[ad_1]

منابع ابر باید آماده شوند تا خود را با وقایع ناآرام سازگار کنند ، از افزایش ناگهانی خرید آنلاین تا اثرات همه گیر.

حفظ عملکرد هرچه بیشتر متناوب برای شرکتها ضروری است ، اگرچه ممکن است با منابع مبتنی بر ابر پیچیده تر باشد. فجایع ، نوسانات شدید تقاضای بازار و آشفتگی کلی در سازگاری با بیماری همه گیر ممکن است س questionsالاتی در مورد توانایی پایگاه داده های ابر محلی برای انطباق ایجاد کند. هیچ کس نمی خواهد استراتژی تحول در هنگام طوفان منفجر شود.

در مصاحبه ای با InformationWeek ، مدیر ارشد پایگاه داده Google Cloud ، پنی آریل در مورد اطمینان از اینکه حوادث غیرمترقبه باعث ایجاد اختلال در منابع سپرده شده به ابر نمی شود صحبت کرد.

چگونه برای موارد غیرقابل پیش بینی آماده می شوید؟ چگونه می توانید برای مشکلات ناشناخته ای که ممکن است بوجود آیند برنامه ریزی کنید؟

“در اینجا دو جنبه اصلی برای مقابله با غیرقابل پیش بینی وجود دارد. فرد باید از نظر مقیاس و ظرفیت زیرک باشد. فقط اجاره ماشین نیست. او قادر است بدون خرابی از این ماشین ها استفاده کند. جنبه دیگر واقعاً سرعت توسعه برنامه های جدید است. یک فکر این است که چگونه می توان از برنامه استفاده کرد تا میزان ترافیک را به میزان قابل توجهی افزایش دهیم. مورد دوم نیاز احتمالی به برنامه های جدید است.

تصویر: peshkov - stock.Adobe.com

تصویر: peshkov – stock.Adobe.com

“امسال شاهد موارد زیادی در مورد COVID بودیم ، در بعضی موارد مانند وزارت کار نیویورک ، که ادعاهای بیکاری را کنترل می کند. آنها شاهد افزایش چشمگیر ترافیک بودند. من فکر می کنم آنها از 350،000 ورودی در یک هفته به 6 میلیون در هفته اول رسیدند. بانک اطلاعاتی موجود آنها که یک فریم اصلی بود ، فقط نمی توانست آن را مدیریت کند. آنها یکی از پایگاه های داده بومی ما را در ابر در مقابل آن قرار می دهند. آنها این را ظرف چند روز پیاده سازی کردند و توانستند با این حجم کنار بیایند.

“جنبه دیگر توسعه برنامه های جدید است. با استفاده از COVID ، که به وضوح ذهن همه را درگیر خود می کند ، ما شاهد تعدادی از برنامه های مرتبط با COVID هستیم ، مانند شهر مادرید ، که در چند هفته برنامه ای را اجرا کرده است که در آن ساکنان می توانند علائم خود را پیگیری کنند. این بیشتر سرعت توسعه بود تا توانایی کنار آمدن با افزایش حجم و سرعت داده ها.

آیا سناریوهایی وجود دارد که از قبل آزمایش کنید؟ آیا برای تهیه پاسخ مشکلات احتمالی را ترسیم می کنید؟ چه فرایندها و استراتژی های فکری را دنبال می کنید؟

“ما می خواهیم زمان های غیرقابل پیش بینی یک واقعه نباشد. این هدف نهایی ما است. گاهی می دانیم که تغییراتی در میزان ترافیک ایجاد خواهد شد – جمعه سیاه و دوشنبه سایبری واضح است. بهترین خبر این است که این یک رویداد نیست. نحوه برنامه ریزی ما در واقع در نحوه طراحی این پایگاه داده است. آنها واقعاً برای مقیاس و مقیاس نامحدود طراحی شده اند که می توانند بدون هیچ گونه خللی در برنامه ، بالا و پایین شوند.

“این واقعاً اصل اصلی طراحی ماست. یکی از نقاط قوتی که گوگل در اینجا دارد ، پایگاه های داده مبتنی بر ابر مانند Spanner ، Bigtable و Firestore است ، آنها به دلیل خدمات خود گوگل در نبردها آزمایش شده اند. YouTube ، Gmail ، این لیست ادامه دارد – آنها باید مقیاس آنلاین واقعا نامحدود داشته باشند. Spanner یک پایگاه داده منحصر به فرد است ، زیرا تنها پایگاه داده رابطه ای کاملاً مدیریت شده است که می تواند بدون محدودیت به صورت افقی مقیاس بندی شود. ما در مرحله طراحی این پایگاه های داده آماده کردیم.

آیا با سازگاری با رویدادهای امسال و شرایط دیگر ، درسی آموخته اید؟

“چیزی که امسال توجه ما را به خود جلب کرد افزایش مشتریانی است که می خواهند پایگاه داده خود را به فضای ابری منتقل کنند و به آن مزایای نامحدود و بدون توقف بدهند. ما می بینیم که من چه مشتری های جابجایی یا شرکتی را می گویم. آنها در فن آوری نگهبان قدیمی بسیار آشنا هستند. آنها از بسیاری از ابزارهای موجود در اکوسیستم استفاده می کنند. این یک چیز است که واقعاً به خانه ما آمده است. تقریباً انگار گوگل مشکلات سخت را در اینجا حل کرده است.

پنی آوریل ، Google Cloud

پنی آوریل ، Google Cloud

“ما این پایگاه های داده را در مقیاس جهانی نامحدود داریم. تقریباً فقط باید آنها را کمی در دسترس مصرف کنندگان قرار دهیم. ما این کار را از چند طریق انجام دادیم. راه عالی کار با ابزارهای توسعه دهنده ، ORM ، ابزار نقشه برداری رابطه ای شی object است ، به طوری که افراد اوقات راحت تری دارند. حتی مهاجرت به این پایگاه های داده در برنامه ها وجود دارد یا در برنامه های جدیدی علیه آنها ایجاد شده است ، که ورود به سایت را تسهیل می کند.

چگونه نرخ داده ها برای سال 2021 و بعد از آن تغییر می کند؟

“ما برخی از روندهای بزرگ را مشاهده کرده ایم. یک روند در دنیای قدیمی در حال انجام است ، مشتریان برنامه های یکپارچه ای داشتند که نه تنها در مقیاس بندی ، بلکه در ایجاد ویژگی های جدید در مقایسه با این برنامه های بزرگ یکپارچه نیز مشکل داشتند. در حال مشاهده تغییر در سرویس های خرد و Kubernetes هستیم. از نظر حجم داده ، در هر زمان در Google Cloud ، بیش از نیم میلیون غلاف Kubernetes را مشاهده می کنیم که به Cloud SQL متصل می شوند. “

برای محتوای انتقال ابر ، این داستان ها را دنبال کنید:

جایی که هزینه های ابر می تواند در سال 2021 و پس از همه گیری افزایش یابد

رئیس دانشمند IBM Research با AI درمورد مهاجرت ابر صحبت می کند

آیا انتقال ابر راهی برای کاهش اثر کربن است؟

آیا مهاجرت ابر مبتنی بر همه گیری شما پایدار است؟

مطالعه: مهاجرت ابرها شتاب بیشتری می گیرد

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فناوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری را آغاز کرد ، و به انجمن راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان یک فریلنسر برای سایتهایی مانند. .. بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر