هوش مصنوعی باید در مدیریت ابر داده نقش داشته باشد

[ad_1]

سال گذشته مشاغل را مجبور به تمرکز و مدرن سازی فن آوری های خود کرده است ، از جمله انتقال به ابر و استفاده از انعطاف پذیری و مقیاس پذیری هوش مصنوعی.

تصویر: your123 - stock.adobe.com

تصویر: your123 – stock.adobe.com

پایان همه گیری COVID-19 تأکید می کند که جستجوی مداوم رویکردهای جدید برای بقا ، رقابت زاویه ای و تقویت آینده های تجاری قبل از ایجاد اختلال در بازار تا چه حد حیاتی است. با توجه به نیازهای مدرن فناوری برای ارائه طیف گسترده ای از خدمات ، محصولات و راه حل ها ، داده ها نقش عمده ای در تولید درآمد دارند. جای تعجب نیست که بسیاری از افراد در حال درک موفقیت خود هستند ، زیرا تجارت به توانایی آنها در بهبود جمع آوری و استفاده از مجموعه داده بستگی دارد.

هوش داده یا استفاده از داده برای جمع آوری اطلاعات مفید ، به یک کسب و کار اجازه می دهد تا هم درآمد و هم موقعیت بازار را افزایش دهد. اما ضرب مداوم داده ها و منابع آنها ، این چالش مهم را حتی بیشتر وقت گیر می کند.

هوش مصنوعی می تواند زمان کار را برای ارزیابی سرعت ببخشد

این تأکید بر داده ها جایی است که هوش مصنوعی (AI) می تواند به ویژه نقش مفیدی داشته باشد. با استفاده از ابر و هوش مصنوعی برای ذخیره ، جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها ، مشاغل می توانند درآمد حاصل از اطلاعات را به روشی سریع و کارآمد تأمین کنند. در حقیقت ، تسلط بر مدیریت داده ها از طریق استفاده از ابر همچنان در اولویت بسیاری از تیم های فناوری اطلاعات خواهد بود ، زیرا به طور فزاینده ای از آنها می خواهد با ارتقا. هوش تجاری بهتر ، انعطاف پذیری تجارت را بهبود بخشند. به این ترتیب ، دانش داده – چتر بزرگی که در آن هوش مصنوعی ، یادگیری ماشین ، اتوماسیون ، ذخیره اطلاعات و غیره قرار می گیرد – جهش های بزرگی در رشد هم در سال جاری و هم در سال های آینده خواهد دید.

این ابر به دلیل توانایی منحصر به فرد خود در ارائه انعطاف پذیری ، انعطاف پذیری ، مقیاس پذیری و سرعتی که دیگر مدل های زیرساخت نمی توانند در همان سطح به دست آورند ، در موقعیت ایده آل برای پشتیبانی سازمان ها در هوش مصنوعی قرار دارد. اگر هسته اصلی یک تجارت مرکز داده را مدیریت نکند ، فضای ابری جذابیت بیشتری دارد زیرا به تیم های فناوری اطلاعات امکان می دهد روی پروژه های ارزش محور تمرکز کنند که واقعاً برای کارمندان و مشتریان مهم خواهد بود. هوش مصنوعی یکی از بسیاری از نوآوری ها برای رسیدن به آنجا است و ابر بنیادی است که هوش مصنوعی می تواند بر اساس آن کار خود را انجام دهد.

هدف از استفاده از ابر هوش مصنوعی کمک به سرعت بخشیدن به تجزیه و تحلیل است ، اما همچنین جلوگیری از سیلوهای داده ای که استفاده از آنها با گسترش در مکان های سخت قابل دسترسی دشوار است. داده ها باید به راحتی در دسترس باشند ، اما در عین حال ایمن هستند ، بنابراین ابر می تواند یک گزینه ایده آل باشد.

چرا هوش مصنوعی به عنوان یک سرویس عادی می شود

عیب هوش مصنوعی این است که تهیه خودتان گران است ، خصوصاً اینکه به معنای استخدام متخصصان داده برای موفقیت است. بنابراین ، بسیاری از شرکت ها برای استخراج ارزش ، مسیر سلف سرویس را به نفع یک شریک شخص ثالث کنار می گذارند. با استفاده از هوش مصنوعی به عنوان رویکردی برای خدمات ، شرکت ها قادر به استفاده از هوش مصنوعی برای پروژه های علوم داده خود بدون هزینه بالا خواهند بود.

طبق آمار استاتیستا ، ارزش جهانی بازار هوش مصنوعی تا سال 2025 بیش از حدود 89 میلیارد دلار در سال خواهد بود. این مقدار تنها به افزایش قدرت هوش مصنوعی در محاسبات ابری کمک خواهد کرد. در عوض ، رایانش ابری به عنوان محرکی برای افزایش تأثیر هوش مصنوعی در بازارهای بزرگتر ، از جمله تعدادی از صنایع عمل می کند. مطالعه اخیر مک کینزی نشان داد که هوش مصنوعی می تواند 3.5 تریلیون و 5.8 تریلیون دلار سالانه در 19 حوزه تجاری و بیش از 400 مورد استفاده بالقوه ایجاد کند.

وقتی به آینده نگاه می کنید ، به خاطر داشته باشید که هوش مصنوعی نقشی اساسی در رقابت تجاری دارد ، بنابراین شما باید بهترین روش استفاده از هوش مصنوعی را در حال حاضر برنامه ریزی کنید. Cloud محیط مناسبی برای شروع استفاده از هوش مصنوعی در مجموعه داده ها است ، زیرا انعطاف پذیری و مقیاس پذیری آن برای هر چرخش لازم برای پذیرش چالش ها مناسب است.

جف تن بنیانگذار Ton Enterprises و مشاور فناوری استراتژیک آن است InterVision، ارائه دهنده پیشرو خدمات استراتژیک فناوری اطلاعات و یک شریک برتر مشاور در شبکه شریک خدمات وب آمازون (AWS) (APN).

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم تا رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … رزومه کامل را مشاهده کنید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers