چشم انداز 2021: پرداختن به گزینه تغییر ابر

[ad_1]

توزین تصمیمات پیچیده درباره پذیرش ابر و چگونگی استفاده حداکثری از آن ، بحثی است که CIO های بیشتری در این سال جدید – و حتی بعد از آن – با آن روبرو می شوند.

تصویر: تام وانگ - stock.adobe.com

تصویر: تام وانگ – stock.adobe.com

تعداد فزاینده ای از شرکت ها در حال برنامه ریزی یا در حال بررسی پتانسیل ظاهراً بی حد و حصر ارائه شده توسط ابر هستند. با این حال این بخش از تحول دیجیتال چیزی حدود یک مرز باز است که منتظر حل و فصل است.

تردیدی نیست که پذیرش ابری همچنان شتاب می گیرد زیرا سازمانها در نظر دارند که چگونه بهترین استفاده را از مهاجرت بخشی یا تمام نیازهای محاسباتی خود ببرند – هنوز فضای زیادی برای گسترش در این قسمت وجود دارد. از نظر هزینه های کل فن آوری ، سطح فعلی سرمایه گذاری در ابر می تواند به طرز حیرت انگیزی کوچک باشد اما رو به افزایش است. اندی جسی ، مدیر عامل آمازون وب سرویس ، گفت که هزینه های ابری در سطح جهان تنها 4٪ از کل بازار فناوری اطلاعات را نشان می دهد. علاوه بر این ، تحقیقات گارتنر نشان می دهد که تنها 10٪ از بودجه های فناوری اطلاعات متوسط ​​به ابر اختصاص یافته است.

انتظار می رود که پذیرش به رشد خود ادامه دهد ، اما ممکن است مدت زیادی طول بکشد تا بیشتر جهان به یک ابر ترکیبی یا کاملا ابری منتقل شود. به عنوان مثال ، گارتنر پیش بینی می کند که 60٪ از حجم کار در شرکت های متوسط ​​تا سال 2023 آماده باقی بماند.

حس اجتناب ناپذیری به نوعی ابر را احاطه کرده است ، برخی از سازمان ها در پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19 و تغییراتی که ممکن است مدتها پس از آن باقی بمانند ، استراتژی های خود را تغییر داده یا تسریع می کنند. مشاغل آموخته اند که ابر می تواند راه های سازگاری با موارد غیرمنتظره مانند افزایش منابع برای تأمین تقاضای فزاینده را فراهم کند.

دریافت مزایای ابر نه تنها به سازمان نیاز دارد که با تغییر در فرهنگ بین تیم های فناوری اطلاعات و بسته C ، استراتژی های تحول خود را دنبال کنند بلکه باید استراتژی های تحول خود را نیز دنبال کنند. جاسی در AWS re به بینندگان گفت: کنفرانس مجازی را ابداع کنید که سازمانها برای سرعت بخشیدن به سرعت تغییر خود به عنوان عضله ، باید عضله سازی کنند. “سرعت از پیش تعیین نشده است. سرعت یک انتخاب است. ” “شما باید فرهنگی ایجاد کنید که فوری باشد و بخواهد آزمایش کند. نمی توانید سوئیچ را فشار دهید و ناگهان سرعت را بگیرید. “

داستان های بعدی یک عکس فوری از نحوه انعکاس اطلاعات در ابر و تصمیماتی است که CIO ها و سایر رهبران فناوری اطلاعات هنگام استفاده از استراتژی های پذیرش و مهاجرت با آن روبرو می شوند. این راهنما فقط بخش کوچکی از اطلاعات موجود از طریق InformationWeek در این زمینه و سایر مباحث تحول را نشان می دهد.

نگاهی به ابر در سال 2021: رشد و تغییر

بر اساس گزارش جدید Forrester Research ، CIO ها در سال 2021 با رشد تجارت ابری گزینه های ابری زیادی برای انتخاب دارند.

روش هایی برای کمک به CIO و CFO در محاسبه هزینه های ابر و بازده سرمایه گذاری

ابزارهای بیشتری برای شفاف سازی بیشتر رهبران تجارت در مورد هزینه ها و فرصت های مهاجرت ابر در دسترس است.

کسب و کارها برای افزایش بازده سرمایه از ابر باید چه چیزهایی را یاد بگیرند؟

مطالعه انجام شده توسط Accenture نشان می دهد که برخی از سازمان ها هنوز بیشتر استراتژی های ابری خود را درک نکرده اند.

10 روش برای تبدیل استعداد سنتی فناوری اطلاعات به استعدادهای ابری

در حالی که بسیاری از متخصصان فناوری اطلاعات علاقه مند به یادگیری چیزهای جدید هستند ، رهبران فناوری اطلاعات و سازمان های آنها برای تسهیل انتقال روان به ابر باید چند کار انجام دهند.

جایی که هزینه های ابر می تواند در سال 2021 و پس از همه گیری افزایش یابد

یک مطالعه گارتنر ، سازمانهایی را که در حال ادامه و در حال توسعه برنامه های IT هستند که در واکنش به COVID-19 به سرعت به سمت ابر حرکت می کنند ، شناسایی می کند.

چرا ابر توزیع شده در آینده شماست؟

اکثر شرکت ها استراتژی ابری ترکیبی دارند ، اما بخش های فناوری اطلاعات با آن دست و پنجه نرم می کنند. ابر توزیع شده برخی از مشکلات را برطرف می کند.

10 روند تسریع کننده حاشیه محاسبات

در نتیجه رویدادهای اخیر و فناوری های جدید ، شرکت های بیشتری در محاسبات نهایی سرمایه گذاری می کنند.

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری را آغاز کرد ، و به جامعه راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس و به عنوان یک فریلنسر برای سایتهایی از جمله. .. بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers