این متریال انعطافپذیر در دنیای مد، استایل و دکوراسیون داخلی به کار میرود و در برابر حرارت زیاد و نور خورشید دوام زیادی ندارد. استفاده از متریال های آیینه ای در دکوراسیون داخلی کاربرد فراوان دارد. وزن کم، انعطاف پذیری بالا، سهولت حمل و نقل، تنوع در طرح و رنگ و سهولت در برش و نصب از مزایای این ورق ها به شمار می آید.

این متریال ابعاد، ضخامت و رنگ های مختلفی به خود می گیرد و به دلیل مزایای فوق العاده ای که از خود نشان می دهد می تواند یک عنصر بی نظیر در صنایعی همچون تابلوسازی، صنایع تبلیغاتی و تجاری باشد. مولتی استایل در اصل به خاطر تنوع زیاد در رنگ بندی، Multi (در زبان انگلیسی به معنای چندگانه و چندکاره است) نامیده می شود.

به خصوص ساخت پلاک مولتی استایل کاربردهای فراوانی دارد. تکنولوژی لیزر با سرعت بالا، حکاکی مولتی استایل و برش مولتی استایل را تمیز و با دقت زیاد انجام میدهد. برای سفارش برش مولتی استایل لازم است فایلی که مشتری ارسال می کند، وکتور باشد و در نرم افزارهایCAD ،PDF ، Corel ، Ai، Tiff طراحی شده باشد تا کار لیزر حکاکی مولتی استایل و برش مولتی استایل از کیفیت بهتری مولتی استایل رزگلد برخوردار باشد. پس با توجه به نیاز و کاربرد مورد نظر شما راه حل های متفاوتی وجود دارد تا اطرافتان را به یک محیط زیبا تبدیل کنید.

نیازی به ساخت قالب های پر هزینه نیست و بسیار اقتصادی و به صرفه و سازگار با محیط زیست است. بهترین روش برای برش لیزری مولتی استایل استفاده از دو دستگاه برش لیزر CO2 و troteclaser است که دارای هزینه پایینتر و به صرفه تر است و قادر است ورق مولتی استایل را به راحتی با دقت و سرعت زیاد بدون هیچگونه خطا و انحرافی برش دهد و روی آن حکاکی لیزری انجام دهد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از لایف استایل مولتی ویتامین ادونسد فرمولا ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر