هنگام مهاجرت DevOps به معماری های میکرو سرویس چه باید بدانید

[ad_1]

اگر تیم DevOps شما قصد مهاجرت از معماری های سنتی سرور به سرویس های خرد را دارد ، برخی از تغییراتی وجود دارد که رهبران فناوری اطلاعات باید آنها را بخاطر بسپارند.

تصویر: profit_image - stock.adobe.com

تصویر: profit_image – stock.adobe.com

اگر تیم DevOps شما قصد دارد از معماری سنتی سرور به ریز سرویس ها مهاجرت کند ، برخی تغییراتی وجود دارد که رهبران IT باید آنها را بخاطر بسپارند. برای انتقال تیم DevOps به تیمی که بتواند با موفقیت م micثر ریز سرویس ها را مستقر و مدیریت کند ، باید هر دو ابزار و قابلیت های فنی تنظیم شوند. بیایید بررسی کنیم که چرا برخی از رهبران IT در مورد حرکت ریز سرویس های DevOps پشت منحنی قرار دارند و برای تبدیل تیم به فناوری ریز خدمات به روشی به موقع و مقرون به صرفه ، چه مراحلی باید برداشته شود.

عدم درک در سطح مدیریتی

فن آوری و مهارت های فن آوری به طور مداوم در حال تغییر است. به این ترتیب ، CIO ها و CIO ها می دانند که برای بهره گیری از جدیدترین تحولات IT فناوری اطلاعات ، باید ابزارها و مجموعه مهارت ها را توسعه داد. با این حال ، در برخی موارد ، تغییرات تکاملی برای برخی از فناوری ها به اندازه برخی دیگر روشن نیست. یکی از زمینه های IT که CIO ها مرتباً با آن دست و پنجه نرم می کنند ، DevOps است. گذشته از درک اینکه DevOps فرایندها و روشهایی را که شرکتها برای توسعه سریع ، آزمایش ، استقرار و مدیریت برنامه ها با استفاده از فرآیندهای انعطاف پذیر استفاده می کنند ، تغییر می دهد ، اغلب جزئیات اضافی به طور کامل توسط مدیریت فناوری اطلاعات قابل درک هستند بنابراین ، هنگام بحث در مورد چگونگی انتقال بهتر DevOps از توسعه نرم افزار با استفاده از معماری های مبتنی بر سرور سنتی به سرویس های خرد ، بسیاری از آنها متعجب می شوند که این تغییر چگونه به سلامت کلی سازمان سود می بخشد.

دلایل جذاب بودن ریز سرویس ها برای تیم های DevOps

مسئله مهمی که رهبران فناوری اطلاعات باید بدانند دلایل دقیق این است که توسعه نرم افزار با استفاده از معماری ریز سرویس برای تیم های DevOps بسیار جذاب شده است. بدون اینکه خیلی فنی شوند ، معماری های ریز خدمات بسیاری از وظایف و فناوری های انعطاف ناپذیر ، غیرضروری و وقت گیر را که در توسعه نرم افزار در معماری های توسعه یکپارچه از دوران باستان رایج است ، از بین می برند. علاوه بر این ، برنامه های کاملاً مستقل منابع محاسباتی را به اشتراک می گذارند و باید به عنوان یک برنامه واحد به روزرسانی ، اصلاح و مقیاس بندی شوند. این فرایندی است که در صورت ایجاد تغییرات نرم افزاری ، خطر قابل توجهی را به همراه دارد.

از طرف دیگر ، سرویس های خرد از نظر تعدیل و مقیاس پذیری ایجاد می شوند. برخلاف روشهای سنتی توسعه با استفاده از معماری یکپارچه ، تکالیف برنامه به صورت جداگانه پیکربندی و اجرا می شوند. به بیان متفاوت ، برنامه یکپارچه توسعه یافته سنتی را می توان به چندین سرویس تقسیم کرد که برای دستیابی به عملکرد یکسان با هم کار می کنند. یک سرویس خرد می تواند بدون امکان تأثیر سوvers بر سایر خدمات خرد ، اصلاح ، تمدید ، نتیجه گیری یا جابجایی شود. به این ترتیب ، معماری ریز سرویس به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا برنامه ها را سریعتر بسازند و تکنسین های عملیاتی می توانند با تلاش بسیار کمتری برنامه ها را مدیریت و مقیاس بندی کنند.

سیستم عامل ها و ابزارهای جدید ریز سرویس

همانطور که با هر پیشرفت تکنولوژی انتظار می رود ، انتقال از DevOps به معماری ریز سرویس به چندین سیستم عامل و ابزار جدید نیاز دارد. بارزترین تفاوت بین ریز سرویس ها و برنامه های نرم افزاری سنتی در سیستم عامل میزبان است که نرم افزار از آن اجرا می شود. در حالی که مایکروسافت ویندوز سرور و سیستم عامل های لینوکس با امکانات کامل می توانند سرویس های خرد مبتنی بر کانتینر را اجرا کنند ، بیشتر آنها یک سیستم عامل کوتاه شده را انتخاب می کنند که بسیاری از سیستم عامل های غیر ضروری سیستم عامل های سنتی سرور را از بین می برد. در عوض ، از سیستم عامل کوچکتر و مخصوص طراحی شده استفاده می شود. این سیستم عامل حداقل عملکرد مورد نیاز برای محافظت و عملکرد ریز سرویس را فراهم می کند.

اجرای سیستم عامل میزبان بستر جداگانه ای است که وظیفه ایجاد کانتینرها را بر عهده دارد. بستر کانتینر را می توان آزادانه با پلتفرم سنتی مجازی سازی hypervisor مقایسه کرد که چندین ماشین مجازی را روی یک عنصر سخت افزاری ایجاد می کند. کانتینرها از این نظر متفاوت هستند که hypervisor یک سرور مجازی کامل – سخت افزار و همه چیز را مجازی می کند – در حالی که محفظه فقط بارهای مجازی شده را در یک سیستم عامل میزبان مجازی می کند و تقسیم می کند. بنابراین ، کانتینرها چندین بهبود کارایی در مقایسه با ناظران ارائه می دهند. این برای خدمات خرد بسیار مهم است ، زیرا هر سرویس در ظرف اختصاصی خود محصور می شود.

هنگامی که بارهای کاری ریز سرویس ها در محفظه های جداگانه ای قرار گرفت ، یک سکوی سازنده کانتینر توصیه می شود تا در صورت لزوم هر سرویس جداگانه فراخوانی و انجام شود. سیستم عامل های ارکستراسیون کانتینر همچنین می توانند منابع محاسباتی و ذخیره سازی را برای هر بار کاری کانتینر مدیریت کنند. ابزارهای ارکستراسیون بسیاری از این فرایندهای اساسی را که باعث می شود برنامه ها برای کاربران نهایی روان کار کنند ، خودکار می کنند.

سرانجام ، خدمات خرد و ابزارهای مربوط به آنها برای ارکستراسیون ظروف و ظروف به روشهای جدیدی برای نظارت بر سلامت کلی محیط نیاز دارند. همانطور که معماری مجازی سازی سرور به مجموعه جدیدی از ابزارها برای نظارت بر هر hypervisor در سطح دانه ریز نیاز دارد ، ابزار جدیدی نیز برای نظارت بر ریز سرویس ها و کانتینرها مورد نیاز است. از آنجا که یک برنامه یکپارچه را می توان به صدها یا هزاران بار کانتینر منفرد تقسیم کرد ، نظارت بر وضعیت هر کانتینر می تواند یک چالش به نظر برسد. خوشبختانه ده ها ابزار برای نظارت بر ظروف منبع باز در دسترس است. تیم های DevOps به سادگی نیاز به انتخاب یکی از موارد مناسب برای محیط زیرساخت خود دارند.

مهارت های اضافه کردن

فناوری های جدید فقط در صورتی مفید هستند که کارکنان فناوری اطلاعات شما درک کنند چگونه آنها را در محیط تولید موجود ادغام کنند. مهاجرت از معماری سنتی توسعه نرم افزار DevOps به ریز سرویس ها نیاز به برخی تغییرات عمده در ابزارها و سیستم عامل های مورد استفاده دارد. ریز خدمات احتمالاً به عنوان پایه ای برای کاربردهای مدرن سازمانی در آینده قابل پیش بینی عمل می کنند. بنابراین بسیار ضروری است که هم توسعه دهندگان و هم کارکنان عملیات IT آموزشهای لازم برای ساخت و مدیریت موفقیت آمیز سیستم عامل های میزبان ، سیستم عامل های کانتینر ، ابزارهای برنامه ریزی / برنامه ریزی و ابزارهای نظارت بر عملکرد کانتینر را ببینند. بسته به فن آوری ها و ابزارهای انتخاب شده ، این آموزش که هم مفاهیم و هم ابزار را در بر می گیرد تا رسیدن به موفقیت موفقیت آمیز ریز خدمات DevOps بسیار کمک خواهد کرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد DevOps و ریز خدمات:

یافتن تعادل بین خدمات خرد و مدیریت خرد

چرا DevOps باید امسال تغییر کند

اجرای کار CI / CD برای تیم های DevOps

اندرو با تجربه مشاوره خود بیش از یک دهه شبکه شرکتی تحت تجربه دارد ، که در زمینه معماری شبکه های سازمانی و ایجاد مرکز داده و تجربه قبلی در سازمان هایی مانند بیمه کشاورزی کشور ، هواپیمایی متحده و … مشاهده کامل بیوگرافی

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers