وقت آن است که جستجوی کار خود را از حالت خنثی تغییر دهید

[ad_1]

فقط حفظ شغلی که داشتید کاری بود که اکثر مردم یک سال پیش می خواستند انجام دهند. اما جذابیت دستمزدهای بالاتر ممکن است برخی از متخصصان فناوری اطلاعات را به مراتع سرسبز تر جذب کند.

در آن زمان سال گذشته ، افراد زیادی بدنبال کار نبودند. در ابتدای همه گیری و رکود اقتصادی همراه ، اکثر کارگران نگران ثبات شرکت خود و حفظ مشاغل قبلی بودند. آیا اضافه کاری ایجاد می شود؟ در این صورت ، آیا شرکت های دیگر اصلا استخدام می کنند؟ زمان عدم اطمینان زیادی بود.

جستجوی شغل جدید و حقوق بالاتر در سال گذشته در اولویت نبود. هوشمندانه نگه داشتن شغلی که در آن بودید به نظر می رسید.

تصویر: fizkes - stock-adobe.com

تصویر: fizkes – stock-adobe.com

اما اکنون ، در سال 2021 ، واکسن های COVID در حال گسترش است ، مدارس در حال بازگشایی هستند و بیشتر مردم نسبت به کار و ارزش خود در بازار از امنیت بیشتری برخوردار هستند. اگر بخواهید به دلیل تأثیر اقتصادی COVID از کار بیکار شوید ، این احتمالاً تاکنون اتفاق می افتاد. اکنون مشخص شده است که چه فرصت های جدیدی ایجاد شده است و برای مدتی آینده از کدام صنایع عمودی جلوگیری می شود.

در این شرایط ، برخی از متخصصان فناوری اطلاعات ممکن است گرد و غبار این رزومه ها را پاک کنند و دوباره به بازار کار نگاه کنند. به ویژه اگر در موقعیتی بوده اید که حقوق شما منجمد شده و هنوز ذوب نشده است ، ممکن است از خود بپرسید چه فرصت هایی وجود دارد؟

به گفته رایان ساتون ، رئیس فناوری منطقه برای شرکت استخدام رابرت هالف ، که در مصاحبه ای با InformationWeek صحبت کرد ، بازار کار برخی از نشانه های بهبود را نشان می دهد.

ساتون گفت: “اگر به سه تا شش ماه اول همه گیری برگردید ، ناشناخته های زیادی وجود داشت و متقاضیان بیش از میل به دنبال شغل جدید بودند.” “اما طی شش ماه گذشته ، شاهد افزایش مداوم میزان ترافیک هستیم که با اطمینان بیشتر نامزدها در انجام اقدام ، مجدداً وارد بازار کار می شود.”

اگر ارتقا می خواهید ، تغییر شغل معمولاً ساده ترین راه برای انجام آن است. ساتن گفت تقریباً هر نامزد فناوری اطلاعاتی که حرکتی انجام دهد ، حقوق دریافت می کند. در چند سال گذشته ، داوطلبانی که مایل به جابجایی مجدد هستند ، به سرعت در دستمزد فناوری افزایش یافته است. متقاضیان ممکن است چندین بار نقل مکان کرده باشند و هر بار رونق حقوق و دستمزد 25٪ را مشاهده کنند ، اگرچه ممکن است همه گیرها تا حدی این حقوق را عادی کرده باشند.

تغییر بزرگ دیگر در بازار ، پذیرش استعدادهای از راه دور است. وقتی شرکت ها مجبور به کار از راه دور شدند ، فهمیدند که وقتی از محدودیت های جغرافیایی فراتر رفتند ، می توانند از بین تعداد بیشتری از کاندیداها انتخاب کنند.

به عنوان مثال ، ممکن است شرکتی در نیویورک بالاترین دلار را برای استعدادهای محلی پرداخت کرده باشد ، اما همه گیر ، طرز تفکر در مورد استخدام افراد را تغییر داد. اکنون آنها می توانند به دنبال نامزدهای دورتر باشند – احتمالاً کسانی که فقط یک یا دو بار در هفته به دفتر می آیند ، یا احتمالاً کسانی که کاملاً دور هستند. آنها می توانند به این نامزدها کمتر بپردازند ، اما با این حال حق بیمه آنچه را که این نامزد در بازار محلی خود انجام می دهد پرداخت می کنند.

ساتن گفت: “شركت ها نامزدهای از راه دور را دوست ندارند.”

این بدان معنی است که اگر می خواهید حقوق خود را بهبود ببخشید و هنوز در بازار گران قیمت مانند نیویورک یا سانفرانسیسکو زندگی نمی کنید ، می توانید با درخواست شغل از راه دور در شرکت های مستقر در این شهرها ، حقوق خود را افزایش دهید.

آیا سازمانها فقط پس از پایان همه گیر شدن ، به روشهای قبلی خود برای استخدام نامزدهای محلی باز می گردند؟ نه اگر از توصیه های ساتون پیروی کنند.

وی گفت: “توصیه این است كه به گذشته برنگردید … ما در دراز مدت نیروی انسانی هیبریدی تری را تصور می كنیم.” “کارمندان در برنامه کاری خود انتخاب بیشتری خواهند داشت ، به شرطی که کیفیت کارشان بالا باشد.”

اگر شما یک کارمند فناوری اطلاعات هستید که به دنبال دریافت دستمزد منجمد یا ارتقا lower سطح پایین تر از حد انتظار هستید ، توصیه ساتون این است: “از انجام حرکتی نترسید”.

او دو نوع کاندیدا را می بیند: کسانی که ثبات را بیش از حد ارزیابی می کنند و کسانی که مایل به حرکت هستند.

ساتون گفت: “اگر كارفرمای فعلی شما خوب پرداخت نكند و فرهنگ مورد نظر شما را نداشته باشد ، با نگاه نکردن به آنچه در آنجاست ، به خود آسیب می رسانید.” “از انجام تحقیق نترسید.”

از نظر کارفرمای فعلی شما این نیست که ببیند چه چیز دیگری در آنجا وجود دارد. او آن را با گشت و گذار در خانه همسایه شما مقایسه می کند. او گفت که شما خانه خود را دوست دارید ، اما باید بدانید که خانه های دیگر چه خانه هایی دارند.

ساتن گفت: “در حرفه شما نیز همین طور است.”

مطالب مرتبط:

10 موقعیت داغ IT برای سال 2021

مهارت های فنی ، زبان برنامه نویسی برای افزایش حقوق شما

4 سوال شغلی که هر متخصص IT باید بپرسد

جسیکا دیویس سردبیر ارشد در InformationWeek است. این شامل مدیریت فناوری اطلاعات شرکت ها ، مشاغل ، هوش مصنوعی ، داده ها و تجزیه و تحلیل ها و نرم افزارهای سازمانی است. او کار خود را صرف پوشاندن دوراهی تجارت و فناوری کرده است. او را در توییتر دنبال کنید: … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers