وقت آن است که چارچوب یکپارچه سازی داده خود را ارتقا دهید

[ad_1]

داده ها دائماً به سیستم عامل ها ، برنامه ها ، الگوریتم ها و کاربران جدید راه پیدا می کنند. نیاز به یک چارچوب موثر برای ادغام داده ها همیشه وجود دارد. اماده ای؟

شرکت شما ، صرف نظر از صنعت یا مقیاس ، برای استفاده از داده ها برای دستیابی به اهداف استراتژیک خود کار می کند. به عنوان یک رهبر IT ، شما و تیم شما باید اطمینان حاصل کنید که به دلیل محدودیت قابلیت دسترسی به داده ها ، مانعی در تجارت یا حتی بدتر از آن ایجاد نمی شود.

برای اینکه بتوان از داده ها استفاده کرد ، باید به طور م accessثر قابل دسترسی ، ترکیب ، مدیریت و مدیریت باشد. منابع جدید داده یا داده های جدید در منابع فعلی نیز باید یافت ، قابل درک ، یکپارچه و مدیریت شوند.

اعتبار: gerasimov174 از طریق Adobe Stock

اعتبار: gerasimov174 از طریق Adobe Stock

اگرچه درد ناشی از عدم ادغام داده های بالغ ممکن است مربوط به افراد یا فرآیندی باشد ، شما همچنین باید س ifال کنید که آیا شرکت شما مجموعه مناسبی از محصولات را انتخاب کرده است یا در ابزارهای قدیمی منسوخ شده است. بدهی فنی که طی سالها دور زدن و از بین بردن فرایندهای موجود انباشته شده است ، به نظر می رسد پاره شدن آن بسیار گران باشد و با ابزارهای مدرن و توانمندتر جایگزین شود. با این حال ، تقاضا برای یکپارچه سازی داده های مدرن و بالغ بسیار شدید شده است و نمی توان آن را نادیده گرفت. برخورد با یک پلت فرم منسوخ شده یا استفاده نکردن از یک پلت فرم مدرن تا انتها دیگر یک انتخاب پایدار نیست.

ما شاهد تحول در سازمانهای واقعاً داده محور از طریق تحول دیجیتال هستیم. اکنون شاهد جدیدترین تحولاتی هستیم که در آن مشاغل بالغ از هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشین استفاده می کنند ، ادغام داده ها را برای خودکار کردن کارها و هدف قرار دادن تجربه کاربر انجام می دهند. شما این را می خواهید.

اگرچه آخرین مرحله تکاملی – و علامت بالای باران بالا – ادغام داده ها ، اتوماسیون و فعال سازی هوش مصنوعی است ، اما نیازهای بیشتری مانند استقرار در ابر بومی و مقیاس و اعتماد به شرکت وجود دارد.

شما باید بتوانید جزر و مد بین چندین گره مانند چندین منبع ، چندین هدف یا چندین نقطه تجمع میانی را سازماندهی کنید.

امروز ، پلت فرم ادغام داده ها نیز باید در ابر باشد. این بدان معنی است که قابلیت های ادغام بر روی یک پشته پلت فرم ساخته شده است که برای استقرار و استقرار ابر طراحی و بهینه شده است. این برای مقیاس و انعطاف پذیری بسیار مهم است – یک مزیت آشکار که ابر نسبت به استقرارهای محلی فراهم می کند.

علاوه بر این ، مدیریت داده ها حول اعتماد است. اعتماد از طریق شفافیت و درک ایجاد می شود و سیستم عامل های مدرن ادغام داده ها به سازمان ها یک دید کلی نسبت به داده های شرکتی و مسیرهای عمیق و عمیق آنها می دهند تا نشان دهند چگونه داده های مهم در یک منبع اصلی قابل اعتماد ردیابی می شوند.

سرانجام ، ما جدیدترین سیستم عامل های تجزیه و تحلیل داده ها را در ابر مشاهده می کنیم که می توانند به صورت پویا و حتی خودکار مقیاس بندی کنند تا پیچیدگی و موازی رو به رشد سوالات درگیر در تلفیق داده ها را برآورده کنند. نسل جدید برخی از سیستم عامل های یکپارچه سازی داده ها نیز در همه مقیاس ها کار می کنند ، تعداد زیادی خط لوله داده را که اشتهای سیری ناپذیر داده را در سیستم عامل های تجزیه و تحلیل تغذیه و مدیریت می کنند ، اجرا می کنند.

“کار و کار خشن” ETL های مرسوم ، جایی که توسعه و تغییر ماهها به طول می انجامد ، باید به گذشته تبدیل شود. اتوماسیون کنترل شده هوشمند ، بدون نقشه برداری دستی یا مراحل طراحی ، صرفه جویی و بهینه سازی ، خطوط انتقال داده جدیدی را بین مبدا و مقصد ارائه و تولید می کند. در اینجا دسته های مهم توانایی ها وجود دارد که فرصت های رقابتی را برای ادغام داده ها تعیین می کند:

  • اتصال بومی جامع
  • تأخیر داده با تأخیر زیاد
  • ادغام داده ها (در کل: ETL ، ELT ، جریان)
  • کیفیت داده ها و مدیریت داده ها
  • فهرست نویسی داده ها و مدیریت فراداده
  • اعتماد شرکت در یک مقیاس
  • هوش مصنوعی و اتوماسیون
  • اکوسیستم و چند ابر

ادغام داده ها همیشه مهمترین م componentلفه استفاده از داده ها برای دستیابی به اهداف استراتژیک شرکت بوده است. با هوش مصنوعی و سایر قابلیت های مهم در حال تکامل است. فرصتی وجود دارد که با استفاده از این قابلیت ها نه تنها ساختار داده ، بلکه سازمانی را نیز تغییر دهید.

مطالب مرتبط:

Enterprise Analytics با شروع امیدوار کننده آغاز می شود

فناوری اطلاعات تجارت و تجارت را ناامید می کند

5 نکته برای درک و افزایش داده ها

ویلیام مک نایت به بسیاری از مشهورترین سازمانهای جهان مشاوره داده است. استراتژی های وی طرح مدیریت اطلاعات را برای شرکت های پیشرو در صنایع مختلف تشکیل می دهد. او نویسنده ای توانا و مدرس و مربی محبوب است. او ده ها معیار را در پایگاه داده های پیشرو ، حوض داده ، جریان و ادغام داده ها انجام داده است. ویلیام یک تأثیرگذار جهانی در ذخیره سازی داده ها و مدیریت کارشناسی ارشد داده است و وی رهبری می کند گروه مشاوره مک کایت، که دو بار توسط Inc ذکر شده است. 5000. می توان در آن دسترسی پیدا کرد [email protected].

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم تا رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … مشاهده بیوگرافی کامل

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers