چرا DevOps باید امسال تغییر کند

[ad_1]

تیم های DevOps که در سال 2020 توسط COVID متزلزل شده اند ، طی 12 ماه آینده با چالش ها – و فرصت های جدیدی روبرو خواهند شد. در اینجا آنچه انتظار می رود وجود دارد.

تصویر: XtravaganT - stock.adobe.com

تصویر: XtravaganT – stock.adobe.com

DevOps در سال 2020 ، هنگامی که توسعه دهندگان برای پاسخگویی به چالش های ناشی از همه گیری و همچنین فناوری های مختلف در حال ظهور به خانه نقل مکان کردند ، تغییرات زیادی را متحمل شد. با فرارسیدن سال جدید ، انتظار می رود حتی تغییرات بیشتری ایجاد شود.

دیو گرت ، مدیر کل استراتژی و رشد در انستیتوی مدیریت پروژه گفت: اگرچه اکنون می توان سال 2020 را سال بقا دانست ، اما در واقع همان سال نوآوری برای مشاغل کوچک و بزرگ است. سازمان غیر انتفاعی برای مدیریت پروژه. وی گفت که همه گیری هر صنعت را تحت تأثیر قرار داده است – برخی بیشتر از دیگران – و همه را مجبور به انجام نوآوری های فوری کرده است. “همانطور که به سال 2021 نگاه می کنیم ، این نوآوری سریع برای استفاده سازمانها از فناوریهای جدید و پیشرفت در محل کار” جدید عادی “باید ادامه یابد.

با ظهور شرایط کار انعطاف پذیر جدید ، سازمان ها باید همکاری از راه دور را بپذیرند تا قابلیت های سرعت دیجیتال را از طریق Agile و DevOps فراهم کنند. جیسون بروکر ، مدیر عامل مشاور تجارت و فناوری در Protiviti گفت: “این امر به توسعه مداوم شیوه های Agile و DevOps منجر خواهد شد.”

فرصت های از راه دور

سوزی وی ، معاون ارشد رئیس و مدیر کل Cisco DevNet و موفقیت اکوسیستم CX ، پیش بینی می کند که با ارتباط از راه دور ، استاندارد جدید DevOps به طور قابل توجهی رشد خواهد کرد و بیش از هر زمان دیگری مرتبط خواهد بود. وی گفت: “سازمان ها به كارمندان خود متكی خواهند شد تا به سرعت با استانداردهای فن آوری جدید سازگار شوند و با خدمات و ابزارهای نوظهور آشنا شوند.” “DevOps به نیروی کار این توانایی را می دهد که این سرویس ها ، برنامه ها و سیستم عامل ها را تا حد ممکن با ایمنی و کارآیی به کار گیرد.”

سوزی وی ، سیسکو

سوزی وی ، سیسکو

بروکر گفت ، امنیت ، انطباق ، مدیریت ریسک و محرمانه بودن داده ها همچنان از کانون های اصلی هستند و رهبران DevOps باید این نگرانی ها را در خط لوله طراحی استاندارد بگنجانند ، نه به عنوان یک پیگیری. “وقتی این ملاحظات مهم بخشی طبیعی و خودکار از فرآیند DevOps باشد ، می توان سرعت و کیفیت تحویل بسیار مورد نیاز را به دست آورد.”

مشاغل در حال حاضر تأثیر تغییر نیروی کار را در سال 2020 احساس کرده اند. “وی به شما گفت:” DevOps به شرکت ها کمک کرده است … ضمن حفظ کیفیت و قابلیت اطمینان بالا ، محصولات نرم افزاری را سریع تحویل دهند. ” معرفی بهترین روشهای DevOps برای یک تیم از راه دور ، همچنین نیاز به ارائه مهارتهای داخلی مناسب DevOps دارد. “سازمانهایی که قبلاً کارکنان آموزش دیده به طور صحیح استخدام کرده اند یا پرسنل موجود را به روز کرده اند [will] آنها تأثیر مثبتی می بینند زیرا قادر به کار هوشمندانه تری هستند. “

از بین بردن فاصله مهارت ها

شکاف در مهارت های فناوری اطلاعات برای چندین سال در حال افزایش است و بعید به نظر می رسد در سال 2021 کاهش چشمگیری یابد. گرت گفت: “به حداکثر رساندن پتانسیل … برای بهبود بهره وری از توسعه نرم افزار ، با اجرای فناوری خاتمه نمی یابد ، بلکه برای پروژه ها ، تیم ها و اهداف خاص نیاز به سفارشی سازی دارد.” “به همین دلیل شکاف مهارت ها بیش از هر زمان دیگری آشکار می شود.” از نظر IT و DevOps ، پاسخ این چالش در توسعه دهندگان شهروندان و در انتقال سیستم عامل های بدون کد / کد کم است.

دیو گرت ، موسسه مدیریت پروژه

دیو گرت ، موسسه مدیریت پروژه

ما متوجه شده ایم که اصول مهندسی شبکه و توسعه نرم افزار در حال ادغام هستند ، به این معنی که سازمان ها به زودی باید تیم هایی با مهارت و شایستگی در هر دو زمینه ایجاد کنند. وی گفت: “ما انتظار داریم كه وقتی كارمندان استخدام به سمت اولویت ها و نیازهای جدید نیروی كار می روند ، با نظارت بر این مسئولیت ها شاهد تعدیل مدیران استخدام شویم.” “استفاده از روشهای DevOps با استعدادهای آموزش دیده و مجاز به شرکتها این امکان را می دهد تا به طور موثر نیازهای تجاری را برآورده کنند ، زمان ورود به بازار را کاهش دهند و تحول دیجیتال را تسریع کنند.”

هوش مصنوعی و اتوماسیون

یکی از بزرگترین چالشهای پیش روی رهبران DevOps در سال جاری تصمیم گیری در مورد نحوه استقرار و مدیریت برنامههای کاربردی هوش مصنوعی خواهد بود. مایک لوکیدز ، معاون فناوری نوظهور در رسانه O’Reilly ، گفت: “هوش مصنوعی به خوبی با مدل ها و ابزارهای توسعه یافته ما سازگار نیست.” وی پیش بینی کرد: “در سال 2021 ، ابزارهای جدیدی برای مواردی مانند مدل سازی و مدیریت مدل ها ، مدیریت و مدیریت داده ها ، آزمایش سیستم های غیر قطعی و موارد دیگر خواهیم دید.”

توسعه یک سیستم هوش مصنوعی نوید یک چالش برای تیم های DevOps عادت به کار با پروژه های معمولی فناوری اطلاعات است. “مدل ها بر اساس منابع مختلف داده ساخته می شوند ، آموزش می یابند ، آزمایش می شوند و اعتبار سنجی می شوند. اینها مراحل اصلی است که خط لوله فعلی DevOps باید شامل آنها شود. “

حسن یاسر ، دانشگاه کارنگی ملون

حسن یاسر ، دانشگاه کارنگی ملون

یاشار توضیح داد: “گردآوری داده ها ، تهیه داده های خام مناسب برای آموزش و آزمایش و شامل بازخورد کاربر درباره رفتار مدل ، مراحل مختلفی دارد که هر مرحله مرحله ای از یک خط لوله خودکار است.” هم خطوط داده و هم خطوط لوله ML [need to] او در عمل و فرآیندهای DevOps برای تحویل به موقع و ایمن سیستم های هوش مصنوعی در حال همگرایی است. “

ابرهای ترکیبی

بسیاری از شرکت ها ابتکارات ابری غیر سازمان یافته را دستکاری می کنند ، و بخش های مختلف برنامه ها و داده های خود را در سیستم عامل ها و فروشندگان مختلف ابر درگیر می کنند. لوكیدس گفت: “به نوعی شما باید در پشت همه این تلاشهای مختلف هماهنگی یا یكدیگر داشته باشید.” “در اینجا ابرهای ترکیبی به چه معنا هستند: اختراع یک رابط واحد و واحد برای توسعه و مدیریت.”

لوكیدس معتقد است كه رهبران DevOps باید توجه زیادی به پذیرش ابرهای هیبریدی در سال 2021 داشته باشند. “وی پیش بینی كرد:” این ادامه حركت ابر ، به ویژه ابر هیبریدی ، تأثیر عمده ای بر DevOps خواهد داشت. “

Mike_Loukides ، رسانه O'Reilly

Mike_Loukides ، رسانه O’Reilly

میناز مرالی ، مدیر DevOps برای IBM Z Hybrid Cloud ، اظهار نظر کرد که به دنبال سازمانهای بیشتری باشید تا DevOps را در ابر ترکیبی بپذیرند. وی گفت: “ما قبلاً می دانیم كه شركت ها در تلاشند 80٪ باقیمانده بار را به فضای ابری منتقل كنند ، كه معمولاً وظایف بسیار سنگینی دارد.” “اما برای بهره واقعی از به روزرسانی برنامه های ابری ترکیبی ، استفاده از مجموعه ای از ابزارهای متداول و استاندارد برای فعال کردن DevOps در شرکت برای آنها بسیار مهم خواهد بود.

بیرون بردن

مرالی گفت ، همه گیری جهانی نحوه کار همه ما را تغییر داده و حتی فشار بیشتری را برای انجام کارهای بیشتر با کمتر ایجاد کرده است. “هیچ وقت بهتری برای رهبران فناوری اطلاعات برای پذیرفتن DevOps وجود ندارد … با افراد ، سیستم عامل ها و تجربه قبلی آنها.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استراتژی DevOps ، این مقالات را دنبال کنید:

اجرای کار CI / CD برای تیم های DevOps

چه چیزی DevOps را عقب نگه می دارد؟

AIOps ، DevSecOps و فراتر از آن: بررسی جنبه های جدید DevOps

جان ادواردز یک روزنامه نگار کهنه کار فناوری تجارت است. کارهای او در نیویورک تایمز ، واشنگتن پست و همچنین نشریات تجاری و فناوری متعددی از جمله Computerworld ، CFO Magazine ، IBM Data Management Magazine ، RFID Journal و Electronic … مشاهده کامل بیوگرافی

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers