پیش بینی آینده کار از سمپوزیوم CIT در MIT Sloan

[ad_1]

“ما باید بیشتر کار کنیم تا مشاغل جدید و مهارت های جدید برای کارگران ایجاد کنیم.” – ایروینگ ولادوفسکی-برگر ، واحد تحقیقات ، دانشکده مدیریت اسلون در MIT.

از آنجا که انتظار می رود هنجار جدید بعدی بعد از همه گیری شکل بگیرد ، سمپوزیوم MIT Sloan CIO این هفته نحوه تغییر مجدد محل کار در ماههای آینده را بررسی می کند.

در حالی که بسیاری از سازمان ها همچنان از راه دور عملیات خود را ادامه می دهند ، اما پایان قابل پیش بینی بیماری همه گیر COVID-19 به این معنی است که احتمال بازگشت حداقل مقداری از نیروی کار به دفتر کار بسیار واقعی است. بحث در مورد آینده کار ، با تدریس آلن تیت ، رئیس اجرایی سمپوزیوم CIO MIT Sloan ، براساس جلسات قبلی این رویداد و همچنین یافته های ارائه شده توسط Irving Vladowski-Berger ، محقق دانشکده اسلون MIT است. مدیریت و همكار ابتكار اقتصاد دیجیتال MIT و علوم اتصال MIT.

تصویر: HQUALITY - stock.Adobe.com

تصویر: HQUALITY – stock.Adobe.com

ولاداوسکی-برگر گفت که گروه کاری آینده MIT دریافت که حرکت نوآوری به این تغییرات همراه با شرایطی که کار از راه دور را تسریع می کند ، دامن می زند. وی گفت: “فناوری هم جایگزین کارهای موجود است و هم کارهای جدید ایجاد می کند.” “این همیشه در تاریخ تکنولوژی اتفاق افتاده است.”

هنگامی که یک فناوری کاملاً جدید پدیدار شد ، Wladawsky-Berger گفت که می تواند هیجان گسترده ای ایجاد کند ، اما هنوز احساس نمی شود که تأثیرات عمیق تر احساس می شود. این امر با ظهور اینترنت در اواسط دهه 1990 و ظهور تلفن های هوشمند در سال های بعد مشاهده شد. وی گفت: “واقعاً مدتی طول می کشد تا فناوری مقیاس بندی شود و فقط هنگام مقیاس گذاری است که واقعاً بر مشاغل و محل کار تأثیر می گذارد.” “این زمان ، اغلب دهه ها طول می کشد.”

این تأثیر می تواند عواقب قابل توجهی برای عنصر انسانی داشته باشد. ولادوفسکی-برگر گفت: “یکی از بزرگترین مشکلات در چهار دهه گذشته ، چون فناوری بهره وری را افزایش داده است ، بهره وری برای بسیاری از کارگران به افزایش درآمد تبدیل نشده است.” وی گفت اتوماسیون بسیاری از کارگران را پشت سر گذاشته است و جهانی سازی پیوند کار در کشورهای کم هزینه را آسان کرده است.

ولادوفسکی-برگر گفت: “افرادی که تحصیلات کمتری در کالج دارند کسانی هستند که بیشترین هزینه را برای تغییراتی که ایجاد شده پرداخت می کنند و این باعث افزایش نابرابری شده است.” وی گفت که این در مقایسه با افرادی است که حداقل دانشکده دارند و همچنین با آینده شغلی که همچنان رشد می کند ، می توانند به خوبی کار کنند ، همراه با حقوق. ولادوفسکی-برگر گفت که این روند باعث شده است که بسیاری از افراد و خانواده های طبقه متوسط ​​بیشترین اختلاف را داشته باشند.

از آنجا که فن آوری های نوظهور بر محل کار تأثیر می گذارند ، وی گفت که نیاز به تفکر جدید سیاستمداران وجود دارد. ولادوفسکی-برگر گفت: “طی 40 سال گذشته ، نهادهای بازار کار و سیاست های دولت ما با واقعیت های اقتصاد دیجیتال سازگار نبوده اند.” “این دیدگاه بود که بازار از همه مشکلات مراقبت می کند و دولت باید تا حد ممکن کم کاری کند – این همیشه کارساز نیست.”

وی گفت ، در این جبهه تغییراتی ایجاد شده است ، اما گزارش MIT می گوید با سیاست های بهتر ، افراد بیشتری می توانند فرصت های شغلی را کشف کنند زیرا فن آوری های جدید ماهیت کار را تغییر می دهند.

ولادوفسکی-برگر گفت که دولتهای سراسر جهان شروع به اتخاذ این طرز تفکر می کنند. وی گفت: “نوآوری همان چیزی است كه ایالات متحده را به ویژه پس از جنگ جهانی دوم در درجه اول قرار می دهد.” این شامل سرمایه گذاری در زیرساخت ها ، بزرگراه های بین ایالتی و کار آژانس پروژه های تحقیقاتی دفاع پیشرفته بود. با وجود دستاوردهایی که در این جبهه ها به دست آمده ، ولادوفسکی-برگر گفت که چنین تلاش هایی با گذشت زمان کاهش یافته است. وی گفت: “طی دهه های آینده ، سرمایه گذاری زیادی در زمینه تحقیق و توسعه و نوآوری در حال کاهش است.” “ما باید بیشتر کار کنیم تا مشاغل جدید و مهارت های کاری جدید ایجاد کنیم.”

اگرچه صحبت از یک محل کار ترکیبی به نمایندگی از آینده بوده است ، اما ملاحظات جدیدی وجود دارد که ممکن است وارد عمل شود. تیت گفت: “ما یک مدل کاملاً واضح برای کارهای از راه دور و یک مدل واضح برای کارهای اداری داریم ، اما هیبرید یک مشکل است.” به عنوان مثال ، اگر بخشی از تیم تماس ویدیویی در یک اتاق کنفرانس با هم باشند ، وی گفت که ممکن است بعد از تماس بحث های جانبی داشته باشند که دیگران از آن آگاه نیستند. دستورالعمل های پیشنهادی تیت برای رفع این تغییرات در محل کار باید تنظیم شود.

آینده شغل ممکن است ترکیبی باشد ، اما می تواند تأثیر زیادی در اجاره های اخیر داشته باشد که شخصاً با همکاران ارتباط برقرار نکرده است. ولادوفسکی-برگر گفت: “اعمال کار از راه دور برای شخصی که به تازگی به دفتر پیوسته است نسبت به افرادی که در 20 سال گذشته با یکدیگر کار کرده اند تفاوت زیادی دارد.” وی گفت ، همكارانی كه قبل از همه گیری همدیگر را می شناختند ممكن است خاطرات تعامل با همكاران خود را داشته باشند كه می تواند تجربه ای متفاوت از استخدام اخیر باشد. ولادوفسکی-برگر گفت: “ما باید طی پنج تا ده سال آینده یاد بگیریم چه عواملی م whatثر است.”

مطالب مرتبط:

محل کار ترکیبی یک واقعیت است ، اما دفتر کار مرده نیست

CIO ها برای آینده پس از همه گیری با تصمیمات کاری از راه دور روبرو می شوند

از راه دور آینده کار را تغییر می دهد

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری خود را آغاز کرد و به انجمن راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان فریلنسر برای این موارد فعالیت کرد. سایت ها به عنوان. .. بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers