چرا نقش های IT در حال گسترش است

[ad_1]

دنیای فناوری اطلاعات دائماً در حال پیشرفت است و با آن موقعیت های فناوری اطلاعات در حال پیشرفت است. با این حال ، هیچ راهی وجود ندارد که متناسب با همه سازمانها باشد.

تصویر: Mivolchan19 - stock.adobe.com

تصویر: Mivolchan19 – stock.adobe.com

پیش از این ، بخشهای IT از متخصصان تشکیل می شدند. برخی از آنها مدیر سیستم هستند ، در حالی که برخی دیگر توسعه دهندگان ، مدیر داده ها یا مهندسان شبکه هستند. در حالی که این نقشها و سایر نقشهای سنتی فناوری اطلاعات هنوز وجود دارد ، ترکیبی از متخصصان فناوری اطلاعات همچنان ادامه می یابد که سازمانها در اعماق ابر قرار می گیرند ، سطوح بالاتری از اتوماسیون را به کار می گیرند و با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین هوشمندتر می شوند.

سونیل یو ، عضو CISO در YL Ventures ، گفت: “نقش IT با گسترده شدن جنبه های مختلف IT ، گسترده تر می شود.” “به عنوان مثال ، یک SRE خوب به ترکیبی جامع از شبکه ، سیستم عامل و تجربه برنامه نویسی نیاز دارد. در گذشته شما ممکن است برای هر یک از این نقش ها متخصصان خاصی پیدا کرده باشید. با این وجود در محیط IT امروز ، همگرایی فن آوری های مختلف و مدل های عملیاتی (مانند ابر) همگرایی مجموعه مهارت های مربوطه را در نقش هایی که به طیف گسترده تری از تخصص نیاز دارند ، مجبور کرده است. “

با این حال ، تغییرات در بخش IT تنها توسط خود این فناوری ایجاد نمی شود. مدل های تجاری مدرن برای کار با یکدیگر در عملکردهای مختلف به فناوری اطلاعات و تجارت به طور کلی نیاز دارند. برای انجام این کار ، متخصصان IT بیشتری به یک دانش بنیان وسیعتر از آنچه معمولاً برای تسهیل بحثهای سازنده تر با دیگران در داخل و خارج از بخش IT مورد نیاز است ، نیاز دارند. در حقیقت ، بیشتر آنچه در بخشهای IT اتفاق می افتد تحت تأثیر روند رقابت در تجارت مانند تحول دیجیتال است.

سونیل یو ، YL Ventures

سونیل یو ، YL Ventures

روندهای فناوری که نقشهای IT را گسترش می دهند

Cloud یک تسهیل کننده آشکار تغییر در بخش IT است ، زیرا اگر سازمانی دیگر کل زیرساخت های خود را مدیریت نکند ، احتمالاً به افراد کمتری در موقعیت های سنتی و افراد بیشتری با تجربه ابر احتیاج دارد.

“نظر من این است که افرادی که بیشتر تحت تأثیر قرار می گیرند ، افرادی در مهندسی تولید هستند ، زیرا آنها کسانی هستند که باید بفهمند چگونه از زیرساخت های خود به ابر منتقل شوند و در عین حال نحوه حرکت به سمت مداوم را نیز بفهمند. Clyde Sipersad ، مدیر SVP و مدیر کل آموزش و صدور گواهینامه در بنیاد لینوکس گفت:[T]زیرساخت استقرار انقلابی شده و جریان کد استقرار متحول شده است. “

در زمینه توسعه نرم افزار ، نقش مهندس DevOps ظاهر شده است ، که به تسهیل عملکردهای کارآمدتر DevOps کمک می کند.

کلاید سیپرزاد ، بنیاد لینوکس

کلاید سیپرزاد ، بنیاد لینوکس

“یکی از محبوب ترین امتحانات ما در حال حاضر Kubernetes برای توسعه دهندگان است که 5 سال پیش غیر قابل تصور بود. چرا یک توسعه دهنده حتی می خواهد از زیرساخت های تحویل اطلاعاتی کسب کند؟” گفت سیپرساد. “البته آنها می خواهند بدانند [that] زیرا مهم است که چگونه سرویس ابری بومی خود را می نویسید. “

روند دیگری که بر گستره بالقوه نقش های IT تأثیر می گذارد ، اتوماسیون است. اگرچه این مفهوم جدید نیست ، اما در چندین زمینه IT از جمله DevOps ، تأمین زیرساخت ها ، خطوط داده ، میز راهنما و سایر موارد کاربرد دارد. زمان صرفه جویی شده به متخصصان فناوری اطلاعات این امکان را می دهد تا زمان کمتری را برای کارهای تکراری ، تکراری و زمان بیشتری را برای کارهای با ارزش بالاتر مانند نوآوری ، پیشرفت های تدریجی و حمله به کارهای عقب افتاده و بدهی های فنی جدی صرف کنند.

در همین حال ، CIO ها باید دیجیتال تر از تجارت شوند زیرا دنیای تجارت دیجیتال می شود. آنها همچنین باید از تعداد روزافزون حوزه های فناوری ، از جمله امنیت سایبری و هوش مصنوعی آگاه باشند. در حقیقت ، فشار بر CIO ها آنقدر زیاد شده است که اکنون بسیاری از بسته های C شامل عناوین نسبتاً جدیدی مانند مدیر اجرایی دیجیتال ، مدیر ارشد داده ، تحلیلگر ارشد و مدیر ارشد اطلاعات هستند. این نقش ها را می توان به CIO گزارش داد و یا همکار بود. در بعضی از شرکت ها ، CIO ممکن است به مدیر ارشد دیجیتال گزارش دهد ، زیرا اولی مدرسه قدیمی محسوب می شود و دومی مدرن تر و چابک تر است.

مارک لوئیس ، گروه سرمایه رهبری

مارک لوئیس ، گروه سرمایه رهبری

“[T]لوئیس گفت: مدیرعامل گروه سرمایه گذاری رهبران. که سیستم های آنها کاملاً روغن کاری شده اند. “

چرا داشتن متخصص نیز مهم است

برخی از شرکت ها توسعه دهندگان خود را به عنوان “توسعه دهندگان کامل پشته” ، “مهندسین DevOps” یا “مهندسان قابلیت اطمینان سایت” طبقه بندی مجدد کرده اند ، اما تغییر عنوان تأثیر چندانی در تغییر سازمانی ندارد. شرکتهای دیگر استعداد خود را تقویت می کنند و استعدادی را که از آنها بی بهره است استخدام می کنند زیرا آنها می دانند که ترکیبی از مهارتهایی که آنها دارند برای موفقیت شرکت بسیار مهمتر از ترکیب عناوین است.

سونیل کانچی ، مدیر فناوری اطلاعات و مدیر ارشد سرمایه گذاری در استراتژی تحول دیجیتال و ارائه دهنده راه حل UST. “من دوست دارم به عنوان یک هرم وارونه به آن نگاه کنم [where] شما تجربه زیادی دارید ، اما با افزایش عمق آنها در بخشهای خاصی از آن تخصص پیدا می کنند. “

سونیل کانچی ، UST

سونیل کانچی ، UST

یک مفهوم مشابه برای متخصصان فناوری اطلاعات “T شکل” است که هم دارای دانش عمیق در یک زمینه و هم دانش در زمینه های دیگر هستند ، که به آنها امکان می دهد ارتباط موثرتری با دیگران در بخش IT داشته باشند و همکاری کنند.

“ما تعدادی متخصص داریم که دانش عمیقی در مورد یک دامنه دارند [such as networking] کتی ساوتویک ، IT ، گفت: “اکنون شما در مورد داده های کارمند ، داده های فروشنده ، این نوع موارد صحبت می کنید ، اما بعداً ما نقش هایی را می بینیم که دامنه وسیع تری دارند ، به عنوان توسعه دهندگانی که باید مدیریت API و زیرساخت ها را به عنوان یک سرویس درک کنند.” ما همچنین به افرادی نیاز داریم که دیدگاه وسیع تری از فناوری ندارند ، زیرا آنها سعی دارند در سازمانهای مختلف کار کنند تا نقاط مختلف سازمانها را درک کنند و به آنها متصل شوند ، بنابراین تقریباً درک بسیار خوبی از روند تجارت ، فرصتهای تجاری و چگونگی وجود دارد. داده های تجاری مورد استفاده و مصرف قرار می گیرد. “

به همین ترتیب ، کسانی که با ابر کار می کنند باید اقتصاد آن را درک کنند تا از هزینه های هنگفت جلوگیری کنند.

اگر مطمئن نیستید که چه کاری انجام دهید ، چگونه باید به شغل خود نزدیک شوید

یکی از بزرگترین پشیمانی ها ، متخصصان باتجربه فناوری اطلاعات تمایل ندارند که ثروت مسیرهای شغلی را که برای آنها باز است درک نکنند. برای رفع این مانع مهم ، بنیاد لینوکس اکنون یک برنامه دستیار فناوری اطلاعات مجاز برای کسانی که تازه وارد صنعت پیشرفته هستند و یا به عنوان مدیر یا مهندس حرفه IT را در نظر دارند ، ارائه می دهد. این یک مرور کلی از سیستم عامل ها ، نصب و مدیریت برنامه های نرم افزاری ، نصب سخت افزار ، استفاده از خط فرمان و برنامه نویسی اساسی ، عملکردهای اساسی شبکه و بهترین شیوه های امنیتی را فراهم می کند. قرار گرفتن در معرض مناطق مختلف می تواند دانش آموزان را در تصمیم گیری شغلی آگاهانه تر یاری دهد.

به همین ترتیب ، Pure Storage قصد دارد متخصصان فناوری اطلاعات را به سمت موقعیت های مختلف سوق دهد تا دانش و تجربه گسترده تری به دست آورند. به طور معمول ، این نوع آموزش کاملاً منظم معمولاً مختص Ivy Leaguers با مدرک شغلی است که برای موقعیت های مدیرعامل آینده آماده می شوند. با این حال ، حتی در سطوح پایین تر ، به نفع فرد و شرکت است.

کتی ساوتویک ، انبار تمیز

کتی ساوتویک ، انبار تمیز

Southwick از Pure Storage گفت: “امکانات زیادی وجود دارد. شما باید بسیار آرام باشید و آماده امتحان چیزهای مختلف باشید تا بتوانید از چگونگی ترکیب آنها مطلع شوید.” “اگر می خواهید یک مهندس ابر باشید یا روی شبکه تمرکز کنید [you can do that,] اما می بینیم که افرادی که مایلند انواع مختلف عملکردها را امتحان کنند و انجام دهند برای یک شرکت ارزش بیشتری پیدا می کنند زیرا [they] آنها اکنون جنبه های مختلفی دارند که برای مدیریت فناوری یا معرفی فناوری جدید به یک شرکت لازم است. “

ردیف پایین

امروزه متخصصان فناوری اطلاعات منطقی هستند که زمینه های فناوری فراتر از حوزه تخصصی خود را درک می کنند تا بتوانند ارتباط موثرتری داشته و همکاری کنند. پایگاه دانش گسترده تر می تواند به عنوان پایه ای برای یک حرکت عمودی یا افقی در سازمان باشد ، زیرا کسب و کار و نیازهای آن تغییر می کند.

شاید مهمترین مهارتی که امروزه هر حرفه ای می تواند داشته باشد ، میل و تعهد به یادگیری مداوم است. از این گذشته ، کاری که امروز شخص انجام می دهد ، مطمئناً فردا چرا و چگونه تغییر خواهد کرد.

مطالب مرتبط:

چرا و چگونه نقش مدیر ارشد اطلاعات در حال تغییر است

10 چیزی که رهبران IT در سال 2020 آموخته اند

CIOs: ستاره های جدید راک سازمانی

لیزا مورگان یک نویسنده مستقل است که داده های بزرگ و BI را برای InformationWeek پوشش می دهد. او در مقالات ، گزارش ها و انواع دیگر مطالب در نشریات و سایت های مختلف شرکت کرده است ، از SD Times گرفته تا واحد هوشمند اکونومیست. مناطق مشترک پوشش شامل … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers