بسیاری از دانشجویان که در کانادا تحصیل می کنند، می خواهند از این مطمئن شوند که هنگام فراغت از تحصیل متناسب با تخصص و رشته خود شغل مناسبی پیدا خواهند کرد. البته به دلیل بحث ازدواج های صوری، با شدت عمل بسیاری نسبت به ازدواج برخورد می شود و در صورت اقدام غیرقانونی و ازدواج صوری صرفاً به جهت اخذ اقامت کانادا، عواقب نامطلوبی برای طرفین به دنبال دارد. دلیل این امر این است که مهاجرت از طریق پناهندگی یکی از سخت ترین و در عین حال خطرناک ترین راه های مهاجرت می باشد. 2. چه مشکلی برای پناهندگی کانادا با ویزای توریستی پیش خواهد آمد؟

مهاجرت به کانادا فوری
یکی از روش های اخذ ویزا و اقامت در کشورهای مختلف دنیا مهاجرت کاری است که با دریافت دعوت نامه از کارفرما در کشور همراه است و اگر دعوت نامه نداشتید با گرفتن ویزای کار می توانید ۶ ماه به آن کشور بروید و دنبال کار بگردید و اگر کار پیدا کردید ادام روال و روند مهاجرت را طی کنید. قوانین مهاجرتی این کشور به دانشجویان اجازه میدهد تا به کمک امتیاز حاصل از تحصیل در کانادا، مراحل اخذ اقامت دائم را راحتتر طی کنند. البته با داشتن این نوع ویزا متقاضی به هیچ عنوان اجازه کار، تحصیل یا اقامت دائم ندارد و هر ۶ ماه باید خاک کانادا را ترک و مجددا مراجعه کند.

مهاجرت به کانادا علوم آزمایشگاهی
ویزای موقت در دو نوع سینگل یا یکبار ورود و مالتیپل یا چندبار ورود میباشد، در این مقاله به تعریف و اخذ ویزای چندبار ورود میپردازیم. به همین منظور افراد باید با سرمایه مناسب با نوع حرفه ای که تمایل به راه اندازی آن دارد، تجربه کاری خود و قوانین مربوطه، برای خود اشتغالی در کانادا اقدام نمایند. یک کشور کاملا امن در دنیا که درآمد جوشکاری در این کشور به ۶۴ هزار فرنک و میانگین ساعتی ۳۰ فرانک می رسد و با توجه به مهارت و تجربه بالای شما حتی تا ۷۸ هزار فرانک در سال افزایش حقوق خواهید داشت.

یکی از بهترین کشورهای دنیا برای جوشکاری کشور آلمان است که درآمد سالیانه آن به حدود ۴۰ هزار یورو و میانگین ساعتی ۱۹ یورو می رسد. یک جوشکار ماهر با داشتن مدارک بین المللی به راحتی می تواند ویزای جستجوی کار بگیرد و با پذیرش و استخدام در کشور مربوطه و داشتن مدارک مورد نیاز و شرایط لازم قادر است اقامت کاری در آن کشور را بگیرد. 4- به منظور دریافت پذیرش تحصیلی در کانادا، به هیچ عنوان از کشور خود بدگویی نکنید. استان های مورد نیاز مسئول پذیرش در کانادا استان های کبک، انتارویو، بریتیش کلمبیا و ساسکاچوان می باشند. کاریابی در کانادا استان ها به صورت تخصصی در این موسسه انجام می پذیرد. وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی، موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مهاجرت به کانادا ا ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر