[ad_1]

غول خدمات بانکی و مالی برای مدیریت برنامه های کاربردی خاص به پلت فرم Genesis روی آورد.

اعتبار: putilov_denis از طریق Adobe Stock

اعتبار: putilov_denis از طریق Adobe Stock

به نظر می رسد تحقیقات توسعه برنامه های کاربردی کم کد و بدون کد ING نشان می دهد که این منبع در حال بالغ شدن است تا بیش از کارهای سنگین مورد نیاز برای عملیات اصلی شرکت انجام شود. به عنوان یک موسسه بانکی ، ING به طور طبیعی در یک بخش بسیار تحت نظارت فعالیت می کند ، که ممکن است شامل الزامات سخت افزاری برای برنامه ها و نرم افزارهایی باشد که پیاده سازی می کند. نگرانی در مورد امنیت داده ها تنها نقطه شروع توسعه برنامه های کاربردی در فضای مالی است.

ING با استفاده از منابع کم کد / بدون کد Genesis ، راه هایی را برای انعطاف پذیری بیشتر آزمایش می کند ، که شامل روش داخلی خود برای نوآوری و عملکرد چابک است. متیو ریس-ایوانز ، یکی از رهبران اعتبار دیجیتال در ING ، می گوید که شرکت او در حال بررسی پروژه هایی در سال 2018 است که به برنامه ها و راه حل های جدید نیاز دارند. او می گوید: “ما از پلتفرم های بزرگ فناوری پیشرو حرکت می کنیم تا واقعاً روی داده ها تمرکز کنیم.”

در آن زمان ، رییس ایوانز کارهای فنی مربوط به بازار وام را انجام می داد ، مانند معاملات اعتباری و تضمین وام. او می گوید: “وام دهی به خود فناوری زیادی ندارد.” “کمی نادیده گرفته می شود.” ممکن است سیستم های محاسباتی قدرتمندی وجود داشته باشد ، اما او می گوید بازار وام دهی هنوز می تواند دستی تر و مستندتر باشد.

او گفت که رایز ایوانز فرصتی را برای به روز رسانی سیستم معاملات و بیمه اعتباری ، جایی که گردش کار می تواند بهبود یابد ، و همچنین تحقیقات در زمینه های جدید ، مشاهده کرد. ریس ایوانز گفت ، تیم های آن زمان از صفحات گسترده Excel استفاده می کردند و فرآیندهای دستی را توسعه می دادند و از ایمیل ها به جای برنامه ها و ابزارها برای ارتباط با همکاران خود استفاده می کردند.

در طول این مدت ، او با جنسیس آشنا شد در حالی که به دنبال راه حل هایی بود که از انعطاف پذیری لازم برای ایجاد برنامه های کاربردی برخوردار باشد – هر چند نه از ابتدا – که می تواند از الزامات و داده های پیچیده وام پشتیبانی کند. او می گوید: “انواع مختلف ابزارها و ویژگی ها در همه وام های ما وجود دارد.”

ریس-ایوانز می گوید می خواهد ابزاری برای ایجاد برنامه های کاربردی برای پردازش داده های ING پیدا کند. اولین حمله با پلت فرم Genesis منجر به کار بیمه اعتبار شد که شامل یک پایگاه داده جهانی بود. او می گوید: “ما یک مدیر نمونه کارها داشتیم که زمان زیادی را صرف می کرد و به معنای واقعی کلمه هر ماه کار خود را تمام نمی کرد.” این وظایف شامل بررسی برای اطمینان از صحت همه داده ها و تراکنش ها در سیستم های زیرین است – که اینطور نیست.

رییس ایوانز می گوید: “تجارت بسیار سریع در حال رشد بود و ما نیمی از راه حل را با Excel داشتیم ، اما این اهداف را برآورده نکرد.” او می گوید که ING به دنبال راه حل های داخلی و خارجی ، از جمله تامین کنندگان فعلی است ، و چارچوب ارائه شده توسط جنسیس با بازار وام کار می کند.

براد بیلی ، مدیر تحقیقات در شرکت تحقیقاتی و مشاوره ای Celent می گوید که موسسات مالی عمده فروشی ، بازار سرمایه و خدمات مالی از آنها خواسته است که آیا می توانند از کد پایین برای ساختن سیستم های قوی که نیازهای آنها را برآورده می کند ، استفاده کنند. او پرونده ای درباره استفاده از کد پایین توسط ING از طریق پلت فرم Genesis نوشت و گفت که امنیت برای یک موسسه مالی که از این منابع استفاده می کند اولویت اصلی است.

بیلی گفت: “همه چیز باید در این محیط بسیار ایمن باشد.” “سپس این ادغام با همه سیستم ها است – API های شما چیست؟ چگونه داده ها را پردازش می کنید؟ چگونه بازار را متصل کرده و ایجاد می کنید؟ ”

او می گوید آنچه در مورد چنین نیازهای فنی مورد نیاز است ، انطباق ، شجره داده و وضوح است. بیلی گفت: “این بخشی از بسیاری از دستورالعمل های نظارتی است که ما دیده ایم ، مانند GDPR (مقررات عمومی حفاظت از داده ها) ، جایی که شما واقعاً باید آن را داشته باشید.”

استفان مورفی ، مدیر عامل جنسیس ، می گوید که نسل جدیدی از فرصت های توسعه کم کد / بدون کد در حال ظهور است که می تواند نیازهای مشاغل ، از جمله بازارهای تنظیم شده را برطرف کند. او می گوید: “مواردی وجود دارد که برای برنامه مهم است.” به عنوان مثال ، این پلت فرم باید مزایده بیمه وام های سندیکایی را محاسبه کند.

مورفی می گوید ، این پلتفرم انعطاف پذیری را برای کاربران ایجاد می کند تا بیشتر شبیه توسعه دهندگان حرفه ای با کنترل های ظریف عمل کنند. او می گوید: “ما روی ارائه سیستم های اصلی تمرکز کردیم و همچنین زندگی توسعه دهندگان را بهبود بخشیدیم.”

مورفی می گوید اولین نسل از منابع کم کد / بدون کد ممکن است جانبی تلقی شوند ، در حالی که پیشنهادات اخیر در فضا می تواند به عنوان یک سیستم ضبط باشد که باید محاسبات پیچیده و خاص مبتنی بر پلت فرم داشته باشد. او می گوید: “هیچ کدام از این موارد در این کد کم نسل اول / بدون کد موجود نیست.”

پیشنهادات اولیه با کد پایین و بدون کد معمولاً به این معنی بود که به اعضای تیم ، که ممکن است مهارت های یک توسعه دهنده حرفه ای را نداشته باشند ، بستری برای ایجاد برنامه های کاربردی ، معمولاً با اتوماسیون یا منابعی که کار را ساده می کند ، داده شود. برنامه های کاربردی ایجاد شده توسط توسعه دهندگان مدنی در این شرایط معمولاً به پیچیدگی چیزی نیست که توسط توسعه دهندگان حرفه ای ایجاد شده است.

مورفی می گوید که پلتفرم شرکت او شامل منابعی است که می تواند خواسته های بخشهای بسیار مقرراتی مانند امور مالی را برآورده کند. این شامل دید افرادی است که به داده های دسترسی دسترسی دارند ، چه رویدادهایی در سیستم رخ داده است و چه کسی مجوز ایجاد رویدادها را دارد. وی گفت: “این موارد نه تنها برای بازارهای مالی بسیار اساسی است.”

مطالب مرتبط:

آیا برای برنامه های مهم ماموریت باید به کد کم / بدون کد اعتماد کنید؟

CIO ServiceNow مناسب بودن استراتژیک را برای توسعه کد پایین می داند

استراتژی HealthBridge برای پردازش کم هزینه ادعاهای پزشکی

شهرستان تگزاس به یک پایگاه داده ثبت کم واکسن روی آورده است

Joao-Pierre S. Ruth حرفه خود را در روزنامه نگاری تجاری و فناوری غرق کرد ، ابتدا صنایع محلی نیوجرسی را پوشش داد ، بعداً به عنوان ویراستار نیویورک در Xconomy ، وارد جامعه فناوری شهری شد ، و سپس به عنوان یک فریلنسر برای سایتهایی مانند. .. بیوگرافی کامل رو ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با سوالات مربوط به سایت

آمار بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر