اما جالب است بدانید که این بیماری تنها در ظاهر پوست نیست، بلکه از داخل بدن شروع می شود. همچنین ماده ی پلی فنول در طول زمان تخمیر به طور معجزه آسایی افزایش می یابد که این ماده نیز تاثیر زیادی در عدم ابتلا به سرطان دارد. محققان معتقدند پلی فنل ها وفلاونویید ها S-allylcysteine وآمینو اسیدهای دیگری که بر اثر حرارت دادن در این ماده افزایش پیدا می کند، می تواند بر روی کاهش تومورهای سرطانی و مرگ سلولی (در سلول های سرطانی) تأثیر داشته باشد. • حاوی کلاژن بوده و بر روی پوست تاثیر مثبت خوبی دارد. از آنجایی که این محصول ادرار آور بسیار خوبی است مصرف آن به شما برای درمان مشکلات و بیماری های کلیوی نیز کمک زیادی خواهد کرد. خونریزی از مجاری ادرار نشانه این بیماری است . این نوع از سیر دارای آنتی اکسیدان های بسیار قوی بوده و در درمان بسیاری از بیماری ها موثر می باشد.

افرادی که به بیماری پیسی مبتلا هستند، در واقع درگیر یک نوع بیماری مزمن پوستی شده اند. فواید سیر سیاه سطح کلسترول مضر را کاهش می دهد سیر سیاه تأثیر قابل توجهی بر سطح کلسترول در بدن دارد ، زیرا مشخص شده است که سیر سیاه سطح کلسترول خوب را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد و سطح کلسترول مضر را کاهش می دهد. از خواص سیر سیاه در درمان سرطان معده اثر ضد تومور بودن، جلوگیری از رسوب کلسترول در رگهای بدن آترواسکلروز، تنظیم قندخون، جلوگیری از رشد سرطان و اثر آنتی بیوتیک بودن میتوان نام برد. همچنین این گیاه خاصیت ضد ویروسی نیز دارد و به این ترتیب میتواند با ویروس عامل ایجاد زگیل تناسلی مبارزه کند. قدرت چربی سوزی بسیار بالایی داره و سیر سیاه با افزایش متابولیسم بدن باعث خروج بیشتر کالری از بدن میشه که این هم میتواند به تناسب اندام و لاغری کمک کنه.

این سیر یک محصول پرخاصیت است که با روش خاصی تهیه و تولید می شود. اکنون به گفته برخی از متخصصان، قارچ سیاه در افرادی که بیماری زمینهای و نقص سیستم ایمنی دارند با ابتلا به کرونا دیده شده است. سیر سیاه یکی از مواد طبیعی در سیستم طب سنتی است که به منظور جلوگیری از پیشرفت بیماری پیسی استفاده می شود. بیماری پیسی یکی از بیماری های مزمن پوستی است که به منظور درمان آن از سیر سیاه استفاده می شود. اکثر کارشناسان طب سنتی توصیه می کنند که سیر را به صورت ناشتا مصرف کنیم. این ترشی معمولا با غذاهای دریایی خورده میشود اما گستره استفاده از آن فقط به ماهی ختم نمیشود. این مسائل در صورتی است که با توجه به تحریم های دارویی و نوسانات قیمت امکان دستیابی به داروهای شیمیایی وجود داشته باشد. برای درمان سرطان معده شیمی درمانی و جراحی و مصرف داروهای شیمیایی راهکارهای معمولی هستند که پزشکان آن ها را انجام می دهند. علت آن داروهای شیمیایی است زمان و مکان و نحوه غلط همبستری که در روایات روش های صحیح آمده است – سویق گندم و جو قبل و بعد از بارداری زن و مرد هر دو بخورند حداقل ۲ هفته قبل از بارداری و حداقل ۲ هفته بعد از بارداری میل کنند و خیلی زیاده روی نکنند.

نهرینی گفت: در دندان دردها نیز می توان سیاه دانه را پخت و آن را سیر سیاه چگونه تهیه میشود روی دندان مالید. خلاصه تقویت سیستم ایمنی بدن یکی از معجزات درمانی سیاه دانه و عسل است. خواص سیر سیاه به صورت ناشتا دو برابر است و بسیاری از بیماری ها از جمله سرطان را درمان می کند و سیستم ایمنی بدن را در مقابل بیماری های خطرناک تقویت می سازد. در کنار امامزاده اسماعیل دو مسیر وجود دارد که یک تابلو راهنما هم در کنار آن نصب شده است. بعد از عبور از روستای آلولک و طی مسافتی در حدود نیم ساعت به یک دو راهی می رسیم. اما بعد از کشف خواص سیر سیاه که بی شمار نیز هستند، کشور کره آن را به صورت کاملا ارگانیک به بازار عرضه کرد. از بین خواص متعدد مصرف سیر سیاه می توان به تقویت سیستم ایمنی بدن اشاره نمود که در نتیجه به کاهش احتمال ابتلا به بیماری های مختلف منجر می شود. مواد عالی موجود در سیر و به ویژه سیر سیاه تاثیر قابل توجهی در درمان بیماری های ریوی و سیستم تنفسی دارد. سیر تخمیر شده همچنین می تواند به عنوان چاشنی در طیف گسترده ای از غذاها استفاده شود.

ایندکسر