[ad_1]

یک سخنرانی اصلی در طول DeveloperWeek Global بررسی می کند که چگونه تیم های مهندسی می توانند تحت تأثیر تغییرات پایدار در قالب ها قرار بگیرند.

Foursquare احتمالاً رویکرد ترکیبی مدیریت تیم های مهندسی خود را امری جدید برای خود و احتمالاً سایر شرکت ها می داند. این سخنرانی اصلی Ulas Bardak ، معاون مهندسی Foursquare در کنفرانس DeveloperWeek Global: Management 2021 این هفته بود.

از آنجا که بسیاری از سازمان ها امیدوارند در اسرع وقت با برخی ظرفیت ها به دفتر بازگردند ، انتظار می رود که کار از راه دور خارج از معادله باشد. بردک درمورد اینکه مهندسان کار خود را در کجا انجام می دهند و اینکه چگونه این امر می تواند بر سازمان هایی که وضعیت عملیاتی جدید خود را ایجاد می کنند تأثیر بگذارد. وی گفت ، درسهایی که از فشار به محل کار و سایر منابع از راه دور گرفته شده است ، برای بسیاری از شرکتها بخشی از عملیات در حال انجام است. به عنوان مثال Foursquare ، بررسی کرد که مدیریت مهندسی می تواند از کار در خانه برای ایجاد یک سازمان کارآمدتر هنگامی که بازگشت به کار عملی شود ، استفاده کند. “کار ترکیبی می تواند به حفظ و ایجاد انگیزه در تیم ها کمک کند.”

اعتبار: Mediteraneo از طریق Adobe Stock

اعتبار: Mediteraneo از طریق Adobe Stock

به گفته وی ، Foursquare ترتیبات ترکیبی مانند FlexWork را فراخوانی می کند و براساس آنچه سازمان از طریق بیماری همه گیر آموخته است ، و همچنین فرصت های کاری از راه دور که قبل از COVID-19 بحث شده است ، بنا می شود. بردك گفت: “صحبت در خانه چیز جدیدی نیست.”

مقیاس برنامه ریزی برای چنین گزینه هایی ، البته در همه گیر ، تغییر کرده است. باردک وظیفه داشت برنامه ریزی کند که ممکن است قانون جدید چهار ضلعی بعدی باشد ، حتی پس از بازگشت برخی از تیم ها به دفاتر.

Foursquare مانند سایر سازمان هایی که کارمندان را به خانه خود می فرستد ، همه گیر می شود ، موافقان و مخالفان ادامه این اقدامات را در سطح وسیع می داند.

بردک گفت ، با تعادل بهتر در زندگی خانوادگی ، مزایای دریافت شده توسط کارکنان شامل کنترل بیشتر بر برنامه شخصی آنها است. به طور طبیعی ، این امر همچنین منجر به حذف سفر به محل کار و جلوگیری از حواس پرتی همکاران شد.

برخی از معایب دورکاری شامل فرسایش زندگی شخصی و شغلی است. بردک همچنین اشاره کرد که ممکن است احساس انزوا ایجاد شود. ممکن است همکاری های دشواری با تیم ها وجود داشته باشد ، به خصوص اگر آنها در مناطق زمانی کاملاً جدا از هم زندگی کنند. وی گفت: در صورت دور افتادن همکاران از دید و رشد شغلی نیز می تواند مختل شود.

به نظر می رسید وزن گزارش اصلی بردک این ایده را تأیید می کند که کار از راه دور به نوعی به نفع سازمان است. وی گفت: مطالعات مختلف نشان می دهد که حتی با وجود معایب بالقوه ، کار از راه دور و ترکیبی منجر به نتایج مثبت کلی برای بهره وری ، حفظ و رضایت کارکنان می شود.

بردک با استناد به داده های جمع آوری شده توسط شرکت هایی مانند مایکروسافت و گوگل در مورد تأثیر کار از راه دور بر روی تیم ها ، گفت که تیم ها از بهبود تعادل زندگی خانوادگی قدردانی می کنند. وی گفت ، گوگل سرانجام در طی همه گیر شدن ، بهره وری آن افزایش یافت و حتی اسلک پیش از COVID در حال بررسی یک مدل استفاده ترکیبی بود. بردك گفت ، این گزینه می تواند به عنوان ابزاری برای تمایز و حفظ كاركنان مورد استفاده قرار گیرد.

بازگشت به دفتر ، حتی برای حداقل یک دوره زمانی ، ممکن است برای شرکت ها یک واقعیت باشد و بردک گفت که Foursquare قبلاً با تغییر چشم انداز از کارمندان خود درخواست بازخورد داخلی کرده است. وی برخی اصول و بهترین شیوه ها را پیشنهاد داد که سایر سازمانها می توانند در نظر بگیرند تا مهندسان خود را برای استاندارد جدید بعدی خود آماده کنند:

  • این محیط کار متناسب با مهندسان را در خانه یا محل کار مناسب ارائه می دهد.
  • اطمینان حاصل کنید که اعضای تیم از راه دور بعنوان کارکنان درجه 2 نادیده گرفته نمی شوند.
  • به نتایج کار از راه دور یا دفتر پاسخ دهید و خود را با اهداف بهتر سازگار کنید.
  • اطمینان حاصل کنید که فرهنگ شرکت از کارمندان پشتیبانی می کند ، فارغ از اینکه کجا هستند.
  • برای شناسایی مشکلاتی که ممکن است هنگام کار از شرایط خانه به وجود بیایند ، آموزش مدیریت ارائه دهید.
  • اطمینان حاصل کنید که بارگذاری در هر زمان ممکن به صورت شخصی انجام می شود.
  • چرخه عمر نرم افزار را به روز کنید تا چرخه جدید ، شامل اعضای تیم از راه دور ، بهتر نشان داده شود.

مطالب مرتبط:

پیش بینی آینده کار از سمپوزیوم CIT در MIT Sloan

یافتن تعادل مناسب بین کارگران فناوری اطلاعات در محل کار و خانه

CIO ها برای آینده پس از همه گیری با تصمیمات کاری از راه دور روبرو می شوند

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری خود را آغاز کرد و به انجمن راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان یک فریلنسر برای این موارد فعالیت کرد. سایت ها به عنوان .. بیوگرافی کامل را مشاهده کنید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر