[ad_1]

گردش کارمندان گران است و بازار متقاضیان کار وجود دارد. در اینجا چگونگی پایبندی به استعدادی که از قبل دارید آورده شده است.

اعتبار: gustavofrazao از طریق Adobe Stock

اعتبار: gustavofrazao از طریق Adobe Stock

با ورود به سال 2020 ، شرکت های آمریکایی میانگین نرخ جابجایی کارمندان 22٪ را تجربه می کنند ، اما تنها 63٪ شرکت ها دلیل ترک کارمندان را می بینند. این مطالعه تحقیقی از کارمندان را نشان می دهد که توسط iMercer ، یک شرکت مشاوره استعدادها و کارمندان ارائه شده است.

هزینه جایگزینی یک کارمند بسته به افرادی که جایگزین می کنید می تواند تا نصف تا دو برابر حقوق سالانه کارمندان یا تا 33 درصد حقوق سالانه کارمندان باشد. با توجه به بازار کار فشرده فناوری اطلاعات و پاداش هایی که شرکت ها باید به شکارچیان فضل بپردازند ، از دست دادن یک کارمند اصلی فناوری اطلاعات جایی نیست که بیشتر شرکت ها می خواهند باشند – و با این حال بسیاری از آنها خود را در این موقعیت می بینند.

آیا شرکت ها و بخش های فناوری اطلاعات می توانند از عهده کار نکردن بهتر برآیند؟

چرا کارمندان شرکت ها را ترک می کنند

به گفته مشاور منابع انسانی سوزان ام. هیتفیلد ، چهار دلیل اصلی ترک کارمندان از شرکتها موارد زیر است:

  1. عدم شناخت از مدیریت برای کار آنها.
  2. ناتوانی در دیدن چگونگی تأثیر کار آنها در تجارت ؛
  3. روابط پرتنش با همکاران ؛ و
  4. کار خسته کننده و مداوم.

هیتفیلد همچنین در مورد “کارفرمایان بد” بحث می کند. در حقیقت ، روسا و مدیرانی “بد” که تمایل دارند نیاز به شناسایی کارمندان برای کار خود را نادیده بگیرند ، عامل اصلی تصمیم بسیاری از متخصصان فناوری اطلاعات برای ترک شرکت های خود هستند.

متخصصان فناوری اطلاعات “مجری” هستند. آنها دوست دارند پروژه هایی را که در آنها درگیر هستند ببینند ، نتیجه بگیرند و می خواهند احساس کنند که از کارشان قدردانی می شود. در صورت سو mis مدیریت پروژه ها ، روحیه می تواند به سرعت خراب شود. مدیران فناوری اطلاعات که بیشتر از اینکه مردم مدار باشند و خودشان زیاد کار می کنند وظیفه مدار هستند ، غالباً فراموش می کنند که به کارمندان اطلاع دهند که کارشان واقعاً ارزشمند است. این می تواند منجر به فرسودگی کارمندان شود.

یکی از آشنایان فناوری اطلاعات که سال گذشته به وی مراجعه کردم گفت: “می خواستم احساس کنم که دارم تغییری ایجاد می کنم.” “من در جایی که بودم احساس ارزش نمی کردم ، بنابراین به دنبال چیز دیگری می گشتم.”

این مرد داشت توضیح می داد که چرا تصمیم گرفت در یک سازمان شغلی جدید ثبت نام کند که سالانه 10،000 دلار کمتر از آنچه قبلاً پرداخت می کرد – و این یک درس مهم است. افراد باید در مهارت های خود رشد کنند و هدف را در کار خود ببینند. به هر حال ، ارزش و هدف برای بیشتر افراد از حقوق بیشتر است.

این بدان معنا نیست که هیچ کسی وجود ندارد که غالباً شغل خود را تغییر داده و با بیشترین دستمزد به آنجا برود ، اما در پایان افراد خواهان معنی کار در کار خود هستند و می خواهند به خاطر آنچه انجام می دهند شناخته شوند. فرهنگهای شرکتی فراگیر و باز تمایل به ترویج این ارزشها دارند ، در حالی که محیطهای بسته و ظالمانه چنین نیستند.

کارمندان خود را پس انداز کنید

چهار کار وجود دارد که رهبران فناوری اطلاعات می توانند برای بهبود ماندگاری کارمندان انجام دهند.

1. کارکنان خود را بشناسید و برای آنها ارزش قائل شوید

در یک نظرسنجی OC Tanner از بیش از 200000 کارمند و مدیر ، 79٪ کارکنانی که شغل خود را ترک کردند عدم قدردانی را دلیل اصلی ترک عنوان کردند و 65٪ آمریکای شمالی گفتند که آنها سالی یک بار شناخته نمی شوند. تانر گفت: “در حالی که سازمان ها برای یافتن راهی برای کنار آمدن با اقتصاد کند تلاش می کنند ، عمل ساده شناسایی یک رهبر از یک شخص به روشی معنادار و به یادماندنی ، شتاب دهنده گمشده ای است که می تواند سرعت و کیفیت عملکرد را تغییر دهد.” “اما این باید یک اعتراف هدفمند باشد. و این در صدر لیست چیزهایی است که کارمندان می گویند بیشتر از کارفرمایان خود می خواهند. “

2. ترویج فرهنگ کار باز و مشترک

به نظر می رسد ایجاد یک فرهنگ کار باز و مشترک بسیار آسان است ، اما در فناوری اطلاعات این می تواند یک چالش ویژه باشد. این به این دلیل است که ماهیت کار فناوری اطلاعات واقعی و درون نگر است. آسان است که در یک پروژه دفن شوید و فراموش نکنید که وضعیت خود را به یک تیم تیمی گزارش دهید – یا به عنوان مدیر فناوری اطلاعات در برنامه ریزی یا بودجه جذب شوید و “راه رفتن روی زمین” و دیدار با اعضای کارکنان را فراموش کنید.

کسانی که IT را هدایت می کنند می توانند با ایجاد مثالی از تعامل شخصی با کارمندان خود آگاهانه تلاش کنند تا ارتباطات و تعاملات آزاد را بهبود بخشند. وقتی اعضای ستاد جهت استراتژیک IT را درک می کنند ، همانطور که CIO مستقیماً با آنها ارتباط برقرار کرده است و اینکه چرا آنها پروژه های خاصی را انجام می دهند ، کار متمرکز می شود. اعضای تیم همچنین اگر بدانند که پشتیبانی در صورت نیاز به آنها در دسترس است و وقتی می دانند از CIO به پایین می توانند به دفتر هرکسی بروند ، از مزایای آن بهره مند می شوند. نتیجه خالص این است که مردم در کار شادتر هستند و کمتر ترک می کنند که یک فرهنگ فراگیر در محل کار خود داشته باشند.

3. در کارمندان خود سرمایه گذاری کنید

یک عنصر اصلی در هر بازنگری عملکرد باید یک برنامه شغلی و / یا توسعه مهارت برای کارمند باشد. در این طرح باید اهداف حرفه ای کارمندان و همچنین توانایی های طبیعی که کارکنان در حین کار از خود نشان می دهند ، در نظر گرفته شود. از این به بعد ، برنامه های آموزشی و راهنمایی برای توسعه ظرفیت کارکنان باید تعریف و دنبال شود. برنامه های شغلی و توسعه مهارت باید برای کارمندان آینده و استخدام های اخیر و همچنین کارکنان طولانی مدت باشد که می خواهند آموزش ببینند و چیز جدیدی یاد بگیرند. کارمندان می خواهند بدانند که آینده ای با شرکت دارند. اگر آنها حمایت از پیشرفت شغلی را ببینند و فکر کنند که می توانند ادامه دهند ، کمتر به دنبال فرصتی با شخص دیگری می گردند.

4- شما می دانید که چرا کارمندان آنجا را ترک می کنند

هر فرآیند تجاری باید به طور مداوم بهبود یابد – بنابراین جای تعجب است که نزدیک به دو سوم شرکت های آمریکایی حتی نمی دانند چرا کارمندان آنها ترک می کنند.

مصاحبه های منابع انسانی خروجی باید انجام شود تا فناوری اطلاعات و سایر حوزه های تجاری بتوانند بفهمند که چه مشکلی در هنگام حفظ استعداد اصلی وجود دارد – و در آینده آن را اصلاح کنند.

آنچه در ادامه بخوانید:

چگونه استعداد هوش مصنوعی استخدام کنیم و آنها را راضی نگه داریم
به یک متخصص امنیت سایبری خودآموخته تبدیل شوید
از هوش مصنوعی گرفته تا کار گروهی: 7 مهارت اصلی برای دانشمندان داده
مهارت های IT: 10 زبان برنامه نویسی برتر برای سال 2021

ماری ای.شکلت مفسر فناوری شناخته شده بین المللی و رئیس Transworld Data ، یک شرکت خدمات بازاریابی و فناوری است. او پیش از تأسیس شرکت خود ، معاون تحقیقات محصول و توسعه نرم افزار در راس بود … رزومه کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر