قابهای دور و قاب رویه مدل سیستما (دیاموند) از طیف وسیعی از رنگهای مختلف و همچنین متریالهای ساخت با جنس متفاوت اعم از شیشه و چرم و متال میباشد و در رنگهای متال، سیلور مات، متال مسی، متال زیتونی، متال طلایی، شیشهای مشکی، شیشهای قرمز و چرم قهوهای و قابهای رنگی از جنس پلی کربنات با رنگهای متالیک سفید، نقرهای، زغال سنگی و بژ میباشد و قابهای میانی در رنگهای مختلف سفید، بژ، زغال سنگی، نقرهای است. محصولات مدل سیستما (دیاموند) به دلیل تنوع بالای رنگ قاب دور و رویه به شما این امکان را میدهد که متناسب با محل مورد نیاز با ترکیب کردن رنگ قاب دور و رنگ قاب میانی با سلیقه خود کلید و پریز خاص و منحصر به فرد برای خودتان خلق نمایید. این مدل از کلید و پریز به عبارتی سه خانه میباشد و در آن میتوان از سه ماژول تک خانه استفاده نمود همچنین عرض قاب بیرونی یا فریم این مدل بیشتر از مدل M2 میباشد و تنوع محصولات این مدل حاصل کنار هم قرار گرفتن کلید و پریز M1 و M2 در یک قاب یا فریم میباشد و شما میتوانید متناسب با محل مورد نظرتان ترکیب کلید و پریز، شاسی زنگ و دیمر، کلید یک پل M1 و کلید یک پل M2 و… را در یک فریم به صورت کامل داشته باشید.

پلی کربنات چراغ
انواع ماژول بستگی به فضای اشغال شدهی آن ماژول دارد برای مثال کلید یک پل یک ماژول و یا به عبارتی سادهتر یک خانه را اشغال میکند اما پریز برق دو خانه را اشغال میکند و فضای بیشتری را میگیرد. حال به جای استفاده از 7 عدد کلید یک پل در کنار هم میتوان و اشغال فضای بسیار زیاد از ماژول کلید یک پل در یک قاب هفت خانه M7 میتوانید استفاده کنید و تا 7 عدد کلید یک پل را در کنار هم و در یک قاب و تنها در یک قوطی کلید داشته باشید و یا به عبارتی سادهتر یک کلید هفت پل داشته پلی کربنات طرح دار باشید. پیاده سازي آزمایش هاي مشخصی براي کاربرد هایی که در آن ها احتمال واکنش پلی کربنات ها با مواد شیمیایی فعال زیاد است، توصیه شده اند. سوتیرویو بولگاری موسس برند بولگاری است که در حوزه تولید طلا و نقره سازی فعالیت میکرد. در سال ۱۹۳۲ موسس این برند از دنیا رفت و این تجارت به پسران وی رسید. از سال ۱۹۳۲ تا ۱۹۸۵ این برند توانست شعب بسیار زیادی را در کشورهای مختلف دنیا داشته باشد و از این طریق محصولات خود را به تمامی کشورهای جهان صادر کند. در سوله ها و کارخانجات ، به ازای چند ورق گالوانیزه ، یک ردیف ورق پلی کربنات نصب می شود که روشنایی محیط های صنعتی را با استفاده از نور طبیعی، کاملا تامین مینماید.

، میزان مصرف انرژي و اثرات زیست محیطی بسیار کمی دارند. این برند علاوه بر عینک محصولات دیگری همچون جواهرات و لباس را نیز وارد بازار میکند که هر یک به نوبه خود طرفدارانی دارد. به این ترتیب گلوله نمی تواند به آخرین لایه شیشه برسد. تمامی محصولات ما توسط آخرین استاندارد هاي عایق حرارتی و ذخیره انرژي تضمین شده اند. فاز هاي مختلف عمل آوري پلی کربنات، میزان مصرف انرژي و اثرات زیست محیطی بسیار کمی دارند. تایید سازگاري این مواد شیمیایی با پلی کربنات، پیش از، مورد استفاده قرار دادن آن ها امري بسیار ضروري است. پلاستیک ها شامل خانواده بزرگی از مواد هستند که می توانند به انواع مختلفی طبقه بندی شوند. در صورتی که در دمای بسیار بالا دچار آتش سوزی شوند. در صورتی که برند خاصی مد نظرتان است هنگام خرید حتما به آن دقت کنید. بولگاری یکی از بزرگترین و لاکچری ترین برندهای صنعت مد محسوب میشود که محصولات آن را میتوانید در سراسر جهان به راحتی ببینید.

ورق پلی کربنات حبابی این محصول به علت خواص فیزیکی و شیمیایی که به مواد پلیمری میدهد و استحکام آن را بهبود میبخشد امروزه در بازارهای رقابتی با رشد خوبی مواجه شده و پیشبینی میشود که در آینده برای کاربردهای مختلف دیگر هم مورد توجه قرار گیرد. همچنین یکی دیگر از ویژگی های مهم پلی کربنات این است، که در برابر ضربه های احتمالی مانند تگرگ و سنگ بسیار مقاومت بالایی دارند، و همین موضوع باعث شده بخشی از هزینه هاي نگهداري گلخانه که از شکستن شیشه و یا تعویض نایلون سوراخ و پاره شده است کاهش پیدا کند،همچنین رطوبت و دمای هوا روی پوشش سقفی که از جنس پلی کربنات می باشد تاثیر نمی گذارد. یکی از ویژگی های بارز پلی کربنات این است که با مرور زمان دچار پوسیدگی نمی شوند، و دوام بالایی دارد. یکی از ویژگیهای منحصر به فرد کلید و پریز ایران الکتریک مدل سیستما (دیاموند) ساختار ترکیبی این کلید و پریز میباشد به گونهای که در این مدل میتوانید چند کلید و پریز را باهم ترکیب نموده و در قالب یک کلید پریز مجزا و یک تکه از آن استفاده کنید که به اصطلاح به این مدل کلید پریزهای ماژولار هم گفته میشود.

ایندکسر