بیشک، موفقیت این داستانها اتفاقی نیست. این مجموعه سری امریکن هم دارد که البته هنوز در ویرایش دوم است و به شهرت سری بریتیش آن نیست. برای خرید این نسخهها باید حتما از ویزا کارت یا مستر کارت استفاده کنید که آن هم نیازمند یک حساب ارزی است. بیشترِ مردم انیمیشن پینوکیو را، به تهیهکنندگی والت دیزنی، دیدهاند و کمتر کسی کتابش را، که فیلم بر اساس آن ساخته شده است، مطالعه کرده است. بهروز غریبپور پینوکیو را از زبان ایتالیایی به فارسی برگردانده است. ماجراهای پینوکیو از همان زمان انتشارش، در سال 1883، در سراسر جهان مورد اقبال خوانندگان قرار گرفته است. ماجراهای آلیس در سرزمین عجایب، از زمان انتشارش در سال 1865، خوانندگان پیر و جوان را مجذوب خود کرده است. این مجموعه بیشتر در کشورهای اروپای مرکزی شناخته شده است که اغلب مخاطب اصلی طنز موجود در کمیکها هستند اما برای خوانندگان سراسر جهان نیز ترجمه شده است. نام و ایمیل من برای ارسال دیدگاههای بعدی ذخیره شود. هیچ وقت شماره تفلن، آدرس و ایمیل خود را در به کسانی که نمیشناسید ندید. اصلاً یکی از مخاطبان اصلی چنین سمینارهایی دقیقاً خود شمایید. پیپی جوراببلند این کتاب یکی از کتابهای متعدد حوزۀ کودکان است که بارها به زبانهای مختلف ترجمه شده است.

سفارش کتاب زبان اصلی

نخستین ترجمه انگلیسی در سال 1612 به بازار آمد، حتی پیش از اینکه قسمت دوم این کتاب منتشر شود. اندرسن در طول زندگیاش، داستانهای خیالی بسیاری نوشت که بسیاری از آنها در سراسر جهان منتشر شدهاند. تنتن به اقصی نقاط جهان سفر میکند و بسیاری بخشهای این داستان معرف دقیق و کامل فرهنگها و مردم مختلف است. این مجموعه از سال 1959 منتشر میشد و داستان کارهای برجستهی جنگجویی از اهالی گال را روایت میکندکه در سال 50 قبل از میلاد، تلاش میکند نیروهای مهاجم رومی را از دهکدهاش بیرون براند. پیپی جوراببلند ماجرای دختربچهای را روایت میکند که سرگرم فعالیتهای معمول دوران کودکی است و پدرش دزد دریایی است. پیپی جوراببلند را مترجمان متعددی به فارسی برگرداندهاند که از برجستهترین آنها میتوان به گلی امامی اشاره کرد. این رمان را مترجمان متعددی به فارسی برگرداندهاند که از برجستهترین آنها میتوان به ابراهیم گلستان و نجف دریابندری اشاره کرد. “موش ها و آدم ها” رمان کوتاهی از “جان اشتاین بک” است که حکایت دو کارگر خارجی را نقل می کند که در دوران رکود اقتصادی بزرگ، به دنبال یافتن کار هستند.

نابینایی حکایت اخلاقی مدرنی است که مانند داستان های اخلاقی باستان پیام های اخلاقی را برای مخاطبان امروز به همراه دارد. این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی یکی از محبوبترین کتابهای آموزشی برای والدین و مدرسین است که توسط یکی از بهترین اساتید زبان انگلیسی نوشته شده و به چاپ رسیده، سطح اول مجموعه مختص کودکان در سطح مبتدی است و ۶ سطح بعدی سطوح اصلی کتاب را تشکیل میدهند. ما تمام تلاشمان در سرزمین زبان این است که بهترین روش های آموزشی زبان انگلیسی را به شما آموزش بدهیم و همچنین شما را با هر کتابی تلفیق دهیم تا در زمینه یادگیری زبان انگلیسی احساس نکنید که من فقط میتونم کتاب های خاصی رو بخونم. با تشکر از شما.کافیست قوانین را مطالعه بفرمایید تا متوجه شوید مجبور هستیم.وگرنه این کتاب ذاتا ارزشی ندارد و چنانچه متن را مطالعه میکردید میدیدی که محتوای ارزشمندی نیست.اما بخاطر رضایت عزیزان ارسالش کرده ایم.در مورد استفاده از اپلود بوی هم دلیلش این بود که سرویس دهنده هاست بدون اطلاع سرویس مارا بسته بودند و مجبور شدیم تغییر دهیم هاست را. بنابراین، این افراد ترجیح می دهند که با خرید کتاب زبان اصلی بدون هیچگونه واسطه مستقیما اثر را به زبان اصلی مطالعه کرده تا درک بهتری از پیام و جان کلام نوشته های یک نویسنده داشته باشند.

سفارش کتاب زبان اصلی از طریق فرم تماس با ما پیام دهید با مشخصات کامل. همچنین علاقه شما به داستان باعث می شود شما با اشتیاق بیشتری خواندن کتاب زبان اصلی را ادامه دهید. داستان این عروسک خیمهشببازی، که طی سلسهماجراهایی، تبدیل به پسری میشود، الهامبخش بسیاری از فیلمهای اقتباسی شده است. این داستان در ظاهر ساده است، اما مملو از مسائل پیچیدۀ ریاضی و بازی با کلمات است و خواننده را مدتها پس از پایان همذاتپنداری با آلیس 8 ساله، همچنان مسحور میکند. نوشته هم صریح، ساده و روان است. همانطور که میدانید آموزش زبان انگلیسی امروزه یکی از بزرگترین دغدغههای هر انسان است و همواره همه افراد در پی آموزش زبان انگلیسی با بیان ساده و قابل فهم میگردند.از این رو تیم دِیزیتاک قصد دارد تمام سعی و تلاش خود را در راستای کمک به تحقق این هدف زبانآموزان به کار بگیرد. این کتاب بهترین دیکشنری آموزش زبان انگلیسی به کودکان است که میتواند در مدتی کوتاه دایره لغات کودکان را افزایش دهد. اما به جرئت می توان گفت که باز هم سایت انتشارات جنگل بهترین و ارزانترین مرجع خرید کتاب های زبان اصلی است.

ایندکسر