پنج ستون پایداری مهندسی

[ad_1]

تعمیر و نگهداری و بهره برداری از سیستم ها با توجه به نیروی کار توزیع شده امروز بسیار مهم تر شده است. در اینجا پنج روش برای آماده سازی تیم مهندسی خود برای هر کاری آورده شده است.

در دنیای امروز “همیشه روشن” ، داشتن زیرساخت به تنهایی کافی نیست. سرویس ها نه تنها باید پاسخگوی درخواست ها باشند ، بلکه باید اطمینان حاصل کنند که همه نقاط ادغام به درستی کار می کنند و عملکرد اصلی آنها در اکوسیستم برنامه شما همانطور که انتظار دارید و با سرعت مورد انتظار شما کار می کند. ما همیشه به یک تیم مهندسی قوی نیاز داریم ، به خصوص در شرکت من ، جایی که هویت برای هر کاری ضروری است.

تصویر: viperagp - stock.adobe.com

تصویر: viperagp – stock.adobe.com

همیشه کارکردن و کارکردن سیستم ها بسیار مهم است ، اما در مورد نیروی کار توزیع شده امروز بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. ما 12 سال گذشته آن را در تیم من تمرین کرده ایم و بنابراین روش های منحصر به فردی برای مدیریت این خانه در تیم مهندسی خود ایجاد کرده ایم. در اینجا پنج راه برای شروع وجود دارد:

نظارت و قابل مشاهده بودن

استفاده از نظارت مداوم برای اطمینان از اینکه تیم شما می تواند در موارد اضطراری به سرعت عمل کند بسیار مهم است. شما باید در سطح برنامه نظارت کنید ، جریانهای حیاتی کاربر خود را شناسایی کنید و اطمینان حاصل کنید که معاملات ترکیبی و نظارت ابتکاری برای شناسایی علائم قطع قبل از شروع تجربه برای مشتریان خود ایجاد می کنید.

یکی از راه های به چالش کشیدن مهندسان برای آمادگی در برابر موارد ناشناخته ، بازی های منظم و قابلیت های تست مانند SRT (آزمایش قابلیت اطمینان سایت) و شبیه سازی قطع است. در این بازی ها تیم را به نصف تقسیم می کنیم. یک تیم وظیفه دارد درک کند که چگونه چندین شاخص فن آوری جدید را برای اطمینان از عملکرد صحیح آن نظارت کرده و در صورت لزوم برای دستیابی به خدمات در صورت تشخیص نقض ، اقدام دستی انجام دهد. تیم دیگر به طور عمدی چندین حالت وقفه را معرفی می کند و نحوه تأثیر آنها را بر روی سیستم نظارت می کند. اشکالی ندارد – و حتی تشویق می شود – اگر تیم ها را از لبه خود خارج کنید ، مجبورشان کنید دوباره ارزیابی کنند و دفعه بعد یاد بگیرند.

رابطه “مازاد پادشاه است”

برای اطمینان از انعطاف پذیری مهندسی ، مهم است که هیچ نقصی وجود نداشته باشد و شما به طور فعال برای مکانی که ممکن است “تهیه پشتیبان” لازم باشد آماده شوید. این می تواند مانند چندین سلول باشد که توسط چندین سرور پشتیبانی می شوند و همه توسط مراکز داده مختلف پشتیبانی می شوند. وقتی مدارک تأیید اعتبار خود را ارسال می کنید ، اگر یک زیر سیستم کار نمی کند ، می توانید به دیگری هدایت شوید تا احراز هویت برای کاربر نهایی کار کند و یکپارچه به نظر برسد. ما زمان زیادی را صرف درک حالتهای خرابی و اطمینان از اینکه معماری ما می تواند بلافاصله این حالتها را دور بزند ، کردیم.

همیشه به یاد داشته باشید که تعدیل نیروها باید در تمام سطوح ، نه تنها در زیرساخت های شما ، بلکه درمورد ارائه دهندگان شخص ثالث یا سرویس هایی که به آنها اعتماد دارید در نظر گرفته شود.

طرز تفکر “بدون رمز و راز”

پذیرش فرهنگ “بدون رمز و راز” به میل و انگیزه شما برای یافتن علت اصلی هر مشکلی که در سیستم تولید شما رخ دهد ، صرف نظر از پیچیدگی ، برمی گردد. هر مهندسی باید ذهنیت کنجکاوی و تحقیق خود را حفظ کند و هرگز به دانستن آن بسنده نکند.

من دوست دارم هر از گاهی به تیم خود یادآوری کنم که چه اتفاقی افتاده است که ما این طرز تفکر را اجرا نکرده ایم و اینکه چقدر کار اضافی ایجاد کرده است. چند سال پیش ، هر دوشنبه حدود ساعت 6 صبح با یک مشکل مکرر روبرو می شدیم که در نهایت باعث ایجاد اختلال در مشتری شد. در ابتدا تصور می کردیم که این مربوط به بار طبیعی است که به سیستم وارد می شود ، اما از آنجا که این اتفاق فقط در یکی از سلول ها رخ می دهد ، این نظریه به سرعت رد شد. ما مجبور شدیم میزبان تماشاگران را شروع کنیم ، از ساعت 4:30 بامداد با مهندسان که قسمت های مختلف برنامه و زیرساخت را مشاهده می کنند. ما سرانجام علت اصلی را یافتیم – پس از هفته ها – و آن را برطرف کردیم. اما تیم هنوز هم آن مهمانی های ویرانگر 4:30 صبح را به یاد می آورد و آنها به عنوان یک یادآوری قدرتمند برای اینکه هرگز به اندازه کافی برای ایجاد مزاحمت برای مشتریان رمز و راز باقی نماند ، یادآوری می کنند.

اتوماسیون قوی

اتوماسیون یک نیاز مطلق است ، اما تنها چیز بدتر از عدم اتوماسیون اتوماسیون ضعیف است. یک خطا در اتوماسیون شما می تواند کل سیستم را سریعتر از آنکه بتوان بازیابی کرد ، انجام دهد و دوباره به مرحله عمل برساند.

نکته کلیدی در استفاده از اتوماسیون موثر این است که با آن به عنوان یک نرم افزار تولیدی برخورد کنیم ، این بدان معنی است که اصول توسعه قوی نرم افزار باید اعمال شود. حتی اگر اتوماسیون شما به عنوان تعداد کمی از اسکریپت ها شروع شود ، باید چرخه انتشار ، تست اتوماسیون ، پیاده سازی و روش های برگشت را در نظر بگیرید. در ابتدا ممکن است این کار برای تیم شما بیش از حد به نظر برسد ، اما در نهایت کل سیستم شما به اتوماسیون شما بستگی دارد ، که تصمیمات درستی می گیرد و هیچ گونه خطایی در اجرا ندارد. به روزرسانی فرآیندهای خوب SDLC برای اتوماسیون خود دشوار است ، اگر این پردازش ها از ابتدا وجود نداشته باشند.

تیم مناسب

سازمانی که مهندسی پایداری را تمرین و اولویت بندی می کند از افراد خود شروع می کند. روزهایی که مهندس یک نرم افزار می نوشت و سپس آن را برای آزمایش و اجرای آن به شخص دیگری می سپرد ، گذشته است. امروز ، هر مهندس امروز مسئول اطمینان از قوی ، قابل اعتماد بودن و همیشه روشن بودن نرم افزار خود است. مهندسی پایداری دشوار است و به مهندسین پرشور زیادی احتیاج دارد ، بنابراین حتما به تیم خود پاداش دهید و آنها را بشناسید. اطمینان حاصل کنید که آنها می دانند شما پیچیدگی چالش ها را درک کرده اید.

این تغییرات فرهنگی را می طلبد و با کسانی که استخدام می کنید شروع می شود. هنگام انجام مصاحبه ها ، اطمینان حاصل کنید که افرادی را استخدام می کنید که به آنچه در نقش های قبلی ساخته اند ، افتخار می کنند و ضمن کارکردن محصول ، از حل مشکلات دشوار رضایت می گیرند.

سرانجام ، به یاد داشته باشید که فقط ذکر این م componentsلفه های پایداری مهندسی کافی نیست – آنها را در فرهنگ سازمان خود بگنجانید. بازی ها و گفته ها را اضافه کنید و اطمینان حاصل کنید که همه احساس می کنند صاحب یک تیم هستند و در نهایت ، مشتریان خود را راضی نگه دارید.

هکتور آگیلار رئیس فناوری در است اوکتا، و مسئول مهندسی و مدیریت فناوری است. تمرکز آن توسعه برنامه ریزی استراتژیک برای هدایت فعالیت های تیم توسعه و مدیریت محصول و همچنین فناوری تجارت و IT شرکت است. قبل از اکتا ، هکتور از زمان آغاز به کار خود نقش های مختلفی را در ArcSight ایفا می کرد ، توسعه فناوری به عنوان مدیر ارشد فنی و معاون رئیس توسعه نرم افزار برای این شرکت در طول موفقیت آمیز IPO در سال 2008 و پس از کسب آن توسط هیولت پاکارد.

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … مشاهده بیوگرافی کامل

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers