هفته اطلاعات برای ارتقا طراحی سایت ، بهره وری

[ad_1]

این پیشرفتها باعث سهولت در مرور سایت ، سریعتر و کاربردی تر شدن آن می شود

آماده شدن! هفته اطلاعات برای بازدیدکنندگان در روزهای آینده متفاوت به نظر می رسد – و ما نمی توانیم بیشتر هیجان زده شویم!

در تلاش برای بهبود تجربه خوانندگان ، هفته اطلاعات ابتکار عمل گسترده ای را برای بهبود طراحی ، ناوبری ، عملکرد و کارایی کل سایت ما آغاز کرده است. در ماه های آینده ، بهبودهای مختلفی را در سایت مشاهده خواهید کرد ، از جمله طراحی صفحه جدید ، ابزار ناوبری ، پیوند به محتوای مرتبط و سایر ویژگی های سایت هفته اطلاعات. از همه مهمتر ، شما با سرعت بارگذاری بیشتر متوجه بهبودی در پاسخ خواهید شد. امیدواریم که این به روزرسانی ها یافتن اخبار و فناوری اطلاعات مورد نیاز رهبری فناوری اطلاعات و همچنین دسترسی کارآمدتر به محتوای InformationWeek در دستگاه های تلفن همراه را برای شما آسان تر کنند.

اگر از خوانندگان وفادار InformationWeek باشید ، همان اخبار عالی ، نظرات و اطلاعات عمیق را فقط با ظاهر و احساس جدید خواهید دید. صفحات ما بهتر سازماندهی می شوند ، خواندن آنها آسان تر و سریعتر بارگیری می شوند. عناصر ناوبری جدیدی مشاهده خواهید کرد که یافتن داستان های مورد نظر شما را آسان می کند. و سازماندهی بهتری از پیشنهادات مختلف محتوای ما ، از جمله وبینارها ، رویدادهای مجازی ، فیلم ها ، نظرسنجی های اصلی ، مقالات سفید و خبرنامه ها را تجربه خواهید کرد.

پس از اتمام انتقال ما در اواخر امسال ، ما نوید یک تجربه یکپارچه و بهتر را برای همه بازدیدکنندگان سایت خود می دهیم. اگر در طول مسیر با مشکلات تصادفی روبرو شدید یا حتی تجربه شما بی عیب و نقص است ، خوشحال خواهیم شد که در مورد طراحی و ویژگی های جدید ما از شما بشنویم. برخی از مطالب ما نظرسنجی را ارائه می دهند که امیدواریم پاسخ دهید یا می توانید از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید [email protected].

در ضمن از ظاهر جدید لذت ببرید! ما از بازخورد شما استقبال می کنیم و از وفاداری شما متشکریم!

برایان گیلولی

هفته نامه اطلاعات مدیر مسئول

briangillooly در توییتر

برایان گیلولی 30+ سال گذشته را صرف استقرار قابل اعتماد و قابل توجه در جامعه فناوری تجارت کرده است. برایان ، یکی از شناخته شده ترین شخصیت ها در رسانه های فناوری اطلاعات ، روابط تأثیرگذار با تأثیرگذارترین متخصصان در … مشاهده کامل بیوگرافی

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers