایجاد محل کار دیجیتال به یک نیروی کار با مهارت های مورد نیاز برای حفظ تحول دیجیتالی مداوم نیاز دارد.

اگرچه تغییرات خاص در محل کار بسته به صنعت ، مکان ، اندازه شرکت و سایر عوامل متفاوت است ، اما بهترین روش ها اشتراکات زیادی دارند. شرکت ها باید فرهنگ خود را تطبیق دهند و مشخص می شود که به سطح بالایی از سواد دیجیتال در بین نیروی کار نیاز دارند. همچنین ترویج تفکر پایداری سایبری در کل شرکت و اطمینان از تأثیرگذاری موثر در تغییر مهم خواهد بود. سازمانهایی که رویکردی پیشگیرانه در پیش می گیرند و برنامه ریزی های متفکرانه ای را برای این تغییرات انجام می دهند ، می توانند به طور قابل توجهی احتمال موفقیت مداوم در تجارت خود را افزایش دهند.

اصلاح فرهنگ و درک تغییر

ماهیت نحوه و مکان کار ما به سرعت در حال پیشرفت است ، به این معنی که CIO ها و CFO ها باید بر اساس آن برنامه ریزی کنند. طبق مطالعه پیش بینی CFO در بازار BDO ، نزدیک به یک چهارم شرکت ها قصد دارند فرصت های کار از راه دور (22٪) و بیش از یک برنامه سوم را برای اتوماسیون کار دستی (38٪) گسترش دهند.

با شتاب گرفتن این تغییرات ، فرهنگ شرکت برای افزایش مشارکت کارمندان در میان تجزیه و تحلیل چندگانه در محل کار ، باید با هنجارهای قبلی سازگار شود. این ممکن است شامل تلاش هایی از قبیل برگزاری رویدادهای مجازی خارج از سایت برای ایجاد یک تیم یا ارائه امکانات قبلی اداری به کارگران از راه دور – کارت هدیه غذا و قهوه ، تخفیف تناسب اندام ، کمک هزینه تحصیلی برای تجهیزات دفتری خانگی و موارد دیگر باشد.

شرکت ها باید تمام انتظارات جدید از نیروی کار دیجیتال خود را روشن کنند و ابزارهای بهتری را برای فعالیت های مشترک ارائه دهند. همچنین مهم است که چگونه اتوماسیون می تواند به نفع کارمندان باشد و فرصت های رشد را که تغییر ایجاد می کند برجسته کنید. از مزایای آن می توان به کاهش روند تکراری دستی و گسترش پهنای باند برای تمرکز کارگران بر کارهای پیچیده تر و تأثیرگذار اشاره کرد. فعال کردن کارمندان به بهبود تعهد و رضایت شغلی آنها کمک می کند.

سواد دیجیتال و تفکر امنیتی

تغییر فرهنگ شرکتی فقط یک قدم در راه موفقیت در تحول دیجیتال است. منابع ، دانش و مهارت ها برای حمایت و حفظ ابتکار عمل مورد نیاز است. ارائه آموزش کافی و بازآموزی هدفمند یا آموزش پیشرفته برای کارمندان فعلی ، بخشی ضروری در ایجاد نیروی کار فردا است. سواد دیجیتال با مهارت های اصلی کلیدی ، از جمله سازگاری ، حل مسئله ، ارتباط موثر و هوش هیجانی همراه است ، همه اینها با کار تیمی و رهبری موثر ارتباط دارد.

در عین حال ، سرمایه گذاری در سواد دیجیتال نیروی کار به افزایش تعامل کارمندان کمک می کند و می تواند میزان ماندگاری را بهبود بخشد. هزینه جذب و آموزش کارکنان جدید می تواند قابل توجه باشد ، بنابراین ارزیابی و افزایش سواد دیجیتالی نیروی کار فعلی باید از ویژگی های اصلی هر استراتژی باشد. ایجاد این مهارت های اساسی به حمایت از فرزندخواندگی کمک می کند.

امنیت سایبری یکی دیگر از زمینه های مهم تمرکز است و ایجاد فرهنگ امنیت برای پایداری سازمان ضروری است. بنابراین تعجب آور نیست که ببینیم 59٪ از مدیران مالی قصد دارند بودجه IT را در سال 2021 افزایش دهند. تعداد و پیچیدگی تهدیدات سایبری به میزان قابل توجهی افزایش یافته و یک شرکت به اندازه ضعیف ترین واحد خود از امنیت برخوردار است. این امر به ویژه برای محل کار دیجیتال بیشتر صدق می کند. کلاهبرداری هدفمند فیشینگ یا تاکتیک های مهندسی اجتماعی که فقط یک کارمند را فریب می دهد ، می تواند تأثیر مخربی بر کل سازمان داشته باشد. اجرای تجزیه و تحلیل امنیتی ، رمزگذاری داده ها و نظارت مستمر بر تهدیدها برخی از روش های تقویت امنیت سایبری است. اما تشویق تفکر امنیتی در بین همه کارمندان بسیار حیاتی است.

تغییر رهبری و پذیرش دیجیتال

همسویی سازمانی برای یک استراتژی دیجیتال موثر ضروری است و تغییر رهبری در راس کمک می کند تا واردات از طریق شرکت برای ابتکارات جدید به دست بیاید. بررسی BDO نشان داد که 39٪ از CFO های میان رده می گویند که همه گیری باعث سرعت بخشیدن به تحول دیجیتال می شود و 50٪ نیز قصد دارند تحول دیجیتال را در سال 2021 ادامه دهند.

از آنجا که تحول سریعتر است ، مدیریت مجدانه این تغییر و جلوگیری از مشکلات مشترک از اهمیت بیشتری برخوردار است. رهبران کسب و کار باید اطمینان حاصل کنند که منابع کافی را به استراتژی و دامنه ، به علاوه فعال سازی و پذیرش نیروی کار اختصاص می دهند ، در غیر این صورت ابتکار عمل ممکن است به سرعت شکست بخورد. هر ابتکار باید دارای یک ذینفع اصلی باشد تا بتواند تلاش خود را به دست آورد و به خرید کمک کند. تغییر در رهبری از بالا به پایین است ، اما پذیرش تغییر از پایین به بالا است.

راه پیش رو

ساخت یک محل کار دیجیتال به افزایش انعطاف پذیری و انعطاف پذیری کمک می کند ، اما مراحل ویژه ای برای اجرای موثر آن وجود دارد ، به ویژه با یک برنامه سریع. انتقال فرهنگ شرکت و بالا بردن سطح سواد دیجیتالی ، همراه با رهبری آگاهانه برای تغییر ، به طور مستقیم پذیرش نیروی کار و حمایت از ابتکارات اصلی را امکان پذیر می کند. همزمان با سازگاری شرکت ها با بی ثباتی پیش بینی نشده ، همه این اقدامات باعث می شود که نیروی کار دیجیتال فردا موفق شود.

مالکوم (“تراشه”) Coron رهبر ملی خدمات تحول دیجیتال BDO Digital است. مالکوم با بیش از 25 سال تجربه در استراتژی دیجیتال و تجارت ، مدیرعامل شناخته شده تحول / بازآفرینی دیجیتال است و با راهنمایی مشتری در مسیر تحول دیجیتال ، به مشتریان در رقابت در بازارهای نوظهور امروز کمک می کند. مالکوم با مشتریان خود همکاری می کند تا با شناسایی استراتژی های رشد بازار ، بازنگری در مدل های عملیاتی و تجاری ، کمک به حل مشکلات پیچیده تجارت و پیاده سازی راه حل های دیجیتال تحول گرا ، ضمن تحقق نتایج ملموس در یک بازه زمانی فشرده ، نوآوری در تجارت و فناوری را تحریک کند.

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers