چرا و چگونه نقش مدیر ارشد اطلاعات در حال تغییر است

[ad_1]

قوانین و فن آوری های رقابت تجاری به طور مداوم در حال تغییر هستند ، و به همراه آنها نقش مدیر فناوری اطلاعات است.

تصویر: yanlev - stock.adobe.com

تصویر: yanlev – stock.adobe.com

CIO های امروز باید یک سرمایه استراتژیک برای شرکت هایشان باشند. اگر اینها نباشند ، شرکت شما با مشکلی روبرو است ، شما شخص اشتباهی را در موقعیت یا هر دو دارید. مشاغل به طور فزاینده ای دیجیتالی می شوند و در نتیجه ، استراتژی های تجارت و فناوری اطلاعات باید متحد شوند.

ریچ تمپل ، معاون رئیس جمهور و CIO در مرکز قلب و ریه دبورا ، گفت: “CIO تقریباً در حال تبدیل شدن به یک چاقوی ارتش سوئیس است که می خواهد در مورد عملیات همه چیز اطلاعاتی کسب کند ، زیرا همه چیز به نوعی ، شکل یا فرم شامل فناوری است.” “CIO از نظر استراتژیک و عملیاتی بسیار متمرکزتر از آنچه من فکر می کردم بوده است.”

از فن آور تا استراتژیست تجارت

به طور سنتی ، CIO یک دیوانه بزرگ محسوب می شد که واقعاً چیزی از تجارت نمی فهمید. در نتیجه ، بسیاری از CIO ها مجبور بودند برای جایگاهی در میز اجرایی که در غیر این صورت توسط رهبران تجارت آباد بود ، سخت مبارزه کنند. تعداد فزاینده ای از CIO ها اکنون در C-suite به مقام رهبری رسیده اند زیرا آنها می فهمند که چگونه یک استراتژی ترکیبی از تجارت و فناوری ، پیشرفت فرآیند و سازگاری فرهنگی نوآوری ، رشد و پایداری سازمانی را امکان پذیر می کند.

آنتونیو وازکز ، بیزاگی

آنتونیو وازکز ، بیزاگی

آنتونیو وازکز ، CIO در Bizagi ، یک ارائه دهنده هوشمند سیستم عامل اتوماسیون فرآیند ، گفت: “تجربه من در تجارت ، نه مهندسی ، دیدگاه و رویکردی منحصر به فرد ارائه می دهد ، و من فکر می کنم این بازتابی از تغییر مجموعه C به طور کلی است.” “مدیران با سوابق ، تحصیلات و تجارب مختلف کلاه می پوشند یا فراتر از ویژگی های شغلی معمول خود به کلاه تبدیل می شوند. تجربه من به من اجازه می دهد تا از CIO توسعه پیدا کنم و از نظر استراتژیک ، عملی و مقیاس پذیر تجارت به ابتکارات و بازسازی شرکت ها نگاه کنم. “

Bill VanCuren ، SVP و CIO در شرکت فناوری شرکت NCR Global ، در درمان سایر اعضای C-suite به عنوان همکار ، شریک و مشتری نقش دارد. در واقع ، وقتی CXO جدید استخدام می شود ، وی اظهارنظر می کند که در 30 روز اول جلسه مقدماتی را با آن شخص رزرو کرده و دوره ای را برای همکاری متقابل ترسیم کند.

وانکورن گفت: “روزهای سیلو به پایان رسیده است.” “برای موفقیت هر سازمانی ، CIO باید یک بار در یک مرحله کار کند تا به مدیریت بیشتر عملکردها از جمله کارهایی که توسط CMO و CFO اداره می شود ، کمک کند. [that] متوجه شوند که به اشتراک گذاری فناوری اطلاعات نیازی به کسانی نخواهند بود که نه تنها موفق می شوند بلکه رهبری می کنند. “

بیل ونکورن ، NCR جهانی

بیل ونکورن ، NCR جهانی

مری جندرون ، مدیر CIO در شرکت فناوری بی سیم کوالکام ، اظهار داشت که احساس مسئولیت او این است که یک قدم جلوتر از CTO ، مدیر عامل و CFO بماند ، پیش بینی نیازهای کوالکام و اطمینان از اینکه این شرکت توانایی های لازم را دارد تا به مهندسان شما اجازه دهد بهترین کار را انجام دهند. کار کردن

گندرون گفت: “شركت هاي بزرگ از CIO استفاده مي كنند زيرا فعال استراتژيك هستند و از رهبران عصر اطلاعات هستند.” “تیم من در هر سطح از شرکت متعهد است ، خواه مشکلات زنجیره تأمین را حل کند ، هم مسائل مربوط به انطباق را برطرف کند و هم اینکه از مالکیت معنوی ما محافظت می کند. CIO در همه جا در یک شرکت دیجیتال وجود دارد و بنابراین شرکت همچنان در ارتباط است.”

مری جندرون ، کوالکام

مری جندرون ، کوالکام

موقعیت های اضافی ظاهر می شود

مجموعه C بسیار فراتر از تمرکز در تجارت سنتی خود قرار گرفته است ، از جمله عناوینی مانند افسر ارشد دیجیتال ، افسر ارشد نوآوری ، مدیر داده و تحلیلگر ارشد. این عناوین و گزارش فناوری اطلاعات برای سازمانی به سازمان دیگر متفاوت است. به عنوان مثال ، CIO ممکن است به مدیر عامل ، مدیر عامل یا مدیر مالی گزارش دهد. به همین ترتیب ، مدیر ارشد دیجیتال ، مدیر ارشد نوآوری ، مدیر ارشد داده و مدیر ارشد تحلیل ممکن است به مدیر فناوری اطلاعات گزارش دهند یا نکنند.

اسکات هویت گفت: “من فکر می کنم یکی از دلایلی که شما به عنوان مدیر ارشد دیجیتال و مدیر ارشد نوآوری نقش می بینید این است که CIO به عنوان یک اختلال بزرگسالان دیده می شود و من به کسی نیاز دارم که بتواند سریع فکر کند و سریع حرکت کند و همه چیز دیگر.” CIO در آنتی ویروس ، cloud ، VPN ، نقطه پایانی و شرکت امنیتی سازمانی McAfee.

اسکات هویت ، مک آفی

اسکات هویت ، مک آفی

گاهی CIO می تواند برای بهبود استراتژی دیجیتالی یک شرکت ، مدیر ارشد نوآوری یا مدیر ارشد دیجیتال را بر عهده بگیرد.

کریس ناردکیا ، CIO و صنعت صنعتی گفت: “CIO های پیشرو و کسانی که دارای تفکر و رشد انعطاف پذیر هستند ، نقش های سنتی IT را برای این فرصت های جدید ترک می کنند ، جایی که آنها می توانند آینده شرکت های خود را شکل دهند ، محصولات جدیدی را طراحی کنند و مدل های جدید تجاری را تعریف کنند.” . شرکت اتوماسیون Rockwell Automation. “تبدیل IT می تواند بسته C را با استراتژی دیجیتال همسو کند ، تغییر شرکت را تسهیل کند و از فن آوری های نوظهور و طراحی شده برای نوآوری و انعطاف پذیری استفاده کند.

کریستوفر ناردکیا ، اتوماسیون راکول

کریستوفر ناردکیا ، اتوماسیون راکول

VanCuren از NCR گفت پیشرفته ترین شرکت ها CIO استخدام می کنند که می توانند مسئولیت های سنتی CIO ها را بر عهده بگیرند و برنامه دیجیتال را مدیریت کنند. به گفته وی ، CIO باید تحول و تحلیل دیجیتال را مدیریت و مدیریت کند.

ون كورن گفت: “CIO بصیر و محرك اصلی خواهد بود. آنها شخصی خواهند بود كه پیاده سازی و تعامل كل سازمان را بر عهده دارند.” “به عنوان یک CIO تحول گرا ، همکاران و افراد شما به شما نگاه می کنند تا در زمینه تحول دیجیتال همکاری کنند ، تغییرات سازمانی را هدایت کنند ، شیوه های انعطاف پذیر و انعطاف پذیر را هدایت کنند و در خط مقدم فناوری های نوظهور باشند.

در حالی که مدیر ارشد نوآوری و مدیر ارشد دیجیتال ممکن است در زمره وظایف CIO قرار داشته باشد ، با شکستن این نقش ها و درک عمیق تری از این مناطق پیچیده ، به گفته واسکز ، مناطق فنی می توانند با بالغ شدن ، ارزش بیشتری برای سازمان فراهم کنند. بیزاگی

در مرکز بیماری های قلب و ریه دبورا ، سازمانی نسبتاً کوچک ، تمپل وظایف دوگانه ای به عنوان افسر امنیتی CIO و HIPAA دارد.

معبد غنی ، مرکز قلب و ریه دبورا

معبد غنی ، مرکز قلب و ریه دبورا

“نقش افسر ارشد اطلاعات این است که اطمینان حاصل کند که اطلاعات درست در زمان مناسب و در شکل مناسب در مکان مناسب جریان می یابد و افسر امنیتی HIPAA باید اطمینان حاصل کند که اطلاعات به صورت امن جریان می یابد و مردم از تمپل گفت: “چیزهایی که نباید ببینند را می بینند.” “من فکر می کنم در یک سازمان بزرگتر باید این بخش را تقسیم بندی کنید.”

CIO به عنوان یک درآمدزا

به طور سنتی IT به عنوان یک مرکز هزینه – هزینه ای ضروری اما غیرجنسی – دیده می شود. با این حال ، از آنجا که رقابت شامل توانایی سازمان در مدیریت سریع ارزش از طریق فناوری است ، برخی از CIO ها کار خود را به واحدهای تجاری که به عنوان یک شرکت مشاور خدمت می کنند ، فاکتور می کنند ، به ویژه از آنجا که بودجه های فناوری اطلاعات از قبل خارج از IT وجود دارد. در برخی موارد نادر ، CIO با ساخت محصولات جدید برای شرکت درآمد کسب می کند.

هویت به مک آفی گفت: “اگر شما فناوری را می فهمید ، اما نمی دانید که چگونه آن در درآمدزایی تأثیر دارد. “در اینجا ما چیزی مانند یک دفتر ارزش ایجاد کرده ایم که در آن می توانید همه چیز را بیاورید [IT] درخواست می کند ، اما من سفارشی دریافت نمی کنم. به من بگویید ، اگر من این بهبود یا اصلاح را انجام دهم یا این محصول جدید SaaS را امضا کنم ، چگونه در جریان درآمد کمک می کند یا چگونه هزینه های ما را کاهش می دهد؟ “

ناردکیا از راکول اتوماسیون گفت که نقش فناوری اطلاعات در جهت درآمدزایی است زیرا شرکت های آنها متوجه می شوند که فناوری اطلاعات و تجارت جدا نیستند. در نتیجه ، آنها به طور فزاینده ای به رهبران فناوری اطلاعات نگاه می کنند تا مدل های جدید کسب و کار و جریان درآمد را تحریک کنند.

همه گیری به عنوان یک تماس بیدار کننده عمل می کند

همه گیری آزمایش شده توسط CIO. در طی چند روز ، تیم های آنها مجبور بودند نیروی انسانی از راه دور را فراهم کنند تا فقط شرکت کار خود را ادامه دهند.

کریس کمپبل ، دانشگاه DeVry

کریس کمپبل ، دانشگاه DeVry

کریس کمپبل ، CIO از دانشگاه DeVry گفت: “مدتی است که نقش CIO در حال تغییر است ، اما همه گیری به عنوان یک کاتالیزور مهم برای تسریع این تغییر عمل می کند.” “CIO ها دیگر فقط به عنوان یک متخصص فن آوری درک نمی شوند. آنها همچنین یک آموزش دهنده ، تأثیرگذار و شریک استراتژیک هستند که بخشی ضروری در تصمیم گیری سازمانی است.”

واسكز از Bizagi گفت كه اگر همه گیری كاری آشكار انجام دهد ، این مسئولیت فناوری سازمان نمی تواند به عهده یك بخش تحت رهبری یك مدیرعامل باشد.

وازکز گفت: “همکاری متقابل و دست اضافی در فرآیند تصمیم گیری مهم است.” “فن آوری به شکلی در راه تجارت شرکت ها تعبیه شده است ، آنها هر سانتی متر از سازمان را لمس می کنند. من پیش بینی می کنم که نقش من گسترش می یابد و بر اجزای قانونی ، چارچوب های نظارتی ، حاکمیت ، بهبود سودآوری ، معماری تجارت تأثیر می گذارد – این لیست ادامه دارد.”

انتقال سریع به جریانهای کاری کاملاً دیجیتالی طی یک سال گذشته ، CIO ها را مجبور به پذیرش مسئولیت های جدید بسیاری کرده است.

واسکز از بیزاگی گفت: “ماهیت کار بصورت دیجیتالی کسر شده است و CIO ها اولین ایستگاه در راهبرد تصمیم گیری های تجاری هستند که در آن بقای سازمان های آنها به موفقیت بستگی دارد.” “به جلو ، CIO ها نقش بیشتری در روند تصمیم گیری مدیران عامل C-suites بازی می کنند و همیشه به زبان تجارت صحبت می کنند.”

کمپبل از شرکت DeVry معتقد است که CIO ها باید به توسعه نقش کل تیم CXO کمک کنند ، زیرا فناوری “بیشتر به یک ورزش تیمی تبدیل می شود”.

کمبل گفت: “متأسفانه ، بیماری همه گیر ویروس کرونا تنها بحرانی نیست که سازمان ها در آینده با آن روبرو می شوند.” “بنابراین CIO به یک م crucلفه اساسی در اطمینان از استراتژیک ، عملی و آینده نگر بودن برنامه های بحران تبدیل خواهد شد تا بتواند حداکثر ارزش را به مشتریان ارائه دهد.”

مطالب مرتبط:

10 چیزی که رهبران IT در سال 2020 آموخته اند

CIOs: ستاره های جدید راک سازمانی

رهبری فناوری اطلاعات: 10 راهی که نقش CIO در سال 2020 تغییر کرده است

لیزا مورگان یک نویسنده مستقل است که داده های بزرگ و BI را برای InformationWeek پوشش می دهد. او در مقالات ، گزارش ها و انواع دیگر مطالب در نشریات و سایت های مختلف شرکت کرده است ، از SD Times گرفته تا واحد هوشمند اکونومیست. مناطق مشترک پوشش شامل … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers