چرا 2021 می تواند سال خوبی برای استارت آپ های فناوری باشد

[ad_1]

سال گذشته برای شرکت های دارای فناوری جدید عالی بود. امسال می تواند حتی بهتر باشد.

تصویر: Sassoon Bugda - stock.adobe.com

تصویر: Sassoon Bugda – stock.adobe.com

علی رغم چالش های فراوان همه گیر COVID-19 ، سال 2020 رونق استارت آپ های فناوری به اثبات رسید. طبق آخرین Pitchbook-NVCA Venture Monitor ، استارت آپ های آمریکایی در سال 2020 با کسب 156.2 میلیارد دلار رکورد ثبت کردند ، مارک قبلی در سال 2018 (142.7 میلیارد دلار) و کل سال گذشته (138.1 میلیارد دلار) پاک شد.

جف گریبی ، رهبر سرمایه گذاری خطرناک ایالات متحده در شرکت مشاوره بازرگانی EY ، اظهار داشت که انتظار دارد بازار سرمایه خطرپذیر در سال 2021 فعال و قدرتمند باقی بماند ، اما شاید مانند سال گذشته با ثبات نباشد. وی پرسید: “اگر یک بیماری همه گیر نتواند بازار را کند کند ، چه چیزی می تواند؟”

اثرات COVID-19

همه گیری COVID-19 منجر به تغییرات اساسی در نحوه زندگی و کار مردم شده است. تام آیزنمن ، استاد دانشکده بازرگانی هاروارد و نویسنده کتاب چرا استارتاپ ها شکست می خورند (Crown-Currency 2021) گفت: “این فرصت های جدیدی را برای کارآفرینان ایجاد می کند.” این بحران همچنین منجر به از دست دادن بسیاری از افراد با استعداد و خلاق شغل خود شده است و به آنها وقت آزاد بیشتری می دهد. وی گفت: “آنها این زمان را برای شروع ایده ها می پزند.”

تام آیزنمن ، دانشکده بازرگانی هاروارد

تام آیزنمن ، دانشکده تجارت هاروارد

به طور گسترده انتظار می رفت که همه گیری همه گیر منجر به بازنشانی قابل توجهی در بخش تازه کار شود. گریبو گفت: “نتیجه ای نیافت.” در حقیقت ، بزرگترین چالشی که استارتاپ های امروزی با آن روبرو هستند ، یافتن استعداد مناسب برای کارمندان و رشد تجارت آنها است. “با بیش از 35000 شرکت نوپا با سرمایه گذاری خطرپذیر ، [investing in] عنصر سرمایه انسانی و استخدام یک استراتژی حیاتی برای پیشبرد شرکتها خواهد بود. “

تحول راه را پیش می برد

بسیاری از شرکتهای نوپا از این واقعیت بهره می برند که COVID-19 باعث گسترش سرعت ابتکارات تحول دیجیتالی شده و تقاضای ناگهانی برای محصولات و خدمات نوآورانه ایجاد کرده است. مت کاربونارا ، مدیر عامل ، سرمایه گذار خطرناک در Citi Ventures گفت: “زمان خوبی برای ساخت یک شرکت نوپا متمرکز است ، با توجه به توجه فعلی مشتری به استفاده از فناوری برای پاسخگویی به تعدادی از نیازها.” وی گفت: “اگر شما در حال ساخت استارت آپ در زمینه امنیت سایبری ، داده ها ، ابزارهای توسعه دهنده یا فضای اتوماسیون هستید ، دوست داریم از شما بشنویم.”

همانطور که بسیاری از مشاغل به سمت نیروی کار مجازی حرکت می کنند ، بسیاری از استارت آپ ها راه حل های مربوط به ارتباطات ، همکاری و مدیریت مجازی را ارائه می دهند. کاربونارا گفت: “افزایش کار از راه دور ، شرکت ها را ملزم می کند تا به تغییر شکل دیجیتالی بقا نزدیک شوند ، نه به عنوان عنصری در بررسی لیست کارهای خود.” وی توضیح داد: “این که آیا فناوری HR برای تسهیل تقریباً فرایندهای شبانه روزی و سوار شدن ، برنامه های ارتباطی مبتنی بر ابر و یا ابزارهای امنیتی محافظت کننده از داده های حساس شرکت طراحی شده است ، بازیکنان فناوری سازمانی آماده پیروزی هستند. 2021”

مت کاربنارا ، Citi Ventures

مت کاربنارا ، Citi Ventures

با این حال ، تمام شرکت های نوپا متمرکز بر بازارهای شرکت ها نیستند. در سمت مصرف کننده ، بسیاری از شرکت های جدید در حال کشف انواع مختلف خدمات ارتباطی در زمان واقعی هستند. “ارتباط با پزشک ، تعمیر اتومبیل و موارد دیگر. این کار پس از استراحت ادامه خواهد داشت. “، گفت: پیتر کوهن ، دانشیار موسسه فناوری استیونس.

Carbonara همچنین از خدمات ارتباطی مشتری مدار برخوردار است. وی گفت: امروز مشتریان به خصوص در هنگام تعامل با تیم خدمات مشتری برند ، انتظار یک تجربه دیجیتالی یکپارچه را دارند. “اگرچه سرمایه گذاری های سنتی در محصولات نگهداری هزینه بر است ، اما پیشرفت های اخیر در اتوماسیون فرصت های مقرون به صرفه ای را برای مشاغل ایجاد کرده اند تا تجربه مشتری خود را بهبود بخشند.”

در همین حال ، شرکت های تازه تاسیس با ریشه سبز منتظر روزهای آفتابی تر هستند. کوهن پیش بینی کرد: “با دولت بایدن ، تمایلات زیادی برای رسیدن به کربن صفر وجود دارد.”

پیتر کوهن ، موسسه فناوری استیونس

پیتر کوهن ، موسسه فناوری استیونس

پول مفت

استارت آپ ها از این واقعیت که دسترسی به سرمایه های خطر پذیر سریعتر و آسان تر می شود ، بهره می گیرند. ساکسون باوم ، نایب رئیس روابط سرمایه گذاران در Florida Funders ، یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر و شبکه سرمایه گذاران ، گفت: “شما دیگر نیازی به پیر و ثروت نیستید تا VC باشید.” وی خاطرنشان کرد که سیستم عامل های رسانه های اجتماعی اجازه می دهند تا اطلاعات سرمایه گذاری به سرعت حرکت کنند ، و این امکان را می دهد که معاملات مالی به سرعت و با سهولت نسبی منعقد شود. باوم توضیح داد: “ظهور سیستم عامل های سرمایه گذاری جمعی به همه این فرصت را داده است تا در شرکت های در مراحل اولیه سرمایه گذاری کنند و واقعاً تغییر ایجاد کنند.”

شرکتهای نوپا امروزه همچنین انعطاف پذیرتر شده و همچنین بسیار پاسخگوی تقاضاهای سریع بازار هستند. کوهن گفت: “کسانی که می خواهند یک دیدگاه تجربی داشته باشند و می فهمند که چگونه از روش های شروع ناب برای درک سریع مسئله ای که حل می کنند – برای یادگیری سریع و شکست و سپس تکرار روند – استفاده کنند ، احتمال موفقیت آنها را افزایش می دهد.”

منتظر بودن

بازار نوپای فعلی خالقان بصیر را ترجیح می دهد که می توانند در نیمه دوم دهه جهان شکل بگیرند. راب اندرل ، رئیس شرکت تحقیقات فناوری “Enderle Group” گفت: “موسسانی که می توانند شرکتهای خود را برای تأمین نیازهایی که هنوز بوجود نیامده اند یا شناسایی نشده اند ، راهنمایی کنند ، در حالی که دقیقاً نیازهای امروز را برآورده می کنند ، از یک مزیت قابل توجه برخوردار خواهند شد.”

راب Enderle ، گروه Enderle

راب Enderle ، گروه Enderle

رونق فعلی چه مدت ادامه خواهد داشت؟ آیزنمن گفت: “پیش بینی روندهای فن آوری واقعاً دشوار است.” “اگر به سال 2001 برگردید ، پیش بینی های زیادی را مشاهده نخواهید کرد که گوگل به زودی بر جستجو تسلط خواهد یافت یا [that] محتوای تولید شده توسط کاربر به صورت وبلاگ و فیلم در YouTube منفجر خواهد شد. “

برای راه اندازی این مقاله ها را دنبال کنید:

برترین راه اندازهای ابر

10 شرکت نوپا برای تجزیه و تحلیل و هوش مصنوعی که باید در مورد آنها بدانید

چگونه نوآوری های نوپا می توانند به کسب و کارها در مواجهه با COVID-19 کمک کنند

جان ادواردز یک روزنامه نگار کهنه کار فناوری تجارت است. کارهای وی در نیویورک تایمز ، واشنگتن پست ، و در نشریات تجاری و فناوری متعددی ، از جمله Computerworld ، مجله CFO ، مجله مدیریت داده IBM ، RFID ژورنال و الکترونیک منتشر شده است … مشاهده کامل بیوگرافی

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers