[ad_1]

تولید کننده جهانی به جای رویکرد فرانکشتاین برای تحول دیجیتالی خود ، یک پلت فرم متحد را انتخاب می کند.

SMC ، سازنده مشهور جهانی اجزای اتوماسیون پنوماتیک و الکتریکی مستقر در توکیو ، با شرکت های تابعه و فعالیت در بیش از 80 کشور ، قبل از انتخاب ابر هیبریدی به عنوان استراتژی تحول دیجیتال ، چندین گزینه مختلف را آزمایش می کند.

SMC با ترکیب ابر خصوصی با منابع های hyperscaler ، Dell Technologies Cloud را با دارایی های VMware خود انتخاب کرد تا عناصر عملیات جهانی خود را در یک بستر مشترک تلفیق کند. این فرآیند استاندارد سازی زمینه را برای عملیات SMC ایالات متحده فراهم کرد.

اعتبار: جکی از طریق Adobe Stock

اعتبار: جکی از طریق Adobe Stock

مایکل لاگینز ، معاون جهانی IT IT برای شرکت SMC Corporation of America در Noblesville ، ایندیانا ، گفت: “یکی از فشارهای بزرگ ما تلاش برای ادغام و تلفیق فناوری اطلاعات در تمام شرکت های تابعه SMC است.” با Dell Technologies Cloud از نرم افزار VMware Cloud و سخت افزار Dell EMC VxRail استفاده می کند.

SMC حدود 68 شرکت تابعه دارد که به صورت جداگانه و مستقل از یکدیگر کار می کنند و می گوید تغییر در استراتژی منجر به ادغام آنها به عنوان یک سازمان می شود. ورود می گوید: “ما مقدار زیادی از آن را در IT آغاز می کنیم و از هسته اصلی زیرساخت ها شروع می کنیم.”

دامنه کار به این معنی است که SMC نمی تواند به سادگی تمام منابع خود را ارزیابی کند و سپس تصمیم بگیرد که چگونه ادامه دهد. لاگینز گفت: “ما باید توانایی رشد تدریجی محیط خود را داشته باشیم به گونه ای که به ما امکان انجام سریع کار را بدهد و امکان انجام آن را به روشی بر اساس استانداردها فراهم کنیم.” “ما نمی خواستیم كه فرانكشتاین مجموعه ای از سیستم ها را به هم متصل كرده و تلاش كند تا كارآمد باشد.”

او می گوید: افزایش اینترنت اشیا و محاسبات نهایی برخی ملاحظات جدید را برای SMC ایجاد کرده است. “اجزای سازنده ما بخشی از برنامه های بزرگ اتوماسیون صنعتی هستند. ما همچنین سنسورهای اینترنت اشیا ، برنامه های هوشمند اضافی را در کارخانه خود معرفی می کنیم. “ورود به سیستم می گوید که باید تصمیم بگیریم که چه تعداد محاسبات را به ابر فشار دهیم و چه تعداد را باید به لبه برگردانند تا از فناوری جدید استفاده کنند.

او می گوید ، SMC در شش قاره و بیشتر مناطق زمانی فعالیت می کند و پیچیدگی استراتژی ترکیبی خود را پیچیده می کند. این سازمان همچنین مجبور بود نسخه پشتیبان و بازیابی را به عنوان بخشی از فرآیند در نظر بگیرد. Loggins می گوید ، SMC در مدل های ذخیره سازی سرور سنتی ، و همچنین زیرساخت های فوق همگرا ، محیط های ابر خصوصی خصوصی ، محیط های عمومی در مقیاس فوق العاده و محیط های ابر ترکیبی ، وزن دارد. وی گفت ، این شركت ضمن در نظر داشتن رشد ، در مورد فن آوری ، هزینه ها و تلاش هنگام تعیین تصمیم گیری می كند. “مدل استاندارد ذخیره سازی سرور با چنین منحنی دیگر پایدار نیست.”

Loggins می گوید ، SMC در ابتدا در ابرهای خصوصی سرمایه گذاری می کرد ، سپس از پلتفرم VMware دل ، محیط های فوق تبدیل و ابزارهای اتوماسیون ، پیکربندی و تنظیم استفاده کرد. “ایده ایجاد محیط انعطاف پذیر و فوق العاده رشد است که ما باید بتوانیم همه این سیستم عامل های IT را تلفیق کنیم.”

این به SMC اجازه می دهد تا در مورد آنچه که مهاجرت کرده است و نحوه و محل مهاجرت تصمیم گیری سریع انجام دهد. Logins می گوید ، این امر همچنین منجر به درک نیاز به یک محیط ترکیبی می شود که شامل یک محیط اجتماعی بسیار بزرگ است. این به SMC اجازه می دهد تا تعیین کند که منابع در کجا منتقل می شوند ، مثلاً از طریق مرکز ساحل شرقی ، چه در یک ابر خصوصی یا عمومی.

لاگینز می گوید: “ابزارهای عملیاتی که ما برای پشتیبانی از ابر خصوصی خود به کار گرفته ایم ، همان نوع ابزاری است که می توانیم در محیط ابرهای ترکیبی و عمومی خود استفاده کنیم.” “این خیلی بیشتر یک تغییر تکاملی است. ما فقط در یک ابر عمومی پاره و جایگزین نمی شویم. “

وی می گوید SMC در گذشته مدل های مختلفی از خدمات مدیریت شده را جستجو كرده است زیرا در كنترل هزینه ها سعی در رشد داشته است ، اما تجارت وجود داشته است. لاگینز گفت: “ما فهمیدیم که کنترل کافی بر محیط نداریم.” ارائه دهنده خدمات در واقع به مانعی تبدیل شده است كه سرعت پاسخگویی منابع را محدود می كند. وی گفت: “بسیاری از اوقات سرعت ما بسیار کندتر از قبل بود.” “ثبات بیشتری در فرایندهای خاص وجود داشت ، اما توانایی تغییر دشوار بود.”

Logins گفت ، SMC در حال آزمایش سایر پیشنهادهای زیرساختی و خدماتی در ایالات متحده و اروپا است ، نتایج قابل مقایسه با زمان پاسخ کند و محدودیت در بازسازی زیرساخت ها. وی گفت: “خدماتی که آنها در بالای زیرساخت های خود ارائه می دادند به سادگی با توانایی ما در پرخاشگری و تغییر مطابقت نداشت.” “آنها نمی توانند به اندازه کافی سریع حرکت کنند. ما مشکلات کیفی داشتیم. “

به گفته Loggins ، برخی از مشکلات را می توان به ارائه دهندگان خدمات نسبت داد که ایده هایی را که از نظر فناوری اطلاعات عالی به نظر می رسند درک نمی کنند ، با تجارت ارتباط برقرار نمی کنند. “سازش وجود دارد و اگر شما در مورد معامله خود متوجه نشوید ، با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد.”

لودینز می گوید برای سرمایه گذاران SMC صرف سرمایه در زیرساخت های خود بسیار آسان تر از انعقاد قرارداد با دلار بالا و هزینه های عملیاتی با چنین ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده است. این امر ابر خصوصی را به گزینه ساده تری تبدیل کرده است ، اما او می گوید SMC نمی خواهد کانتینرهای عظیم یا محیط های بدون سرور ایجاد کند در حالی که همه ارائه دهندگان اصلی ابر در مقیاس فوق العاده از قبل چنین منابعی را ارائه می دهند.

با پیشرفت SMC در استراتژی ترکیبی خود ، Loggins می گوید که منابع ابر خصوصی خود را نیز دو برابر کرده است. این شرکت در حال ساخت امکانات جدید داده و همچنین تازه سازی برخی از امکانات موجود با زیرساخت های ترکیبی جدید است. او می گوید: “ما رویكرد تهاجمی اتخاذ می كنیم تا بفهمیم چگونه می توانیم عملیات خود را تغییر دهیم تا روی اتوماسیون تمركز كنیم.” “ما با ساخت این مراکز داده ، مدلهای عملیاتی مختلفی را ایجاد می کنیم.”

مطالب مرتبط:

آیا هویت مانع از استفاده ترکیبی از ابر و چند ابر است؟

Red Hat CIO کلی با ابر ترکیبی صحبت می کند برای جهانی پس از همه گیری

IBM در حال رشد ابر ترکیبی ، هوش مصنوعی و محاسبات کوانتومی است

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری خود را آغاز کرد و به انجمن راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان فریلنسر برای این موارد فعالیت کرد. سایت ها به عنوان .. بیوگرافی کامل را مشاهده کنید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر