چرا صنعت خدمات مالی ابر را در آغوش گرفته است

[ad_1]

شرکتهای خدمات مالی ، مانند بانکها و ارائه دهندگان خدمات بیمه ، با وعده مزایای متعدد پولی ، ابتکاری و م rapidlyثر ، به سرعت در حال بازگشت به ابر هستند.

تصویر: سرگئی تیماشوف - stock.adobe.com

تصویر: سرگئی تیماشوف – stock.adobe.com

پایتخت یک اواخر سال گذشته تحلیلگران تجارت و فناوری را متعجب کرد و اعلام کرد که مراکز داده های فیزیکی خود را تعطیل کرده و همه فعالیت های خود را به ابر عمومی سرویس وب آمازون (AWS) منتقل کرده است. به این ترتیب ، Capital One اولین بانك بزرگی شد كه كاملاً به محیط كامل IT IT روی آورد. بعید است که این آخرین باشد.

وعده هزینه های کمتر و بهبود مقیاس پذیری ، تعداد فزاینده ای از شرکت های خدمات مالی ابری را به خود جلب کرده است. کلی مک ، مدیر سرمایه گذاری خطرناک گفت: “توانایی مدیریت انعطاف پذیر منابع و مدیریت در مقیاس وسیع به شرکت های خدمات مالی این امکان را می دهد تا پیشنهادات دیجیتالی بهتر و تعامل با مشتری را ایجاد کنند و همچنین با رشد مشتری همراه شوند.” نیمکت کار وی گفت: از دیگر مزایای دریافت ابر می توان به بهره وری ، استعدادیابی و امنیت اشاره کرد.

کلی ماک ، میز کار

کلی ماک ، میز کار

پس از سال ها نشستن در حاشیه ، سرانجام محافظه کارترین سازمان های خدمات مالی نیز در حال فهمیدن مزایای ابر هستند. جیسون مالو ، مدیر تحقیقات گارتنر ، گفت: “آنها ابر را بهتر می گیرند ، اجرای موفقیت آمیز آن را در صنعت خدمات مالی دیده اند و در استفاده از آن و همچنین مدیریت ریسک مهارت بیشتری پیدا می کنند.” وی افزود: بانک ها از نظر فناوری بد نیستند ، اما باید کوشا باشند و ارزش فن آوری اثبات شده را نشان دهند.

موسسات مالی به داده های عظیم و تقریباً غیر قابل تصوری اعتماد می کنند. جیم پندرگست ، معاون ارشد رئیس وام دهنده تجارت altLINE ، گفت: “از نظر تاریخی ، این نیاز به مراکز داده محلی داشت که امکان رقابت با بانک های کوچکتر شهرداری ، وام دهندگان یا اتحادیه های اعتباری وجود ندارد. “این رقابت و خدمات محدود [to] فقط بزرگترین مارک های دارای منابع پشتیبانی [an] زیرساخت داده های محلی. “ابر به شرکت های کوچکتر نوید یک شرایط بازی بسیار بالاتر را می دهد.” وی خاطرنشان کرد: موسسات مالی کوچکتر می توانند از نظر خدمات و امنیت داده ها با سگ های بزرگ رقابت کنند و همچنین از مراکز داده نجومی ، تجهیزات و فناوری اطلاعات قدیمی جلوگیری کنند.

موارد استفاده

شرکت های خدمات مالی شروع به ورود به ابر می کنند تا خدمات و شیوه های نوین کسب و کار را کشف کنند. به عنوان مثال اتصال با برنامه های شخص ثالث نوید باز شدن مشتریان جدید و ایجاد درآمد اضافی را می دهد. Pendergast به خدمات اشتراک خودرو اشاره کرد که متکی به اتصال به کارتهای نقدی مسافران یا برنامه های نظیر به نظیر برای تکمیل معاملات است. وی گفت: “بانک ها برای ارائه این ارتباطات به ابر نیاز دارند و به کاربران اجازه می دهند از برنامه های فین تک استفاده کنند.”

جیم پندرگست ، altLINE

جیم پندرگست ، altLINE

جی نایر ، معاون ارشد خدمات مالی شرکت بازرگانی و مشاوره فناوری اطلاعات InfoSys ، گفت: فناوری های پیشرفته ای مانند انبارهای داده و بازارهای داده در حال انتقال به ابر هستند. وی توضیح داد: “این سازمان ها را قادر می سازد تا در مدت زمان كوتاهی استراتژی منسجم تحویل داده ها را ایجاد كنند.” “در حوزه های کلیدی مانند وام های رهنی ، مشتریان به طور فزاینده ای برای مدیریت اسناد و راه حل های هوش مصنوعی برای ایجاد وام های رهنی و همچنین سرویس دهی به ابر متکی هستند.”

Pendergast خاطرنشان کرد: Cloud همچنین روشی مقرون به صرفه برای آزمایش برنامه های جدید و خدمات آنلاین و همچنین کاهش هزینه ها با از بین بردن نیاز به تجهیزات محلی گران قیمت ، که تنها در عرض چند سال منسوخ می شود ، به شرکت ها ارائه می دهد. وی گفت: از طرف دیگر ، بانک ها را خواهید دید که می توانند وارد بازارهای جدید شوند و در بازارهای جدید رقابت کنند ، درآمد خود را افزایش دهند و با نرخ های غیرقابل تصور تاکنون افزایش دهند.

شرکت های خدمات مالی نیاز به پاسخ سریع به سوالات اصلی کسب و کار دارند. “قبل از رایانش ابری ، یک شرکت می تواند [run] کار شبانه برای پاسخ به سوالات روزمره ، [yet] پاسخ ها ممکن است برای شروع کار روز بعد آماده نباشند “، اد فاین ، مشاور داده در شرکت آموزش فناوری DevelopIntelligence گفت.” وی افزود: این سناریو هنوز بیشتر از انتظارات اتفاق می افتد و تأخیر در کسب اطلاعات لازم می تواند عواقب مالی داشته باشد.

اد فاین ، توسعه اطلاعات

اد فاین ، توسعه اطلاعات

فاین گفت ، همچنین علاقه زیادی به استفاده از پایگاه داده های سریع و در مقیاس بزرگ برای پیشبرد یادگیری ماشین وجود دارد. این ابر می تواند دسترسی به ذخیره و بازیابی سریع و مقیاس پذیر داده را برای محققان داده و متخصصان سرمایه گذاری آسان کند. وی گفت: “این مرحله مهمی در به دست آوردن داده ها برای مدل های یادگیری ماشین است.”

از طرف دیگر ، ابر به شرکت های خدمات مالی راهی می دهد تا سیستم های پیری را بدون تعهد به سرمایه گذاری پرهزینه ، به روز کنند. نایر گفت: “فناوری پرداخت چندین سیستم دارد که کاملاً باستانی هستند و در یک فضای دیوانه وار مدرن می شوند.” وی توضیح داد که برنامه های ابری امکان دسترسی به جدیدترین فن آوری ها و استعدادها را فراهم می کنند و به میزبانان اجازه می دهد تا سیستم های پردازش معاملات را که قادر به حفظ حجم بسیار زیاد و تأخیر کم هستند ، بازیابی کنند. “آنها با حرکت به ابر ، سیستم عامل های خود را ظریف تر و چابک تر می کنند.”

به نظر می رسد موارد زیادی وجود ندارد که برای ابر کاملاً ممنوع است ، مانند گذشته ، مالو از گارتنر اظهار نظر کرد. وی گفت: “حتی بانکداری مقدماتی نیز جای خود را در استقرارهای ابری پیدا کرده است.” وی هشدار داد: “با این وجود كنترل و حفاظت از داده های حساس هنوز یك مسئله كلیدی است كه می تواند مانع انتقال از حاكمیت و كنترل محلی شود.”

جیسون مالو ، گارتنر

جیسون مالو ، گارتنر

ابرهای خصوصی و عمومی ابرها از شرکت های خدمات مالی استقبال می کنند ، گفت: رندی آرمکنشت ، مدیر عامل و رئیس اقدامات جهانی ابر در شرکت مشاوره تجارت و فناوری اطلاعات Protiviti. وی گفت: “ابر خصوصی یک گام طبیعی در زیرساخت های مبتنی بر سرور سنتی بود ، در حالی که ارائه دهندگان خدمات ابری امنیت و انطباق و پیشنهادات شفافیت خود را به بلوغ رساندند.” “با مجموعه وسیعی از خدمات موجود در ابر که از قبل در ابر عمومی موجود است و انطباق و انعطاف پذیری همراه ، پیشنهاد ارزش ابر عمومی فریبنده است.”

بیرون بردن

مک گفت ، شرکت های خدمات مالی از جمله سازمان های محصور در جهان هستند که بیشتر به دلیل مقررات فشرده و تهدیدهای امنیتی است که باید آنها را به عنوان بازیگران حیاتی در اقتصاد جهانی دفع کنند. علی رغم این موانع ، شرکت های خدمات مالی مانند Capital One نشان داده اند که می توان در عین سازگاری و امنیت بسیار بالا ، از زیرساخت های ابر عمومی نیز بهره کامل برد. »

این مقالات را درباره خدمات مالی و فضای ابری دنبال کنید:

آنچه باید درباره Cloud-Native Fintech بدانید

آنچه شرکت های مالی در استراتژی های میزبانی ابری می خواهند

بانکداری ابری عمومی؟

جان ادواردز یک روزنامه نگار کهنه کار فناوری تجارت است. کارهای او در نیویورک تایمز ، واشنگتن پست ، و همچنین نشریات تجاری و فناوری متعددی ، از جمله Computerworld ، مجله CFO ، مجله مدیریت داده IBM ، RFID ژورنال و الکترونیک … مشاهده کامل بیوگرافی

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers